Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
16:00Kimberley Mar del Plata
- Santamarina
16:00Sportivo Belgrano
- El Linqueno
20:00Sol de Mayo
- Villa Mitre
20:00Olimpo
- Circulo Deportivo
20:00Douglas Haig
- Gimnasia y Esgrima de Concepcion
20:30Club Cipolletti
- Deportivo Rincón
20:30San Martin de Formosa
- Juventud Antoniana
20:30Boca Unidos
- Union de Sunchales
21:00Sansinena BB
- Germinal
21:00Huracan Las Heras
- San Martin Mendoza
21:00Sportivo Atenas
- Argentino Monte Maiz
21:00Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
- Defensores de Pronunciamiento
21:00Sportivo Las Parejas
- 9 de Julio Rafaela
21:00Central Norte
- Sol de America Formosa
Argentyna » 4 liga » Primera C
20:00Real Pilar
- Justo Jose de Urquiza
20:00Atlas
- Sportivo Barracas
20:00Victoriano Arenas
- Ituzaingo
20:00Juventud Unida G.
- Central Cordoba de Rosario
Australia » 3 liga » New South Wales Premier League 2
09:00Bonnyrigg White Eagles
- Blacktown Spartans
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
08:00Magic United TFA
- Ipswich Knights
10:00Taringa Rovers
- North Star FC
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
13:00Baranovichi
- Torpedo BelAZ II
14:00Lokomotiv Gomel
- FK Orsha
15:00Energetik-BGU
- Niva
16:00FC Ostrovets
- Bumprom Gomel
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
21:00Avai FC
- Chapecoense AF
23:30America MG
- Ponte Preta
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
21:30Athletic Club
- Volta Redonda
21:30Botafogo PB
- Ferroviario
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
20:30ACD Potiguar
- Treze
21:00Cametá
- Fluminense PI
21:00Tocantinopolis
- Aguia de Maraba
21:00Moto Club MA
- River AC
21:00Retro FC
- EC Jacuipense
21:00Brasil de Pelotas
- FC Cascavel
21:30Manaus FC
- Rio Branco
23:30Maringa FC
- Inter de Limeira
00:30Democrata SL
0-0 Itabuna
Brazylia » Copa do Nordeste Grp A
Brazylia » Carioca C
19:45Campos AA
- CAAC Brasil
19:45Uni Souza
- União Central
19:45EC Resende
- Riostrense
19:45Santa Cruz RJ
- Paraty
Brazylia » Matogrossense 2
Chiny » 2 liga » Druga Liga chińska
13:30Guangxi Pingguo Haliao
- Nanjing City FC
13:30Guangzhou FC
- Shenyang Urban FC
13:30Shanghai Jiading
- Chongqing Tongliang Long
Croatia » Play-offs 2/3
18:00NK Kustosija
- HNK Orijent 1919
Croatia » Play-offs 3/4
18:00Slavonija Pozega
- Uljanik
18:00Segesta Sisak
- HNK Zadar
Dania » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga duńska 3F Ligaen
13:00FC Nordsjaelland
- Kolding IF
Dania » 4 liga » Czwarta liga duńska Danmarksserien Grp. 1
13:00Holbæk B&I
- Ishoej IF
13:00Holstebro Boldklub
- SfB-Oure FA
Fiji » FA Cup
Filipiny » 1 liga » United Football League
09:00Ceres Philippines
- Tuloy
14:00Kaya FC
- Mendiola FC 1991
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
Finlandia » Ykkönen
Germany » State Leagues: Südwest/Rheinland/Saarland - Promotion
15:00Viktoria Herxheim
0-0 SG Muelheim-Kaerlich
Germany » Play-offs 4/5
15:00SC Weiche Flensburg
- TuS Bersenbrueck
Hiszpania » 3 liga » Trzecia liga hiszpańska Group I
19:45Gimnastic
- AD Ceuta FC
20:15Cordoba
- Ponferradina
Holandia » Women's Play-offs 3/4
12:00Bavel W
- Hoogland W
Islandia » Puchar » Puchar Islandii
Japonia » 2 liga » Druga liga japońska
07:00Montedio Yamagata
- Oita Trinita
12:00Fagiano Okayama FC
- Kagoshima United
Japonia » 3 liga » Trzecia liga japońska
07:00Fukushima United
- Vanraure Hachinohe
07:00Zweigen Kanazawa
- Omiya Ardija
07:00Kamatamare Sanuki
- FC Osaka
12:00Tegevajaro Miyazaki
- Giravanz Kitakyushu
Japonia » Puchar » Puchar ligi Japońskiej
07:00Machida Zelvia
- Cerezo Osaka
07:00Kataller Toyama
- Hokkaido Consadole Sapporo
09:00Nagoya Grampus
- Kashiwa Reysol
11:00V-Varen Nagasaki
- Albirex Niigata
11:30Sanfrecce Hiroshima
- FC Tokyo
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
10:00Changwon City
- Gangneung City
10:00Pocheon Citizens FC
- Yeoju Sejong
12:00Gangneung City
- Changwon City
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
13:00Banga Gargzdai B
- FK Minija
15:00FK Panevezys B
- Ekranas
Międzynarodowe » U17 Women's World Cup Qualification Africa
14:00Burundi U17 W
- Kenya U17 W
18:00Liberia U17 W
- Nigeria U17 W
Międzynarodowe » 1 liga » Copa Sudamericana
02:30Internacional
0-0 Delfin
Norwegia » Źeńska » 2 liga » Źeńska druga liga norweska
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
16:00Pastoreo FC
- Atlético Tembetary
16:00Club Martin Ledesma
- Club Sportivo Carapegua
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
20:15San Marcos
- Pirata FC
22:15Deportiva Agropecuaria
- Juan Pablo II College
Portugal » Women's Play-offs 1/2
16:00Amora W
- Vilaverdense W
Rosja » Second League A
14:00Kaluga
- Torpedo Miass
14:00Dinamo Briansk
- Tekstilshchik
14:00Volga Ulyanovsk
- Mashuk-KMV
14:00Spartak Kostroma
- Khimik Dzerzhinsk
14:00Avangard Kursk
- Irtysh Pavlodar
Rosja » Third Division - Center-West
00:00Dinamo Bryansk II
- Avangard Kursk II
Szwajcaria » U19 Elite
14:00Team Ticino U19
- Aarau U19
Szwecja » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga szwedzka
14:00Piteaa IF
- Vittsjoe GIK
15:00Kristianstads DFF
- Häcken W
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
17:00FC Trollhaettan
- Aengelholms FF
USA » UWS
04:30Sta Clarita Blue Heat W
0-0 Players W
22:00Pass W
- Cap City Athletic 1847 W
00:00Los Angeles SC W
0-0 Players W
Węgry » NB 3: Final Stages
16:00Szentlorinc
- Putnok VSE
16:00Bekescsaba
- Tatabánya