Argentyna » 4 liga » Primera C
20:00Deportivo Espanol
- Deportivo Muñiz
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
16:30ABFF U17
- Dinamo Minsk II
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
00:00Altos
- Tocantinopolis
00:00Sousa
- Santa Cruz de Natal
00:00ACD Potiguar
- America RN
00:00AO Itabaiana
- Retro FC
00:00Clube Sociedade Esportiva
- Juazeirense
00:00Itabuna
- Portuguesa RJ
00:00Moto Club MA
- Cametá
Chile » Puchar » Puchar Chile
02:00Magallanes
- Curico Unido
23:00San Antonio Unido
- Universidad de Chile
Egipt » 1 liga » Liga egipska
15:00Al Mokawloon Al Arab
- National Bank
18:00Al Ahly SC
- Pharco FC
18:00Smouha SC
- Pyramids FC
Estonia » 1 liga » Liga estońska Meistriliiga
18:00FC Kuressaare
- Paide Linnameeskond
18:00Tammeka
- Nomme JK Kalju
19:00Parnu JK Vaprus
- Talinna Kalev
Finlandia » 2 liga » Druga liga fińska Ykkonen
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
18:00Atlantis Academy
- FC Kiffen
Gujana » GFF Elite League
03:00Fruta Conquerors
0-0 Slingerz
Irlandia » 2 liga » Druga lgia irlandska
20:45Athlone Town
- Treaty United
20:45Cork City
- Bray Wanderers
20:45Kerry FC
- Wexford FC
20:45Longford Town
- Finn Harps
Kazachstan » 1 liga » Liga kazachstańska
Kazachstan » 2 liga » Druga liga kazachstańska
16:00SD Family
- Khan Tengri
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
12:00Ulsan Citizen
- Yangpyeong
12:00Chuncheon FC
- Busan Transport Corp
Lotwa » 2 liga » Druga liga łotewska
18:00Leevon / PPK
- Rīgas FS II
Norwegia » 1 liga » Liga norweska
19:00Brann
- Stroemsgodset
19:00Sarpsborg 08
- Bodoe/Glimt
19:00Odds Ballklubb
- Kristiansund BK
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
20:00Juan Pablo II College
- Deportivo Llacuabamba
22:30San Marcos
- Deportiva Agropecuaria
22:30Deportivo Coopsol
- Universidad San Martin
Rosja » Third Division - Center-East
00:00Yelets
- Kristall MEZ
00:00Khimmash Servis
- FC Rotor Volgograd II
Rosja » Third Division - South
00:00Ivanovskoye
- Volgar Astrakhan II
00:00Uralan
- Nart Cherkessk II
00:00Elektroavtomatika
- Armavir
Rosja » Third Division - Center-West
00:00Oryol II
- Avangard Kursk II
00:00Atom Novovoronezh
- BGUOR Agrotreid
Singapur » 1 liga » Liga singapurska
13:45Geylang International FC
- Lion City Sailors FC
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
19:00Helsingborg
- Varbergs BoIS FC
USA » UWS
01:00Nationals W
- Troy City W
01:00Indiana Union W
- Indiana United W
01:00Elite 14 W
- Cap City Athletic 1847 W
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
17:00Qizilqum Zarafshon
- AGMK
17:00Sogdiana
- Dinamo Samarqand
Wyspy Owcze » 1. Deild