Argentyna » 4 liga » Primera C
KoniecDeportivo Espanol
4-0 Deportivo Muñiz
Belarus » Second Division - West
00:00Ivatsevichi
- Kobrin
00:00Dinamo Brest II
- Agro-Pelishche
00:00Stroitel Kapyl
- Schuchin
00:00Neman Grodno II
- DYuSSh-3 Pinsk
Belarus » Second Division - East
00:00Slavia II
- Traktor Minsk
00:00Slutsk II
- Partizan Salihorsk
00:00FK Osipovichy
- Mozyr NPZ
00:00Dnepr Mogilev II
- Gomel II
00:00Energosbyt-BSATU
- Isloch II
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
KoniecABFF U17
0-2 Dinamo Minsk II
Chile » Puchar » Puchar Chile
KoniecMagallanes
4-0 Curico Unido
KoniecSan Antonio Unido
0-0 Universidad de Chile
Egipt » 1 liga » Liga egipska
KoniecAl Mokawloon Al Arab
1-4 National Bank
KoniecAl Ahly SC
2-1 Pharco FC
PrzerwanySmouha SC
1-1 Pyramids FC
Estonia » 1 liga » Liga estońska Meistriliiga
KoniecFC Kuressaare
0-2 Paide Linnameeskond
KoniecTammeka
1-1 Nomme JK Kalju
KoniecParnu JK Vaprus
0-1 Talinna Kalev
Finlandia » 2 liga » Druga liga fińska Ykkonen
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
KoniecAtlantis Academy
1-0 FC Kiffen
Gujana » GFF Elite League
KoniecFruta Conquerors
0-3 Slingerz
Irlandia » 2 liga » Druga lgia irlandska
KoniecAthlone Town
1-0 Treaty United
KoniecCobh Ramblers
2-2 UCD
KoniecCork City
1-0 Bray Wanderers
KoniecKerry FC
1-1 Wexford FC
KoniecLongford Town
1-1 Finn Harps
Kazachstan » 1 liga » Liga kazachstańska
Kazachstan » 2 liga » Druga liga kazachstańska
KoniecSD Family
3-0 Khan Tengri
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
KoniecUlsan Citizen
3-2 Yangpyeong
KoniecChuncheon FC
2-2 Busan Transport Corp
Lotwa » 2 liga » Druga liga łotewska
KoniecLeevon / PPK
1-2 Rīgas FS II
Norwegia » 1 liga » Liga norweska
KoniecBrann
0-0 Stroemsgodset
KoniecSarpsborg 08
1-2 Bodoe/Glimt
KoniecOdds Ballklubb
1-1 Kristiansund BK
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
KoniecJuan Pablo II College
0-1 Deportivo Llacuabamba
KoniecSan Marcos
0-0 Deportiva Agropecuaria
KoniecDeportivo Coopsol
2-3 Universidad San Martin
Rosja » Third Division - Center-West
00:00Oryol II
- Avangard Kursk II
00:00Atom Novovoronezh
- BGUOR Agrotreid
Rosja » Third Division - South
00:00Ivanovskoye
- Volgar Astrakhan II
00:00Uralan
- Nart Cherkessk II
00:00Elektroavtomatika
- Armavir
Rosja » Third Division - Center-East
00:00Yelets
- Kristall MEZ
00:00Khimmash Servis
- FC Rotor Volgograd II
Singapur » 1 liga » Liga singapurska
KoniecGeylang International FC
1-1 Lion City Sailors FC
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
KoniecHelsingborg
1-0 Varbergs BoIS FC
USA » UWS
01:00Nationals W
- Troy City W
KoniecIndiana Union W
6-0 Indiana United W
01:00Elite 14 W
- Cap City Athletic 1847 W
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
KoniecQizilqum Zarafshon
1-0 AGMK
KoniecSogdiana
4-2 Dinamo Samarqand
Wyspy Owcze » 1. Deild
KoniecVíkingur II
2-1 B71