Włochy » 1 liga » Liga włoska Serie A
KoniecSSC Napoli
0-0 Lecce
KoniecAtalanta
3-0 Torino
KoniecFrosinone
0-1 Udinese
KoniecHellas Verona
2-2 Inter
Holandia » 1 liga » Liga holenderska
Po dogrywceFC Utrecht
1-1 Go Ahead Eagles
Albania » 1 liga » Liga albańska Kategoria Superiore
KoniecPartizani
0-1 Egnatia
Algeria » 1 liga » Liga algierska Championnat National
KoniecES Setif
0-0 NC Magra
KoniecUS Biskra
0-1 CS Constantine
KoniecMC Oran
1-0 Ben Aknoun
KoniecUSM Khenchela
1-0 JS Saoura
KoniecCR Belouizdad
1-0 MC El Bayadh
KoniecParadou AC
6-0 US Souf
KoniecJS Kabylie
1-1 MC Alger
Anglia » 2 liga » Druga liga angielska
KoniecLeeds United
0-1 Southampton
Angola » 1 liga » Liga angolska Girabola
KoniecDesportivo Huíla
0-0 Petro de Luanda
Koniec1º de Agosto
1-1 São Salvador
KoniecSanta Rita
1-1 Académica do Lobito
KoniecWiliete
1-1 Sagrada Esperança
Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
KoniecKimberley Mar del Plata
2-0 Deportivo Rincón
KoniecSol de Mayo
3-0 Circulo Deportivo
KoniecGerminal
2-0 Santamarina
KoniecOlimpo
1-1 Club Cipolletti
KoniecFerro Carril Oeste General Pico
1-1 CASD Camioneros
KoniecDouglas Haig
3-0 Defensores de Pronunciamiento
KoniecJuventud Unida Universitario
1-2 San Martin Mendoza
KoniecHuracan Las Heras
0-1 Gutiérrez
KoniecSan Martin de Formosa
0-0 Sol de America Formosa
KoniecSarmiento de La Banda
2-0 Union de Sunchales
KoniecSportivo Atenas
4-2 Sportivo Estudiantes
KoniecCentral Norte
2-0 Boca Unidos
KoniecSportivo Belgrano
1-1 9 de Julio Rafaela
Argentyna » 4 liga » Primera C
KoniecArgentino Rosario
2-1 Deportivo Paraguayo
KoniecCentral Ballester
0-3 Ituzaingo
KoniecJuventud Unida G.
1-2 Deportivo Muñiz
Armenia » 1 liga » Liga armeńska
KoniecAlashkert FC
1-3 Ararat Armenia
Armenia » 2 liga » Druga liga armeńska
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
KoniecIpswich Knights
2-1 North Lakes United FC
KoniecPine Hills
4-3 Samford Rangers
Azerbejdźan » 1 liga » Liga azerbejdżanu
KoniecTuran Tovuz
1-0 FC Kapaz
KoniecAraz
2-2 Qarabag FK
Azerbejdźan » Reserve League
14:00Zira Res.
- Səbail Res.
14:00Sumqayıt Res.
- Qəbələ Res.
15:00Neftçi Res.
- Sabah Res.
Barbados » 1 liga » Liga barbadosu Premier Division
03:00Brittons Hill
- Weymouth Wales
Belgia » Second Amateur Division: Play-offs
15:00Rus Binche
- Rochefort
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
KoniecNiva
7-1 Torpedo BelAZ II
KoniecMaxline Rogachev
1-1 Belshina Bobruisk
Boliwia » 1 liga » Liga boliwijska Apertura
KoniecGuabira
1-1 Nacional Potosi
KoniecJorge Wilstermann
1-0 Always Ready
KoniecOriente Petrolero
0-1 The Strongest
Bośnia » 1 liga » Liga bośniacka
KoniecGOSK Gabela
1-1 Sloga Doboj
KoniecIgman Konjic
1-4 Zrinjski Mostar
KoniecPosusje
2-0 FK Zvijezda 09
KoniecZeljeznicar
2-1 Borac Banja Luka
KoniecSiroki Brijeg
2-2 FK Sarajevo
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
KoniecGuarani
0-0 Paysandu
KoniecItuano FC
2-0 Ponte Preta
KoniecVila Nova
2-2 Brusque
KoniecCeara
2-1 Chapecoense AF
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
KoniecFigueirense
0-1 Ferroviaria
KoniecSao Bernardo
2-0 CS Alagoano
00:00EC Sao Jose
0-0 Athletic Club
KoniecLondrina EC
1-1 Volta Redonda
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
KoniecACD Potiguar
1-2 Santa Cruz de Natal
KoniecMaracanã
2-2 Iguatu
KoniecBrasiliense
2-1 Uniao Rondonopolis
21:00Brasil de Pelotas
0-0 Avenida
KoniecSousa
0-0 America RN
KoniecAO Itabaiana
0-0 Sergipe
KoniecCametá
0-2 Maranhao
KoniecCapital FC
0-1 CRAC
KoniecRiver AC
5-0 Tocantinopolis
KoniecBarra FC
2-2 Hercilio Luz
KoniecManaus FC
0-4 Manauara
KoniecConcordia Atletico
1-0 FC Cascavel
KoniecMoto Club MA
1-1 Aguia de Maraba
KoniecMaringa FC
1-0 Pouso Alegre
Brazylia » Copa do Nordeste Grp A
KoniecSport Recife
1-4 Fortaleza
Brazylia » Carioca C
KoniecUni Souza
1-0 Paraty
KoniecCAAC Brasil
0-1 União Central
KoniecEC Resende
0-4 Vera Cruz RJ
Brazylia » Matogrossense 2
21:30Poconé
- Rondonópolis
21:30Acao
- Atlético Matogrossense
21:30Cáceres
- Sport Sinop
21:30Campo Novo
- Santa Cruz MT
Bułgaria » 1 liga » Liga bułgarska
KoniecLevski Sofia
1-0 Ludogorets Razgrad
KoniecCherno More Varna
3-1 Krumovgrad
KoniecLokomotiv Plovdiv
1-0 PFC CSKA-Sofia
Chile » 1 liga » Liga chilijska Clausura
KoniecO'Higgins
2-2 Cobresal
KoniecDeportes Copiapo
2-1 Audax Italiano
KoniecUniversidad de Chile
0-0 Atletico Nublense
Chile » 2 liga » Primera B Apertura
KoniecDeportes Recoleta
2-1 Deportes Temuco
KoniecSantiago Wanderers
1-2 Antofagasta
KoniecCurico Unido
2-1 Santiago Morning
Chiny » 1 liga » Liga chińska
KoniecSichuan Jiuniu
0-1 Shanghai Shenhua
KoniecQingdao Hainiu
3-1 Tianjin Jinmen Tiger
KoniecBeijing Guoan
5-2 Nantong Zhiyun FC
KoniecChangchun Yatai
0-0 Henan FC
KoniecChengdu Rongcheng FC
7-0 Qingdao West Coast
KoniecShanghai Port
4-1 Cangzhou Mighty Lions F.C
Chiny » 2 liga » Druga Liga chińska
KoniecHeilongjiang Ice City FC
4-4 Dongguan United
KoniecDalian Zhixing
2-2 Chongqing Tongliang Long
KoniecQingdao Red Lions
3-3 Suzhou Dongwu
Chorwacja » 2 liga » Druga liga chorwacka
KoniecSolin
0-1 Bijelo Brdo
Dania » 1 liga » Liga duńska Superligaen
KoniecBroendby IF
2-3 AGF
KoniecFC Midtjylland
3-3 Silkeborg
KoniecFC Koebenhavn
1-1 FC Nordsjaelland
Dania » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga duńska 3F Ligaen
KoniecBroendby IF
4-0 AGF
Egipt » 1 liga » Liga egipska
KoniecNational Bank
2-2 Ismaily SC
KoniecFuture FC
0-0 Al Masry
KoniecTala'ea El Gaish
1-0 Baladiyyat Al Mehalla
Ekwador » 1 liga » Liga ekwadorska Apertura
KoniecBarcelona SC
3-0 Tecnico Universitario
KoniecLDU de Quito
2-1 Universidad Catolica
KoniecCSD Macara
0-1 Independiente del Valle
KoniecEl Nacional
1-0 Mushuc Runa
Estonia » 2 liga » Druga liga estońska Esiliiga
KoniecFC Elva
0-2 Viimsi JK
KoniecFC Tallinn
8-1 Paide Linnameeskond U21
KoniecHarju Jalgpallikool
4-3 JK Tabasalu
KoniecFCI Levadia U21
2-2 Tartu Welco
Filipiny » 1 liga » United Football League
09:00Taguig
0-0 Maharlika
14:00Philippine Army
0-0 Manila Montet
Finlandia » 2 liga » Druga liga fińska Ykkonen
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
KoniecInter Turku II
4-0 Pallo-Iirot
KoniecVJS
0-0 Ilves-Kissat
KoniecGrIFK
0-1 Atlantis Academy
KoniecNaerpes Kraft
1-1 JPS
KoniecIlves II
3-4 SexyPöxyt
Finlandia » Ykkönen
KoniecVIFK
2-1 FC Vaajakoski
KoniecAtlantis
2-2 Klubi 04
KoniecRoPS
1-1 KuPS Akatemia
KoniecEPS
2-2 PK Keski-Uusimaa
Francja » Feminine Division 3
KoniecToulouse W
6-3 Clermont
KoniecRacing Saint-Denis W
0-2 Rennes W
KoniecBrest W
2-1 Roubaix Wervicq W
KoniecChâtellerault W
3-1 Caen W
KoniecBourges Foot 18 W
2-2 Saint Malo W
KoniecCA Paris
3-2 Angers W
KoniecNîmes Metropole Gard W
0-8 Grenoble Foot 38 W
KoniecLe Puy W
5-0 Lattes W
KoniecOlympique Lyon II W
5-0 Olympique de Valence W
KoniecCannes W
3-0 Mérignac W
KoniecColomiers W
0-2 Longvic W
Gujana » GFF Elite League
03:00Fruta Conquerors
0-0 Slingerz
Hiszpania » Liga Nacional Juvenil: Canarias - Tenerife
15:00Sobradillo U19 II
- Atlético Tacoronte U19
Hiszpania » Liga Vasca Cadete
12:30Ariznabarra U16
- Leioa U16
16:00KM Bihotza U16
- Cultural Abetxuko U16
17:00Indautxu U16
- Portugalete U16
17:00Santutxu U16
- Real Sociedad U16
18:30Getxo U16
- Romo U16
Hiszpania » Infantil Handi Gipuzkoa
10:00Beasain U14
- Vasconia U14
12:00Real Sociedad U14
- Eibar U14
Hiszpania » Preferente Cadete Gipuzkoa
12:00Urki U16
- Arrupe Chaminade U16
Hiszpania » Autonómicas: Canarias - Gran Canaria
KoniecEl Cotillo
2-1 Costa Ayala
Hiszpania » Liga Nacional Juvenil: Canarias - Gran Canaria
12:30Puertos Las Palmas U19
- Atlético GC U19
13:0035600 U19
- Doramas U19
Hiszpania » Autonómicas: Castilla LM - Ascenso Finals
KoniecManzanares
1-0 Madridejos
19:00Sonseca
- Valdepeñas
Holandia » Women's Play-offs 3/4
11:30Always Forward W
- RKSV Nuenen II W
13:00Tilburg W
- Hoogland W
14:30Bavel W
- Wittenhorst W
Hong Kong » 1 liga » Liga Hong Kongu
KoniecShatin
2-0 Wing Yee
Hong Kong » 1 liga » Reserve Division
KoniecHong Kong FC
0-0 Sham Shui Po
KoniecResources Capital FC
0-1 Southern District RSA
KoniecKitchee
2-3 Lee Man FC
KoniecNorth District
1-2 Eastern Sports Club
Iceland » Women's Cup U20
15:00Stjarnan / Álftanes U20 W
- FH / ÍH U20 W
Islandia » 2 liga » Druga liga irlandzka
KoniecNjardvik
0-0 IBV Vestmannaeyjar
Japonia » 1 liga » Liga japońska
KoniecVissel Kobe
0-1 Tokyo Verdy
KoniecCerezo Osaka
1-1 Sanfrecce Hiroshima
KoniecNagoya Grampus
1-1 Kyoto Sanga FC
KoniecFC Tokyo
0-1 Gamba Osaka
KoniecUrawa Red Diamonds
1-2 Machida Zelvia
Japonia » 2 liga » Druga liga japońska
KoniecOita Trinita
0-0 Renofa Yamaguchi
KoniecIwaki FC
1-1 Tokushima Vortis
KoniecShimizu S-Pulse
2-1 Mito Hollyhock
KoniecBlaublitz Akita
1-1 Thespakusatsu Gunma
KoniecVegalta Sendai
1-4 Fagiano Okayama FC
KoniecRoasso Kumamoto
0-1 Montedio Yamagata
Japonia » Puchar » Puchar Japonii
KoniecVeertien Mie
1-0 Imabari FC
KoniecTsukuba University
1-0 Meiji University
KoniecNagano Parceiro
7-0 Saruta Kogyo
KoniecFukuyama City
3-0 Okinawa SV
Po dogrywceMizushima
3-4 Kamatamare Sanuki
Po karnychGainare Tottori
1-1 Baleine Shimonoseki
KoniecVanraure Hachinohe
2-0 Urayasu
KoniecFukushima United
8-0 Oyama
KoniecKochi United
1-0 Beluga Rosso Hamada
KoniecFC Tokushima
0-1 J-Lease FC
KoniecKataller Toyama
3-0 Kansai University
KoniecGrulla Morioka
3-1 Hokkaido Tokachi
KoniecInstitute of Fitness
0-3 Giravanz Kitakyushu
KoniecFukui United
0-3 Omiya Ardija
KoniecArterivo Wakayama
1-2 Japan Soccer College
KoniecBiwako Seikei College
0-1 Chukyo University
Korea Południowa » 1 liga » Liga korei południowej
KoniecDaegu FC
1-2 Gangwon FC
KoniecJeju United
1-0 Suwon FC
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
KoniecSiheung Citizen
1-0 Hwaseong
KoniecBusan Transport Corp
1-3 Yangpyeong
KoniecFC Mokpo
1-1 Daejeon Korail
Korea Południowa » 2 liga » K. League Challenge playoff
KoniecCheongju FC
1-0 Gyeongnam FC
KoniecFC Anyang
2-3 Jeonnam Dragons
KoniecSeongnam FC
0-2 Cheonan City
Lebanon » 1 liga » Liga libańska
KoniecAl Ansar
2-0 Racing
Litwa » 1 liga » Liga litewska
KoniecBanga Gargzdai
0-3 Dainava Alytus
KoniecFA Siauliai
1-2 Zalgiris Vilnius
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
KoniecTauras
5-0 FK Kauno Zalgiris B
KoniecHegelmann II
1-1 Garliava
Lotwa » 2 liga » Druga liga łotewska
KoniecOgre United
4-0 Valmiera II
KoniecSK Super Nova
2-1 JFK Ventspils
KoniecTukums II
0-7 Riga FC II
KoniecSkanste
0-5 Rīgas FS II
Malezja » 1 liga » Liga malezyjska
KoniecSelangor
4-0 Negeri Sembilan
Mali » 1 liga » Liga mali
KoniecAfrique Football Élite
1-0 Bougouni
KoniecStade Malien Bamako
0-0 ASKO
Norwegia » 1 liga » Liga norweska
KoniecViking
3-0 Hamarkameratene
KoniecFK Haugesund
2-1 Sandefjord
KoniecRosenborg
2-1 Kristiansund BK
KoniecSarpsborg 08
1-3 Stroemsgodset
KoniecOdds Ballklubb
2-1 Lillestroem
Norwegia » Źeńska » 2 liga » Źeńska druga liga norweska
KoniecHoenefoss
3-1 Avaldsnes
KoniecBodø / Glimt W
0-1 Viking FK W
KoniecFyllingsdalen
0-1 KIL/Hemne
KoniecOevrevoll Hosle
0-4 AaFK Fortuna
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
KoniecGuairena
1-0 12 de Junio VH
KoniecClub Martin Ledesma
0-4 Atlético Tembetary
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
KoniecDeportivo Municipal
2-0 Binacional
Polska » 2 liga » Pierwsza liga polska
KoniecMotor Lublin
2-1 Podbeskidzie
KoniecChrobry Głogów
2-0 Zagłębie Sosnowiec
KoniecMiedź Legnica
4-1 Lechia Gdańsk
KoniecStal Rzeszów
1-2 Polonia Warszawa
KoniecArka Gdynia
0-1 GKS Katowice
KoniecGKS Tychy 71
0-1 Górnik Łęczna
KoniecOdra Opole
2-0 Znicz Pruszków
KoniecWisła Kraków
0-3 Termalica B-B Nieciecza
KoniecWisła Płock
1-2 Resovia Rzeszów
Portugal » Play-offs 2/3
KoniecLusitania FC Lourosa
1-0 Feirense
Portugal » Women's Play-offs 1/2
KoniecVilaverdense W
1-1 Amora W
Portugalia » Puchar » Puchar Portugalii
Po dogrywceFC Porto
2-1 Sporting CP
Rosja » Second League A
KoniecFC Ufa
6-0 Metalurg Lypetsk
KoniecNovosibirsk FK
2-0 FC Krasnodar II
KoniecVeles Moscow
0-1 FC Chelyabinsk
KoniecChayka
3-1 FC Rotor Volgograd
Rumunia » 1 liga » Liga romuńska
Po karnychUniversitatea Craiova
0-0 Universitatea Cluj
Salwador » 1 liga » Liga salwadorska Apertura
KoniecAlianza FC
5-0 Municipal Limeno
Serbia » 2 liga » Druga liga serbska
KoniecFK Mladost Novi Sad
0-2 RFK Novi Sad
KoniecFK Sloboda Uzice
1-1 Radnicki Novi Beograd
KoniecOFK Vrsac
2-0 Kolubara
KoniecDubocica
0-2 FK Metalac
Singapur » 1 liga » Liga singapurska
KoniecTanjong Pagar United FC
1-1 Hougang United FC
St. Kitts and Nevis » 1 liga » SKNFA League
KoniecSt. Peters
2-0 St. Pauls United
KoniecGarden Hotspurs
1-2 Newtown United
Szwajcaria » U19 Elite
14:00Zürich U19
- Servette U19
Szwecja » 1 liga » Liga szwedzka
KoniecHammarby
3-0 Sirius
KoniecVaesteraas SK
1-1 Brommapojkarna
Szwecja » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga szwedzka
KoniecVittsjoe GIK
3-0 Trelleborg W
KoniecVäxjö W
1-1 Djurgaarden
KoniecFC Rosengaard
4-0 Piteaa IF
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
KoniecSkoevde AIK
1-2 Oesters IF
KoniecSandvikens IF
3-1 Oergryte FF
KoniecIK Oddevold
1-2 Oestersunds FK
KoniecHelsingborg
0-1 Landskrona BoIS
Tajlandia » 1 liga » Liga tajlandzka
KoniecChonburi FC
3-2 Trat FC
KoniecBG Pathum United
4-2 Police Tero FC
KoniecBangkok United
3-0 Uthai Thani FC
KoniecBuriram United
8-2 Khonkaen United FC
KoniecPort FC
6-0 Nakhon Pathom
KoniecChiangrai United
2-3 Muang Thong United
KoniecSukhothai FC
0-3 Lamphun Warrior
KoniecRatchaburi FC
3-0 Prachuap FC
Trinidad i Tobago » TT Premier League 2
Tunezja » 1 liga » Liga tunezyjska
KoniecAS Slimane
1-0 CA Bizertin
KoniecMarsa
0-3 Olympique de Beja
KoniecEGS Gafsa
3-1 US Tataouine
KoniecBen Guerdane
3-0 Etoile Metlaoui
18:30US Monastir
0-0 CS Sfaxien
Turcja » U19 Play-offs 1/2
19:00Ankaragücü U19
- Göztepe U19
USA » UWS
KoniecEdgewater Castle W
1-2 TBC
KoniecArizona W
0-4 Calgary Foothills W
23:00Flower City 1872 W
- Erie Commodores W
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
KoniecNeftchi Fargona
1-0 AGMK
KoniecSogdiana
4-0 Bunyodkor Tashkent
Węgry » NB 3: Northeast
KoniecDebrecen II
1-2 Tiszafuredi VSE
KoniecPutnok VSE
1-1 Cigánd SE
KoniecKisvárda II
3-2 Salgotarjani BTC
KoniecSenyo Carnifex
1-1 Tiszaújváros
KoniecDiósgyőr II
3-0 Eger
KoniecÚjpest II
8-1 Gyongyos
Węgry » NB 3: Southwest
17:00Kaposvári Rákóczi
- Érdi VSE
KoniecSzekszárd
0-0 Videoton II
KoniecFerencváros II
4-0 Paksi SE II
KoniecMajosi
0-1 Nagykanizsai ULE
KoniecMTK II
2-1 Dunaföldvár
KoniecIvancsa
5-0 Gardony
KoniecDunaújváros SE
0-3 PTE-PEAC
KoniecMohacsi TE
0-1 Szentlorinc
Węgry » NB 3: Northwest
KoniecGyori ETO II
6-2 Dorogi FC
KoniecBalatonfuredi
0-2 Puskás II
KoniecSC Sopron
1-2 Veszprém
KoniecKomárom
1-2 Csornai SE
KoniecHaladás VSE
0-1 Tatabánya
KoniecZalaegerszegi TE II
0-2 Bicskei
KoniecBudaörs
6-1 Gyirmót II
KoniecKelen
1-2 III. Kerületi TUE
Węgry » NB 3: Southeast
KoniecSzeged-Csanád II
0-1 Körösladány
KoniecMartfűi LSE
1-5 Kecskemeti TE II
KoniecHonvéd II
3-1 Monori SE
KoniecDabas
2-2 Pénzügyőr
KoniecBKV Előre
10-0 Ceglédi
KoniecESMTK
2-1 Hódmezővásárhely
KoniecBekescsaba
2-1 Vasas II
KoniecFüzesgyarmati
2-0 Szolnoki MÁV
Wenezuela » 1 liga » Liga wenezuelska Apertura
KoniecUniversidad Central
0-2 Deportivo La Guaira
KoniecAngostura FC
2-1 Academia Puerto Cabello
Wietnam » 1 liga » Liga wietnamska
KoniecSong Lam Nghe An
1-0 Binh Duong
KoniecKhanh Hoa FC
1-2 Binh Dinh
KoniecThanh Hoa FC
2-5 Nam Dinh
KoniecCong An Ha Noi
1-2 Viettel
KoniecHai Phong
3-2 Hong Linh Ha Tinh
Włochy » Women's Play-offs 1/2
KoniecNapoli W
0-0 Ternana W