Międzynarodowe » 1 liga » Copa Libertadores Grp. 1
00:00Junior FC
- Botafogo RJ
00:00LDU de Quito
- Universitario de Deportes
00:00Atletico MG
- Caracas
00:00Club Atletico Penarol
- Rosario Central
Algeria » 2 liga » Ligue 2
17:00HB Chelghoum Laid
- Oued Akbou
17:00Mostaganem
- ASM Oran
17:00SKAF Khémis Mélina
- GC Mascara
17:00JSM Tiaret
- MCB Oued Sly
17:00NA Hussein Dey
- WA Mostaganem
17:00Olympique Médéa
- Temouchent
17:00RC Arbaa
- CR Méchria
17:00E Sour El-Ghozlane
- CA Batna
17:00IB Khémis El Khechna
- Oued Magrane
17:00Aïn M'lila
- JS Bordj Ménaïel
17:00USM El Harrach
- MO Constantine
17:00MSP Batna
- MC El Eulma
17:00RB Ouargla
- Teleghma
Arabia Saudyjska » Saudi Reserve League
15:00Al Shabab Res.
- Al Fateh Res.
Argentyna » 4 liga » Primera C
20:30Deportivo Espanol
- Berazategui
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
11:30Magic United TFA
0-0 Grange Thistle
Boliwia » 1 liga » Liga boliwijska Apertura
02:00Royal Pari
- Independiente Petrolero
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
02:00Botafogo SP
0-0 Novorizontino
00:00Amazonas FC
- Mirassol
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
01:00Floresta
- Ferroviario
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
00:30Democrata SL
0-0 Real Noroeste
Chile » 2 liga » Primera B Apertura
02:30San Marcos
- San Luis
Ekwador » 1 liga » Liga ekwadorska Apertura
02:00Libertad
- Deportivo Cuenca
Estonia » 1 liga » Liga estońska Meistriliiga
17:00FC Kuressaare
- Parnu JK Vaprus
19:00Nomme JK Kalju
- Nomme United
Finlandia » 2 liga » Druga liga fińska Ykkonen
Germany » Play-offs 4/5
18:30Eintracht Bamberg
- TSV Buchbach
Gruzja » 1 liga » Liga gruzińska
15:00FC Samgurali Tskhaltubo
- Torpedo Kutaisi
18:00FC Telavi
- Samtredia
19:00FC Gagra
- Saburtalo
Gruzja » 2 liga » Pirveli Liga grp. A
15:00Sioni Bolnisi
- FC Gareji 1960
15:00FC Kolkheti Khobi
- Aragvi Dusheti
15:00FC Rustavi
- Lokomotivi Tbilisi
16:00Dinamo Tbilisi II
- WIT Georgia Tbilisi
Gujana » GFF Elite League
00:30Buxton United
- Guyana Defence Force
Korea Południowa » 1 liga » Liga korei południowej
12:30Gwangju FC
- Pohang Steelers
12:30Gimcheon Sangmu
- FC Seoul
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
17:00Valmiera FC
- FK Jelgava
18:00BFC Daugavpils
- Auda
Malaysia » MFL Cup
11:15Terengganu U23
- PDRM U23
14:15Sabah U23
- Perak U23
14:15Johor Darul Ta'zim U23
- Sri Pahang U23
Maroko » 1 liga » Liga marokańska
20:00Youssoufia Berrechid
- FUS Rabat
20:00MCO Oujda
- Renaissance Club Zemamra
20:00Ittihad Tanger
- Raja Casablanca
20:00RSB Berkane
- Chabab Mohammedia
20:00Wydad Casablanca
- Olympic Club de Safi
Międzynarodowe » 1 liga » Copa Sudamericana
00:00Argentinos Juniors
- Nacional
00:00Corinthians
- Racing
Mongolia » MFF Cup
13:00Khoromkhon
- Tuv Azarganuud
Niemcy » 2 liga » Druga liga niemiecka kwalifikacje
20:30Wehen Wiesbaden
- Jahn Regensburg
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
20:30Atletico Colegiales
- Deportivo Santani
01:30Sportivo San Lorenzo
- Rubio Nu
Portugal » Taça Revelação U23
19:00Sporting Braga U23
- Estoril U23
Rosja » 1 liga » Premier League qualification
00:00Nizhny Novgorod
- Arsenal Tula
00:00Ural
- Akron Togliatti
Rosja » Third Division - Center-East
00:00Metallurg Lipetsk II
- SShOR №1 Belgorod
Rosja » Third Division - Sankt-Peterburg
00:00Kristall
- Avangard Sankt-Peterburg
Rosja » Third Division - South
00:00Nart Nartkala
- UOR-Dagestan
00:00Gudermes
- Dinamo Makhachkala III
Szwecja » 1 liga » Liga szwedzka
19:00Malmoe FF
- Elfsborg
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
19:00Degerfors
- Varbergs BoIS FC
Tanzania » 1 liga » Liga tanzańska
15:00Simba SC
- JKT Tanzania
15:00Coastal Union
- Kinondoni MC
15:00Mashujaa
- Dodoma Jiji FC
15:00Ihefu FC
- Mtibwa Sugar
15:00Young Africans
- Tanzania Prisons
15:00Namungo FC
- Kitayosce
15:00Geita Gold FC
- Azam FC
15:00Singida Big Stars
- Kagera Sugar
USA » UWS
23:00Michigan Hawks SC W
- Pass W
00:00Steel United New Jersey W
- New Jersey Copa W
01:00Connecticut Rush W
- Middletown Sporting CT W
01:00Michigan Jaguars W
- Nationals W