Polska » 1 liga » Ekstraklasa
KoniecGórnik Zabrze
4-1 ŁKS Łódź
51'Śląsk Wrocław
0-2 Ruch Chorzów
20:00Widzew Łódź
- Raków Częstochowa
Anglia » 1 liga » Liga angielska
KoniecWest Ham United
2-2 Liverpool
KoniecFulham
1-1 Crystal Palace
KoniecManchester United
1-1 Burnley
KoniecNewcastle United
5-1 Sheffield United
KoniecWolverhampton Wanderers
2-1 Luton Town
21:00Aston Villa
- Chelsea
Niemcy » 1 liga » Liga niemiecka
KoniecBayern Monachium
2-1 Eintracht Frankfurt
KoniecRB Leipzig
4-1 Borussia Dortmund
KoniecFreiburg
1-2 Wolfsburg
KoniecAugsburg
0-3 Werder Bremen
10'Bayer Leverkusen
0-0 VfB Stuttgart
Francja » 1 liga » Liga francuska Ligue 1
21:00Paris Saint-Germain
- Le Havre
Włochy » 1 liga » Liga włoska Serie A
20:45Lazio
- Hellas Verona
Albania » 1 liga » Liga albańska Kategoria Superiore
38'Dinamo Tirana
0-0 Laci
36'Skenderbeu
1-0 KF Erzeni
Algeria » 1 liga » Liga algierska Championnat National
79'ASO Chlef
2-1 NC Magra
75'Ben Aknoun
1-1 JS Kabylie
21:00MC Alger
0-0 Paradou AC
Algeria » 2 liga » Ligue 2
KoniecCR Méchria
1-0 NA Hussein Dey
KoniecKouba
1-0 JSM Tiaret
KoniecWA Boufarik
1-1 SKAF Khémis Mélina
KoniecMCB Oued Sly
0-1 WA Mostaganem
KoniecGC Mascara
5-1 Ghir Abadla
KoniecASM Oran
1-1 Temouchent
KoniecMostaganem
4-0 Olympique Médéa
KoniecHB Chelghoum Laid
2-0 MSP Batna
KoniecOued Akbou
2-0 USM El Harrach
16:00CA Batna
- Aïn M'lila
129'E Sour El-Ghozlane
0-0 IB Khémis El Khechna
16:00JS Bordj Ménaïel
- MO Constantine
16:00Oued Magrane
- MC El Eulma
KoniecAnnaba
3-1 Teleghma
KoniecAS Khroub
1-2 RB Ouargla
Andora » 1 liga » Liga andorska
20:30Esperança d'Andorra
- Carroi
Anglia » 2 liga » Druga liga angielska
KoniecBlackburn Rovers
0-0 Coventry City
KoniecBristol City
2-0 Rotherham United
KoniecCardiff City
1-4 Middlesbrough
KoniecHuddersfield Town
1-1 Birmingham City
KoniecMillwall
1-0 Plymouth Argyle
KoniecNorwich City
2-2 Swansea City
KoniecSheffield Wednesday
3-0 West Bromwich Albion
KoniecSouthampton
0-1 Stoke City
KoniecWatford
1-0 Sunderland
21:00Hull City
- Ipswich Town
Anglia » 3 liga » League 1
KoniecBarnsley
1-1 Northampton Town
KoniecDerby County
2-0 Carlisle United
KoniecExeter City
1-2 Oxford United
KoniecFleetwood Town
3-0 Burton Albion
KoniecLincoln City
0-2 Portsmouth
KoniecPeterborough United
3-3 Bolton Wanderers
KoniecPort Vale
0-0 Cambridge United
KoniecReading
3-2 Blackpool
KoniecShrewsbury Town
1-3 Leyton Orient
KoniecStevenage
2-1 Cheltenham Town
KoniecWigan Athletic
2-0 Bristol Rovers
KoniecWycombe Wanderers
1-0 Charlton Athletic
Anglia » 4 liga » League 2
KoniecAFC Wimbledon
5-1 Walsall
KoniecAccrington Stanley
4-1 Tranmere Rovers
KoniecBarrow
1-1 Mansfield Town
KoniecBradford City
4-1 Newport County
KoniecColchester United
1-1 Crewe Alexandra
KoniecCrawley Town
2-0 Grimsby Town
KoniecForest Green Rovers
1-0 Notts County
KoniecGillingham
2-2 Doncaster Rovers
KoniecMilton Keynes Dons
4-4 Sutton United
KoniecSalford City
2-2 Harrogate Town
KoniecSwindon Town
3-3 Morecambe
KoniecWrexham
2-1 Stockport County
Angola » 1 liga » Liga angolska Girabola
16:00Recreativo do Libolo
- Sagrada Esperança
KoniecCD Lunda-Sul
1-1 Petro de Luanda
KoniecInterclube
4-1 União de Malanje
12'Desportivo Huíla
0-0 Onze Bravos
Arabia Saudyjska » 1 liga » Liga arabii saudyjskiej
77'Al-Raed
1-1 Al-Ettifaq
20:00Al Khaleej
- Al Nassr FC
Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
20:00Ciudad de Bolivar
- Ferro Carril Oeste General Pico
20:30CASD Camioneros
- Sportivo Atenas
21:00Independiente Chivilcoy
- Sportivo Belgrano
21:00Crucero del Norte
- Boca Unidos
01:30Sarmiento de Resistencia
- Sarmiento de La Banda
Argentyna » 4 liga » Primera C
20:30Victoriano Arenas
- Justo Jose de Urquiza
20:30Leandro N. Alem
- Yupanqui
20:30Puerto Nuevo
- Ituzaingo
20:30Central Cordoba de Rosario
- Lamadrid
20:30Mercedes
- Deportivo Muñiz
Argentyna » Torneo Promocional Amateur
19:00Provincial Lobos
- Belgrano Zarate
20:30Juventud de Bernal
- SAT Moreno
20:30Atlético Pilar
- Ezeiza
Armenia » 1 liga » Liga armeńska
KoniecWest Armenia
0-1 Ararat Armenia
Armenia » 2 liga » Druga liga armeńska
14:00FC Mika
0-0 Andranik
Australia » Źeńska » 1 liga » W-League
KoniecSydney FC
1-1 Central Coast Mariners W
Australia » 3 liga » New South Wales Premier League 2
07:00Northbridge FC Bulls
- Rydalmere
09:00Canterbury Bankstown FC
- Dunbar Rovers FC
11:00Bonnyrigg White Eagles
- SD Raiders FC
11:00Blacktown Spartans
- Mt Druitt Town Rangers
11:00Inter Lions FC
- Dulwich Hill FC
11:00Macarthur Rams
- Northern Tigers
KoniecUNSW
0-0 Hakoah Sydney City East
Australia » 2 liga » New South Wales
KoniecHellenic
6-2 Garuda
KoniecCasuarina
0-0 Port Darwin
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
KoniecTaringa Rovers
3-4 Holland Park Hawks
KoniecNorth Star FC
1-0 Ipswich Knights
KoniecSamford Rangers
3-3 Souths United
KoniecGrange Thistle
5-0 Maroochydore FC
KoniecNorth Lakes United FC
1-7 Magic United TFA
Azerbejdźan » 1 liga » Liga azerbejdżanu
KoniecSabah FK
2-0 Sabail
Barbados » 1 liga » Liga barbadosu Premier Division
03:00UWI Blackbirds
- Kick Start
Belgia » 3 liga » Trzecia liga belgijska Grp. B
19:30Thes Sport
- Hoogstraten
19:30Dessel
- Sint-Eloois-Winkel
20:00Olympic de Charleroi
- RAAL La Louviere
20:00Royal Antwerp U23
- Sporting Charleroi U23
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
KoniecShakhtar-2 (Petrikov)
1-3 BATE II
KoniecNiva
0-0 FC Slonim-2017
KoniecBaranovichi
0-2 Lida
KoniecEnergetik-BGU
3-2 Belshina Bobruisk
Bośnia » 1 liga » Liga bośniacka
KoniecSloga Doboj
2-0 FK Zvijezda 09
KoniecGOSK Gabela
1-2 Zeljeznicar
Bośnia » 2 liga » Druga liga bośniacka FBiH
KoniecFK Leotar
1-0 Slavija Sarajevo
KoniecBSK Banja Luka
2-0 FK Romanija Pale
KoniecFamos
3-2 Velež Nevesinje
107'FK Laktasi
1-1 Rudar Prijedor
KoniecDrina Zvornik
1-2 FK Modrica
108'FK Borac Kozarska Dubica
1-1 Kozara
KoniecSloboda Mrkonjic Grad
1-0 Zeljeznicar Banja Luka
Botswana » 1 liga » Liga botswany
KoniecSecurity Systems
2-1 TAFIC
KoniecMasitaoka
0-1 Botswana Defence Force XI
15:30Nico United
0-0 Sua Flamingoes
15:30Morupule Wanderers
0-0 Holy Ghost SC
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
KoniecGuarani
0-1 Chapecoense AF
22:00Paysandu
- Botafogo SP
23:00America MG
- Novorizontino
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
22:00Sampaio Correa
- Figueirense
00:00Sao Bernardo
- Tombense FC
00:30Athletic Club
- Remo
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
20:00Santa Cruz de Natal
- Treze
20:00Ipora
- Uniao Rondonopolis
20:30Avenida
- FC Cascavel
21:00Manauara
- Rio Branco
21:00River AC
- Aguia de Maraba
21:00Atletico Cearense
- ACD Potiguar
21:00Petrolina
- EC Jacuipense
21:00Juazeirense
- AO Itabaiana
21:00Capital FC
- Real FC
21:00Democrata SL
- Nova Iguacu
21:00Inter de Limeira
- Pouso Alegre
21:00Patrocinense
- Água Santa
21:00Serra
- Audax Rio EC
23:00São José EC
- Costa Rica EC
23:00Cianorte
- Hercilio Luz
23:00Princesa do Solimoes
0-0 Sao Raimundo RR
23:30Portuguesa RJ
- Ipatinga
00:00Clube Sociedade Esportiva
- Retro FC
Burkina Faso » 1 liga » Liga burkina faso
17:00ASFB
0-0 ASFA-Yennenga
38'Sporting Cascades
0-0 ASEC Koudougou
36'RC Bobo-Dioulasso
0-0 Salitas
40'Etoile Filante
0-2 Douanes
Bułgaria » 1 liga » Liga bułgarska
KoniecPFC CSKA-Sofia
3-1 Levski Sofia
38'Botev Plovdiv
0-1 Slavia Sofia
Bułgaria » 2 liga » Druga liga bułgarska zachód
KoniecSpartak Varna
1-0 Montana
KoniecDunav Ruse
2-0 Dobrudzha Dobrich
KoniecMaritsa Plovdiv
4-1 Strumska Slava
KoniecBelasitsa Petrich
3-0 Chernomorets Balchik
KoniecBdin
0-1 Litex Lovech
KoniecChernomorets 1919 Burgas
1-1 Ludogorets Razgrad II
KoniecYantra
0-0 Spartak Pleven
KoniecSportist Svoge
2-4 CSKA 1948 II
Chile » 1 liga » Liga chilijska Clausura
21:00Deportes Copiapo
- Universidad Catolica
23:30Atletico Nublense
- Cobreloa
Chile » 2 liga » Primera B Apertura
21:00Deportes Santa Cruz
- Antofagasta
23:30Santiago Morning
- Universidad de Concepcion
23:30Curico Unido
- Deportes Temuco
00:00Santiago Wanderers
0-0 San Luis
02:00San Marcos
- Barnechea
Chile » Puchar » Puchar Chile
41'Deportes Quillón
0-2 Constitución Unido
36'Unión Compañías
0-1 Municipal Salamanca
18:30Juan Fernández
- Santiago Wanderers
22:00Chimbarongo
- Santiago City
22:00Municipal Mejillones
- Colina
22:00Comunal Cabrero
- Iberia
23:00Unión Wanderers
- Vicente Rosales
02:00Imperial Unido
- Deportes Valdivia
Chiny » 1 liga » Liga chińska
KoniecShanghai Port
1-1 Shanghai Shenhua
Chiny » 2 liga » Druga Liga chińska
KoniecSuzhou Dongwu
1-1 Guangzhou FC
KoniecJiangxi Lushan
1-2 Qingdao Red Lions
KoniecGuangxi Pingguo Haliao
2-1 Dongguan United
KoniecYunnan Yukun
1-1 Chongqing Tongliang Long
Chorwacja » 2 liga » Druga liga chorwacka
KoniecHNK Orijent 1919
3-0 NK Croatia Zmijavci
84'Solin
0-0 Zrinski Jurjevac
86'Bijelo Brdo
1-0 Cibalia
Cypr » 2 liga » Druga liga cypryjska
KoniecAyia Napa
1-5 Omonia 29 Maiou
KoniecOmonia Aradippou
3-1 Ypsonas
KoniecMEAP Nisou
0-3 PAEEK
KoniecDigenis Morphou
1-0 Akritas Chlorakas
KoniecOlympiakos Nicosia
4-0 Peyia 2014
KoniecEnosis Paralimni
3-4 ASIL Lysi
Cypr » 1. Division
40'Nea Salamis
0-1 Ethnikos Achnas
Dania » 4 liga » Czwarta liga duńska Danmarksserien Grp. 1
KoniecVejgaard B
5-5 IF Lyseng
KoniecHolbæk B&I
3-2 Naesby
KoniecSfB-Oure FA
0-2 Young Boys FD
KoniecHolstebro Boldklub
4-1 Vanloese IF
Egipt » 1 liga » Liga egipska
KoniecBaladiyyat Al Mehalla
0-3 ZED FC
38'El Gounah
0-0 Al Ittihad Alexandria
Ekwador » 1 liga » Liga ekwadorska Apertura
KoniecDeportivo Cuenca
5-0 Mushuc Runa
20:00Universidad Catolica
- Cumbaya
01:00LDU de Quito
- Tecnico Universitario
Estonia » 1 liga » Liga estońska Meistriliiga
KoniecTalinna Kalev
0-2 Nomme JK Kalju
KoniecFC Kuressaare
2-2 Flora Tallinn
Estonia » 2 liga » Druga liga estońska Esiliiga
KoniecHarju Jalgpallikool
5-0 FC Elva
KoniecViimsi JK
5-0 Paide Linnameeskond U21
39'FC Tallinn
1-0 FCI Levadia U21
Fiji » 1 liga » Liga Fiji
03:00Tailevu Naitasiri
- Nadroga
Filipiny » 1 liga » United Football League
KoniecLoyola
5-1 Garelli United
KoniecCebu FC
10-0 Maharlika
KoniecMendiola FC 1991
2-3 Manila Digger
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
KoniecPEPO Lappeenranta
2-0 NJS
38'JS Hercules
1-2 SJK Akatemia II
Finlandia » Ykkönen
KoniecFC Jazz
6-1 KuPS Akatemia
Francja » 2 liga » Druga liga francuska Ligue 2
KoniecSaint-Etienne
1-0 Caen
19:00AC Ajaccio
- Quevilly
19:00Annecy FC
- SC Bastia
19:00Valenciennes
- Grenoble
Francja » 4 liga » Czwarta liga francuska Grp. C
36'Furiani Agliani
0-0 Auxerre B
35'Bobigny Bagnolet Gagny
1-0 Macon
38'FC Fleury 91
1-1 Saint-Quentin
38'Racing Besancon
0-1 FCSR Haguenau
34'Creteil
0-0 Feignies-Aulnoye
Francja » National 3: Group J
18:00Dijon II
- Rumilly Vallieres
18:00Jura Dolois
- Sochaux II
18:00Louhans Cuiseaux
- Besancon FC
18:00Union Cosnoise
- ASPTT Dijon
18:30Moulins Yzeure
- Gueugnon
19:00La Chapelle
- Selongey
Gambia » 1 liga » Liga gambi
7'Banjul
0-0 Waa Banjul Football
8'Greater Tomorrow
0-0 Brikama United
Gibraltar » 1 liga » Premier Division
19:30Lincoln Red Imps FC
- Europa Point
Grecja » 1 liga » Liga grecka
19:00Asteras Tripolis
- OFI Crete
19:00NFC Volos
- Panserraikos FC
19:00Kifisia FC
- PAS Giannina
19:00Panetolikos
- Atromitos
Gruzja » 1 liga » Liga gruzińska
77'Saburtalo
3-2 Torpedo Kutaisi
37'Dila Gori
0-1 FC Samgurali Tskhaltubo
19:00Dinamo Batumi
- FC Gagra
Gruzja » 2 liga » Pirveli Liga grp. A
KoniecFC Kolkheti Khobi
1-4 Spaeri
KoniecFC Rustavi
4-1 WIT Georgia Tbilisi
KoniecSioni Bolnisi
2-1 Dinamo Tbilisi II
80'Lokomotivi Tbilisi
3-1 FC Gareji 1960
39'Shturmi
0-0 Aragvi Dusheti
Guatemala » 1 liga » Liga gwatemali Clausura
20:00Coban Imperial
- Comunicaciones FC
23:00Deportivo Mixco
- Deportivo Achuapa
Hiszpania » Liga Nacional Juvenil: Canarias - Tenerife
12:45Juventud Laguna U19 II
- Los Llanos Aceró U19
13:00Tenisca U19
- Laguna U19
13:00UD Longuera Toscal U19
- Icodense U19
13:30Llano del Moro U19
- Fundación Tenerife U19
19:00Real Unión Tenerife U19
- Puerto Cruz U19
21:00Armepalmas U19
- Taco San Luis U19
Hiszpania » Preferente Cadete Gipuzkoa
15:30Vasconia U16 III
- Real Unión U16 II
00:00Real Sociedad U16 III
- San Marcial U16
00:00Martutene U16 II
- Añorga U16 II
00:00Santo Tomás Lizeoa U16
- Kostkas U16 III
00:00Gure Txokoa U16
- Arrupe Chaminade U16
00:00Mariño U16
- Beti Gazte U16
00:00Beti Ona U16 II
- Igeltegi U16
00:00Trintxerpe U16
- Antigua Luberri U16
00:00Amaikak Bat U16 II
- Urola U16
00:00Urki U16
- Aretxabaleta U16
00:00Zarautz U16 II
- Bergara U16 II
00:00Tolosa U16 II
- Beasain U16 II
00:00Burumendi U16
- Hernani U16 II
00:00Lazkao U16
- Lagun Onak U16 II
00:00Soraluze U16
- Zestoa U16
Hiszpania » Autonómicas: C Valenciana - Nord
16:00Ribarroja
- Vall de Uxó
17:00Paiporta
- RC Catarroja
19:00Nou Jove Castelló
- Buñol
Hiszpania » Liga Vasca Femenina
15:30Aranbizkarra W
- Leioako W
15:30Zarautz W
- Elorrio W
16:00Hernani W
- Basauriko Kimuak W
18:00Añorga II W
- Eibar III W
Hiszpania » Cadete de Honor Gipuzkoa
13:00Vasconia U16 II
- Euskalduna U16
00:00Intxurre U16
- Billabona U16
00:00Anaitasuna U16
- Aizkorri Goierri U16
00:00Lagun Onak U16
- Ordizia U16
00:00Beasain U16
- Tolosa U16
00:00Mondragón U16
- Danena U16
00:00Bergara U16
- Zarautz U16
00:00Elgoibar U16
- Eibar U16 II
00:00Real Unión U16
- Hondarribia U16
00:00Ostadar U16
- Beti Ona U16
00:00Hernani U16
- Oiartzun U16
00:00Astigarragako U16
- Lengokoak U16
00:00Antiguoko U16 II
- Orioko U16
00:00Kostkas U16 II
- Martutene U16
00:00Añorga U16
- Touring U16
Hiszpania » Autonómicas: Canarias - Gran Canaria
14:00Breñamén
- Orientación Marítima
17:45Playas Sotavento
- Telde
18:00San Nicolás
- Tinajo
18:30Tahíche
- Maspalomas
18:30Sporting Tías
- Unión Viera
19:00Lomo Blanco SJA
- El Cotillo
Hiszpania » Liga Nacional Juvenil: Canarias - Gran Canaria
12:00Huracán U19 II
- Marítima U19 II
13:0035600 U19
- Doramas U19
13:00Lanzarote U19
- Puertos Las Palmas U19
13:30Victoria U19
- La Garita U19
13:30Teguise U19
- Atlético GC U19
16:15Unión Sur Yaiza U19
- Arucas U19 II
Hiszpania » Autonómicas: C Valenciana - Sud
17:00Eldense II
- La Nucía II
17:00Callosa Deportiva
- L'Olleria
17:30Jávea
- Racing CF Benidorm
Hiszpania » Liga Vasca Cadete
11:00Real Sociedad U16
- Leioa U16
11:30Olárizu U16
- Indautxu U16
11:30Ariznabarra U16
- Danok Bat U16
16:00Getxo U16
- Athletic Club U16
18:45Santutxu U16
- Deportivo Alavés U16
19:30Portugalete U16
- KM Bihotza U16
Hong Kong » 1 liga » Reserve Division
KoniecSouthern District RSA
0-1 Lee Man FC
Irlandia » 2 liga » Druga lgia irlandska
20:30Longford Town
- Wexford FC
Irlandia » U20 National League
13:00Dundalk U20
- Drogheda United U20
13:00Wexford U20
- CK United U20
14:00Longford Town U20
- Galway United U20
14:00Bohemians U20
- Sligo Rovers U20
15:00Finn Harps U20
- Shelbourne U20
15:00Kerry FC U20
- Treaty United U20
15:30Klub Kildare U20
- Shamrock Rovers U20
16:00Cobh Ramblers U20
- Cork City U20
16:30Bray Wanderers U20
- St Patrick's U20
17:00Athlone Town U20
- UCD U20
Japonia » 1 liga » Liga japońska
KoniecHokkaido Consadole Sapporo
3-3 Shonan Bellmare
KoniecAlbirex Niigata
1-3 FC Tokyo
KoniecJubilo Iwata
2-0 Machida Zelvia
KoniecVissel Kobe
0-1 Kyoto Sanga FC
KoniecCerezo Osaka
2-2 Yokohama F.Marinos
Japonia » Źeńska » 1 liga » L1-League
KoniecUrawa Reds W
2-0 Sanfrecce Hiroshima Regina
KoniecNTV Beleza W
7-0 Omiya Ardija Ventus
Japonia » 2 liga » Druga liga japońska
KoniecVegalta Sendai
0-2 JEF United Chiba
KoniecMito Hollyhock
2-3 Fujieda MYFC
KoniecThespakusatsu Gunma
1-2 V-Varen Nagasaki
KoniecEhime FC
2-1 Ventforet Kofu
Japonia » 3 liga » Trzecia liga japońska
KoniecNagano Parceiro
3-2 Giravanz Kitakyushu
KoniecImabari FC
1-4 Omiya Ardija
KoniecTegevajaro Miyazaki
1-1 SC Sagamihara
Kazachstan » 1 liga » Liga kazachstańska
KoniecTobol Kostanay
1-1 Zhenys
KoniecTuran
0-2 FC Astana
KoniecAtyrau
2-0 FC Kyzylzhar Petropavlovsk
KoniecKaisar Kyzylorda
1-0 Kairat Almaty
Korea Południowa » 1 liga » Liga korei południowej
KoniecDaejeon Citizen
3-1 FC Seoul
KoniecGwangju FC
1-2 Suwon FC
KoniecGimcheon Sangmu
1-0 Gangwon FC
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
KoniecPocheon Citizens FC
0-0 Gimhae
KoniecBusan Transport Corp
0-0 Daejeon Korail
KoniecDaegu II
2-4 Paju Citizens
KoniecFC Mokpo
1-1 Gangneung City
Korea Południowa » 2 liga » K. League Challenge playoff
KoniecSeoul E-Land FC
5-0 Chungnam Asan FC
KoniecBusan I'Park
2-1 Ansan Greeners
KoniecCheonan City
1-2 Gimpo FC
Lebanon » 1 liga » Liga libańska
KoniecShabab Al Ghazieh
1-2 Shabab Al Sahel
Litwa » 1 liga » Liga litewska
KoniecDziugas Telsiai
2-0 FK TransINVEST
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
KoniecTauras
2-1 FK Atmosfera
KoniecRiteriai
3-0 FA Siauliai B
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
KoniecFK Tukums 2000
1-2 Valmiera FC
Lotwa » 2 liga » Druga liga łotewska
KoniecJFK Ventspils
2-2 Progress / AFA Olaine
Malta » 1 liga » Liga maltańska
KoniecGudja United
0-6 Sliema Wanderers
KoniecFloriana
0-5 Hamrun Spartans
KoniecHibernians
0-2 Marsaxlokk FC
Malta » 2 liga » Druga liga maltańska
KoniecMelita FC Saint Julian
5-1 Pieta
Maroko » 1 liga » Liga marokańska
40'Chabab Mohammedia
0-0 Union Touarga Sport
20:00Hassania Agadir
- FAR Rabat
22:00Olympic Club de Safi
- Ittihad Tanger
00:00Raja Casablanca
0-0 RSB Berkane
Martinique » 1 liga » Liga wyspy martynika
02:00Stade Spiritain
- Golden Lion
02:00Golden Star
- Aiglon
02:00Club Franciscain
- Club Péléen
02:00New Club
- Vauclinois
02:00Diamantinoise
- AS Club Colonial
02:00RC Saint Joseph
- Samaritaine
22:00Riveraine
- Case-Pilote
Meksyk » 1 liga » Liga meksykańska Apertura
KoniecPuebla
1-2 CF America
KoniecQueretaro FC
1-1 Club Universidad Nacional
03:10Pachuca
- Mazatlan FC
Meksyk » U23 League
17:00Juárez U23
- Club León U23
77'Tigres UANL U23
1-0 Tijuana U23
77'Toluca U23
0-1 Cruz Azul U23
51'Atlas U23
1-0 Guadalajara U23
PrzerwaPachuca U23
1-0 Mazatlán U23
Międzynarodowe » Źeńska » Champions League Qualification Grp. 7
9'Chelsea Ladies
0-0 Barcelona W
Mołdawia » 1 liga » Liga mołdawska
85'FC Milsami Orhei
3-0 FC Balti
19:00Zimbru
- Dacia-Buiucani
Niemcy » 2 liga » Druga liga niemiecka
KoniecPaderborn
3-1 Elversberg
KoniecHolstein Kiel
1-3 Kaiserslautern
KoniecEintracht Braunschweig
0-4 Hamburger SV
20:30Schalke 04
- Fortuna Duesseldorf
Niemcy » 3 liga » Trzecia liga niemiecka
KoniecMSV Duisburg
3-1 Sandhausen
KoniecJahn Regensburg
1-1 Dynamo Dresden
KoniecSaarbruecken
0-1 Hallescher FC
KoniecBorussia Dortmund II
2-2 Erzgebirge Aue
KoniecViktoria Koln 1904
3-5 Preussen Muenster
KoniecSC Verl
1-1 Waldhof Mannheim
Niemcy » 4 liga » Czwarta liga niemiecka południe
KoniecRW Ahlen
2-2 Dueren
KoniecAlemannia Aachen
1-2 FC Bocholt
KoniecSC Wiedenbrueck
1-1 SC Paderborn 07 II
KoniecOberhausen
1-1 SV Roedinghausen
Norwegia » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga norweska
KoniecKolbotn
4-1 Arna-Bjoernar
KoniecLSK Kvinner
3-1 Aasane
KoniecRosenborg BK
1-0 Roea
96'Vaalerenga
3-1 Lyn Fotball
Norwegia » 1 liga » Liga norweska
39'Rosenborg
0-2 Bodoe/Glimt
Norwegia » Źeńska » 2 liga » Źeńska druga liga norweska
KoniecAvaldsnes
0-1 Odd W
KoniecBodø / Glimt W
3-0 Hoenefoss
KoniecOevrevoll Hosle
0-0 KIL/Hemne
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
Koniec12 de Junio VH
1-1 Sportivo San Lorenzo
KoniecPastoreo FC
1-0 Atletico Colegiales
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
OdwołanyUnion Huaral
0-0 Juan Aurich
Polska » 2 liga » Pierwsza liga polska
49'Stal Rzeszów
1-0 Lechia Gdańsk
20:00GKS Tychy 71
- Zagłębie Sosnowiec
Polska » 2. Liga East
KoniecHutnik Nowa Huta
4-1 Polonia Bytom
80'Wisła Puławy
0-0 SKRA Czestochowa
82'GKS Jastrzębie
1-0 Zaglebie II Lubin
78'KKS 1925 Kalisz
0-1 Olimpia Elbląg
19:45Stal Stalowa Wola
- Kotwica Kołobrzeg
Portugalia » 2 liga » Druga liga portugalska
KoniecMafra
3-3 Oliveirense
KoniecMaritimo
3-2 Feirense
KoniecLeixoes
1-3 Vilaverdense FC
Rosja » Third Division - Siberia and Far East
00:00Temp Barnaul
- Chita
00:00Novosibirsk II
- Dinamo Barnaul II
00:00Yenisey-M
- Rassvet-Krasnoyarsk
00:00Radian-Baykal
- Buryatia
RPA » 1 liga » Liga Republiki Południowej Afryki
KoniecAmaZulu FC
2-1 Chippa United
50'Kaizer Chiefs
1-0 SuperSport United
20:00Stellenbosch FC
- Polokwane City
RPA » 2 liga » National First Division
KoniecHungry Lions FC
1-2 Baroka FC
KoniecMagesi FC
0-2 Maritzburg United
KoniecMilford
0-0 MM Platinum
KoniecVenda
0-0 University of Pretoria
Rumunia » 1 liga » Liga romuńska
KoniecU Craiova 1948
3-2 Universitatea Cluj
19:30FC FCSB
- FCV Farul Constanta
Rwanda » 1 liga » Liga rwandy
KoniecRwamagana City
0-2 Rayon Sports
KoniecMusanze
2-1 Amagaju
15:00AS Kigali
- Etincelles
San Marino » 1 liga » Liga San Marino
KoniecTre Fiori
0-0 S.S. Murata
24'Cosmos
0-1 San Giovanni
Serbia » 1 liga » Liga serbska
KoniecFK Radnik Surdulica
1-4 Novi Pazar
37'Javor
1-1 FK IMT Beograd
20:00Zeleznicar Pancevo
- Radnicki Nis
Serbia » 2 liga » Druga liga serbska
KoniecRadnicki Sremska Mitrovica
1-0 Macva Sabac
KoniecFK Graficar
2-1 Semendrija 1924
KoniecTekstilac Odzaci
1-2 OFK Beograd
KoniecJedinstvo Ub
1-2 Indjija
St. Kitts and Nevis » 1 liga » SKNFA League
00:00Trafalgar Southstars
- Newtown United
02:00Old Road Jets United
- Bath United
Syria » 1 liga » Liga syryjska
KoniecAl-Jaish
2-3 Al-Taleiah
Szkocja » 5 liga » Highland League
16:00Brora Rangers
0-0 Turriff United
KoniecKeith
0-4 Wick Academy
Szwajcaria » 2 liga » Druga liga szwajcarska
39'Stade Nyonnais
0-0 Thun
Szwajcaria » 3 liga » Erste Liga Promotion
KoniecCham
2-2 FC Zuerich II
KoniecParadiso
0-2 St. Gallen II
KoniecBulle
0-1 FC Rapperswil-Jona
KoniecBavois
7-2 Young Boys II
KoniecSC Bruehl
1-6 Biel/Bienne
84'Etoile Carouge
1-1 Luzern II
Szwajcaria » 4 liga » Trzecia liga szwajcarska Grp. 1
KoniecBlack Stars
0-0 Dietikon
KoniecEschen/Mauren
1-1 FC Freienbach
KoniecTuggen
4-1 Grasshopper II
KoniecSC YF Juventus Zuerich
2-1 FC Kosova
KoniecTerre Sainte
4-6 Echallens
KoniecFC Kreuzlingen
2-0 Balzers
KoniecFC Wettswil-Bonstetten
3-2 FC Gossau
16:30AC Taverne
- Winterthur II
80'Meyrin
0-0 Yverdon Sport II
78'Muttenz
3-0 FC Schoetz
74'FC Grand-Saconnex
1-1 Lausanne II
35'Concordia Basel
1-0 FC Bassecourt
Szwajcaria » U19 Elite
14:00Zürich U19
- Aarau U19
KoniecServette U19
3-0 Xamax U19
14:00St. Gallen U19
- Luzern U19
KoniecLausanne-Sport U19
2-1 Young Boys U19
14:00Grasshoppers U19
- Team Ticino U19
Szwecja » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga szwedzka
KoniecBrommapojkarna W
4-0 Vittsjoe GIK
KoniecFC Rosengaard
3-0 AIK W
KoniecKristianstads DFF
0-2 Hammarby W
KoniecVäxjö W
2-1 Linkoepings FC
KoniecHäcken W
3-1 Piteaa IF
KoniecNorrköping W
1-0 Trelleborg W
KoniecDjurgaarden
2-0 KIF Orebro W
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
KoniecLandskrona BoIS
1-0 Utsiktens BK
KoniecGefle
2-2 Sandvikens IF
KoniecGIF Sundsvall
1-1 Varbergs BoIS FC
81'Oergryte FF
2-1 Oesters IF
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
KoniecOnsala BK
2-2 Falkenbergs FF
KoniecTorns IF
2-1 Tvaaaakers IF
KoniecAriana FC
1-1 Oskarshamns AIK
KoniecBK Olympic
0-3 Norrby
KoniecJoenkoepings Soedra
1-3 FC Rosengaard
Słowenia » 2 liga » Druga liga słoweńska
83'Fuzinar
0-1 ND Triglav
82'Dravinja
0-4 Nk Brinje Grosuplje
41'Nafta
0-0 Rudar Velenje
Tajlandia » 1 liga » Liga tajlandzka
KoniecBuriram United
3-1 Muang Thong United
KoniecChonburi FC
0-1 Nakhon Pathom
KoniecSukhothai FC
1-3 Uthai Thani FC
KoniecBG Pathum United
1-3 Port FC
Tajlandia » 2 liga » 1. Division
KoniecSamut Prakan City
1-2 Pattaya United
KoniecLampang FC
1-1 Rayong FC
KoniecAyutthaya United FC
3-2 Kanchanaburi
KoniecChanthaburi
1-1 Nakhon Ratchasima FC
KoniecKasetsart
1-1 Chiangmai FC
KoniecChiangmai United
2-0 MOF Customs United
KoniecSuphanburi FC
0-0 Phrae United
KoniecChainat FC
3-1 Krabi FC
KoniecNong Bua Pitchaya FC
5-1 Nakhon Si United
Tanzania » 1 liga » Liga tanzańska
77'Young Africans
1-0 Coastal Union
Trinidad i Tobago » League Cup
23:00Point Fortin
- Prison Service
23:00North East Stars
- Police II
00:00San Fernando Giants
- Harlem Strikers
00:00Laventille United
- Central FC
02:10Defence Force
- St. Ann's Rangers
Tunezja » 1 liga » Liga tunezyjska
KoniecStade Tunisien
0-0 US Monastir
Ukraina » 1 liga » Liga ukraińska
KoniecFC Minaj
2-0 Chornomorets Odessa
KoniecSC Dnipro-1
1-2 Dynamo Kijów
KoniecCherkasi
0-3 Shakhtar Donetsk
82'Rukh Lviv
3-1 Veres Rivne
Ukraina » 2 liga » Druga liga ukraińska
KoniecBukovyna Chernivtsi
0-1 Dinaz Vyshhorod
KoniecSC Poltava
0-1 Karpaty
KoniecFC Podillya Khmelnytskyi
2-1 Chernigov
KoniecLivyi Bereh
1-2 Nyva Buzova
KoniecInhulets Petrove
4-0 FC Prykarpattia 1981
Wenezuela » 1 liga » Liga wenezuelska Apertura
22:00Deportivo La Guaira
- Universidad Central
02:00Metropolitanos FC
- Hermanos Colmenarez
Wyspy Owcze » 1. Deild
KoniecB36 II
3-0 Víkingur II
KoniecNSÍ II
0-0 AB Argir