Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
20:30Argentino Monte Maiz
- Ferro Carril Oeste General Pico
20:30Ciudad de Bolivar
- Huracan Las Heras
OdwołanyCirculo Deportivo
0-0 Sansinena BB
Argentyna » 4 liga » Primera C
20:00Real Pilar
- Club Lujan
20:00Argentino Rosario
- El Porvenir
20:00Victoriano Arenas
- Central Cordoba de Rosario
20:00Leandro N. Alem
- Puerto Nuevo
20:00Central Ballester
- Lugano
Australia » 3 liga » New South Wales Premier League 2
07:00Northbridge FC Bulls
- Northern Tigers
09:00Bankstown City Lions
- Dunbar Rovers FC
11:00Bonnyrigg White Eagles
- Nepean
11:00Mt Druitt Town Rangers
- Rydalmere
11:00SD Raiders FC
- Hakoah Sydney City East
11:00Blacktown Spartans
- UNSW
11:00Dulwich Hill FC
- Macarthur Rams
11:00Inter Lions FC
- Canterbury Bankstown FC
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
08:00Magic United TFA
0-0 Maroochydore FC
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
14:00Niva
- FK Molodechno
15:00FC Slonim-2017
- Lida
16:00FK Orsha
- Energetik-BGU
17:00Bumprom Gomel
- Lokomotiv Gomel
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
21:00Coritiba
- Vila Nova
22:00Botafogo SP
- Sport Recife
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
22:00Volta Redonda
- Sampaio Correa
00:30Athletic Club
- Sao Bernardo
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
20:30Audax Rio EC
0-0 Nova Iguacu
20:30Real Noroeste
- Ipatinga
21:00Inter de Limeira
- São José EC
21:00Pouso Alegre
- Costa Rica EC
22:00Princesa do Solimoes
- Manauara
22:00River AC
- Fluminense PI
22:30Hercilio Luz
- FC Cascavel
23:00Sao Raimundo RR
- Rio Branco
23:00Água Santa
- Santo Andre
00:00Humaita SC
- Trem DC
Brazylia » Paraense B2
14:30Pedreira
- Fonte Nova
Chile » Puchar » Puchar Chile
02:30Cobreloa
- San Marcos
02:30Deportes Iquique
- Antofagasta
18:30Union Espanola
- Real San Joaquín
18:30Coquimbo Unido
- Trasandino
21:00Universidad Catolica
- Santiago Wanderers
21:00Cobresal
- Deportes Copiapo
Chiny » 1 liga » Liga chińska
13:00Wuhan Three Towns
- Nantong Zhiyun FC
13:35Shanghai Port
- Zhejiang Professional
13:35Tianjin Jinmen Tiger
- Sichuan Jiuniu
Chiny » 2 liga » Druga Liga chińska
13:30Guangxi Pingguo Haliao
- Chongqing Tongliang Long
13:30Guangzhou FC
- Nanjing City FC
13:30Suzhou Dongwu
- Shijiazhuang Gongfu
13:30Wuxi Wugo
- Jiangxi Lushan
Egipt » 1 liga » Liga egipska
15:00Baladiyyat Al Mehalla
- ENPPI
18:00Al Ittihad Alexandria
- El Dakhleya
18:00Zamalek SC
- Ceramica Cleopatra
Estonia » 1 liga » Liga estońska Meistriliiga
13:30Nomme United
- Flora Tallinn
13:30Narva Trans
- FCI Levadia
Estonia » 2 liga » Druga liga estońska Esiliiga
11:30Harju Jalgpallikool
- FC Tallinn
11:30JK Tabasalu
- Viimsi JK
11:30Paide Linnameeskond U21
- FC Elva
11:30Tartu Welco
- Tallinna Kalev II
Filipiny » 1 liga » United Football League
09:00Taguig
- Garelli United
11:30Cebu FC
- Philippine Army
11:30Mendiola FC 1991
- Tuloy
14:00Manila Montet
- Philippine Air Force
Finlandia » 2 liga » Druga liga fińska Ykkonen
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
15:00PEPO Lappeenranta
- FC Futura
15:00HJS Akatemia
- Pallo-Iirot
Finlandia » Ykkönen
13:00KuPS Akatemia
- FC Jazz
17:00PK Keski-Uusimaa
- FC Vaajakoski
Gujana » GFF Elite League
00:30Buxton United
- Den Amstel
Irlandia » U20 National League
13:00St Patrick's U20
- Shelbourne U20
13:00UCD U20
- Shamrock Rovers U20
14:00Bray Wanderers U20
- Drogheda United U20
14:00Athlone Town U20
- Galway United U20
14:00Sligo Rovers U20
- Klub Kildare U20
14:00Longford Town U20
0-0 Bohemians U20
15:00Kerry FC U20
- Cork City U20
15:00Treaty United U20
- CK United U20
15:00Wexford U20
- Waterford U20
Japonia » 1 liga » Liga japońska
07:00Hokkaido Consadole Sapporo
- Albirex Niigata
12:00Kawasaki Frontale
- Sanfrecce Hiroshima
12:00Yokohama F.Marinos
- Tokyo Verdy
Japonia » 2 liga » Druga liga japońska
11:00Iwaki FC
- Yokohama FC
11:00Mito Hollyhock
- Renofa Yamaguchi
11:00Roasso Kumamoto
- Ehime FC
12:00Vegalta Sendai
- Tochigi SC
12:00Thespakusatsu Gunma
- Fujieda MYFC
12:00Tokushima Vortis
- V-Varen Nagasaki
12:00Oita Trinita
- Ventforet Kofu
Japonia » 3 liga » Trzecia liga japońska
09:00Matsumoto Yamaga
- Nagano Parceiro
10:00FC Osaka
- Tegevajaro Miyazaki
11:00YSCC
- Azul Claro Numazu
11:00Kataller Toyama
- SC Sagamihara
11:00Nara Club
- Gainare Tottori
11:00Giravanz Kitakyushu
- Fukushima United
12:00Omiya Ardija
- Grulla Morioka
12:00FC Gifu
- Vanraure Hachinohe
Kazachstan » 1 liga » Liga kazachstańska
15:00FC Kyzylzhar Petropavlovsk
- Shakhter Karagandy
17:00Ordabasy Shymkent
- Kaisar Kyzylorda
17:00FC Astana
- Kairat Almaty
Korea Południowa » 1 liga » Liga korei południowej
11:00Gimcheon Sangmu
- Daegu FC
12:00Jeonbuk FC
- FC Seoul
13:00Daejeon Citizen
- Suwon FC
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
10:00Changwon City
- Gimhae
12:00FC Mokpo
- Yeoju Sejong
12:00Gangneung City
- Daejeon Korail
12:00Paju Citizens
- Gyeongju H & N
Korea Południowa » 2 liga » K. League Challenge playoff
12:00Gimpo FC
- Cheonan City
12:30Busan I'Park
- Seongnam FC
Litwa » 1 liga » Liga litewska
16:00FK Panevezys
- Banga Gargzdai
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
17:00BFA
- FK Kauno Zalgiris B
Lotwa » 2 liga » Druga liga łotewska
14:00Ogre United
- Smiltene
16:00SK Super Nova
- Progress / AFA Olaine
18:00Skanste
- JFK Ventspils
Międzynarodowe » All-Island Cup
18:00Galway United W
- Treaty United W
Norwegia » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga norweska
15:00Aasane
- Rosenborg BK
15:00Arna-Bjoernar
- LSK Kvinner
Norwegia » Źeńska » 2 liga » Źeńska druga liga norweska
15:00Oevrevoll Hosle
- Viking FK W
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
16:00Deportivo Santani
- Pastoreo FC
16:00Recoleta
- Atlético Tembetary
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
20:15Academia Cantolao
- Ayacucho FC
22:15Comerciantes FC
- Santos
OdwołanyPirata FC
0-0 Juan Aurich
OdwołanyUnion Huaral
0-0 Alianza Universidad
00:00UCV Moquegua
- Binacional
Rosja » Third Division - Siberia and Far East
00:00Temp Barnaul
- Buryatia
00:00Dinamo Barnaul II
- Rassvet-Krasnoyarsk
00:00Novosibirsk II
- Yenisey-M
Rosja » Third Division - Center-West
00:00CRFSO Smolensk
- Universitet Sporta
Singapur » 1 liga » Liga singapurska
12:00Tanjong Pagar United FC
- Brunei DPMM
12:00Balestier Khalsa FC
- Young Lions
Szwecja » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga szwedzka
15:00Norrköping W
- Hammarby W
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
15:00Utsiktens BK
- IK Oddevold
15:00GIF Sundsvall
- Oerebro
15:00Degerfors
- Sandvikens IF
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
13:00Onsala BK
- FC Trollhaettan
16:00Aengelholms FF
- Eskilsminne IF
16:00BK Olympic
- Oskarshamns AIK
16:00Joenkoepings Soedra
- Ariana FC
16:00Tvaaaakers IF
- Falkenbergs FF
USA » UWS
20:00Hudson Valley Crusaders W
- Albany Rush W
21:00Back Mountain Torrent W
- New Jersey Copa W
23:00Edgewater Castle W
- Chicago Rush W
23:00Coppermine United W
- New York Magic W
23:00Calgary Foothills W
0-0 Los Angeles SC W
01:00Buffalo W
- Berlin W
01:00New England Mutiny W
- Connecticut Rush W
01:00Maine Footy W
- Middletown Sporting CT W
01:00Players W
0-0 Sta Clarita Blue Heat W
01:30Firebirds W
- Rockford Raptors W
Wietnam » 2 liga » V-league 2
11:00Bà Ria Vũng Tàu
- Phu Dong
11:00Bình Phước
- Da Nang
Wyspy Å›w. Tomasza i Książeca » Campeonato Nacional
00:00Palmar Lusitano
- Inter Bom-Bom
Wyspy Owcze » 1. Deild