Algeria » 1 liga » Liga algierska Championnat National
KoniecParadou AC
2-0 USM Khenchela
KoniecNC Magra
2-3 USM Alger
KoniecUS Souf
0-4 JS Kabylie
KoniecJS Saoura
1-2 CR Belouizdad
KoniecASO Chlef
2-1 US Biskra
KoniecMC El Bayadh
1-0 Ben Aknoun
KoniecCS Constantine
1-2 ES Setif
KoniecMC Alger
3-2 MC Oran
Argentyna » 4 liga » Primera C
KoniecItuzaingo
1-0 Centro Español
Australia » 2 liga » New South Wales
KoniecUniversity Azzurri FC
2-4 Darwin Hearts FC
KoniecCasuarina
2-1 Hellenic
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
KoniecSamford Rangers
2-1 Taringa Rovers
KoniecIpswich Knights
0-4 Holland Park Hawks
Belarus » Second Division - East
00:00Dnepr Mogilev II
- Energosbyt-BSATU
00:00Slutsk II
- Gomel II
00:00FK Osipovichy
- Isloch II
00:00Slavia II
- Mozyr NPZ
00:00Servolyuks
- Partizan Salihorsk
Belarus » Second Division - West
00:00Arsenal II
- DYuSSh-3 Pinsk
00:00Neman Grodno II
- Agro-Pelishche
00:00Dinamo Brest II
- Krechet
00:00Nadezhda
- Stroitel Kapyl
00:00Ivatsevichi
- Schuchin
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
KoniecABFF U17
3-1 BATE II
KoniecFC Slonim-2017
1-0 Lokomotiv Gomel
KoniecTorpedo BelAZ II
0-2 FK Molodechno
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
KoniecAmazonas FC
0-1 Chapecoense AF
KoniecOperario Ferroviario
1-0 Santos FC
Burkina Faso » 1 liga » Liga burkina faso
KoniecRC Bobo-Dioulasso
2-2 USFA
KoniecRoyal
1-1 ASFA-Yennenga
KoniecSalitas
1-3 Majestic
KoniecASEC Koudougou
0-0 Rahimo
KoniecSporting Cascades
2-2 Etoile Filante
Chiny » 1 liga » Liga chińska
KoniecMeizhou Hakka
0-0 Shandong Taishan
KoniecNantong Zhiyun FC
0-1 Sichuan Jiuniu
KoniecTianjin Jinmen Tiger
0-3 Shanghai Port
Chiny » U21 League
09:00Wuhan Three Towns U21
- Shenzhen Peng City U21
09:00Cangzhou MightyLions U21
- Beijing Guoan U21
13:30Chengdu Rongcheng U21
- Changchun Yatai U21
Croatia » Play-offs 2/3
KoniecHNK Orijent 1919
2-1 NK Kustosija
Egipt » 1 liga » Liga egipska
KoniecCeramica Cleopatra
1-2 Zamalek SC
KoniecPharco FC
1-2 Al Ahly SC
Estonia » 2 liga » Druga liga estońska Esiliiga
KoniecFC Tallinn
1-1 Tartu Welco
Finlandia » Puchar » Puchar Finlandii
KoniecPK-35 II
4-0 Sexypöxyt II
Gujana » GFF Elite League
KoniecSantos
0-0 Den Amstel
Irlandia » U20 National League
00:00Longford Town U20
0-0 Bohemians U20
Kazachstan » 1 liga » Liga kazachstańska
OdwołanyAksu
0-0 FC Kyzylzhar Petropavlovsk
Kazachstan » 2 liga » Druga liga kazachstańska
KoniecOkzhetpes Kokshetau
1-0 Kaspiy Aktau
KoniecKaisar II
1-2 Taraz
Kenia » 1 liga » Liga kenijska
KoniecUlinzi Stars
1-3 Nzoia Sugar FC
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
KoniecNevezis
1-0 Riteriai
KoniecNFA Kaunas
2-1 Tauras
KoniecNeptunas Klaipeda
5-0 Hegelmann II
KoniecGarliava
1-2 FK Panevezys B
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
KoniecValmiera FC
6-1 FK Tukums 2000
Lotwa » 2 liga » Druga liga łotewska
KoniecRīgas FS II
4-0 JDFS Alberts
Maroko » 1 liga » Liga marokańska
KoniecMAS Fes
0-1 Olympic Club de Safi
KoniecUnion Touarga Sport
3-3 Hassania Agadir
KoniecWydad Casablanca
1-0 MAT Tetouan
KoniecYoussoufia Berrechid
2-3 Salmi
KoniecFAR Rabat
2-0 FUS Rabat
KoniecIttihad Tanger
0-0 Chabab Mohammedia
KoniecMCO Oujda
0-3 Raja Casablanca
Międzynarodowe » U17 Women's World Cup Qualification Africa
KoniecNigeria U17 W
2-0 Liberia U17 W
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
KoniecResistencia
0-0 3 de Febrero
KoniecAtlético Tembetary
1-0 12 de Junio VH
Rosja » Third Division - Center-East
00:00Yelets
- FK Spartak Tambov II
Rosja » Third Division - Center-West
00:00BGUOR Agrotreid
- Oryol II
00:00Dinamo Bryansk II
- CRFSO Smolensk
Rosja » Third Division - South
00:00Ivanovskoye
- Uralan
00:00Volgar Astrakhan II
- Armavir
00:00Elektroavtomatika
- Nart Cherkessk II
00:00Sudostroitel
- FK Vladikavkaz
Singapur » 1 liga » Liga singapurska
KoniecHougang United FC
2-6 Geylang International FC
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
KoniecOergryte FF
1-1 GIF Sundsvall
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
KoniecTorns IF
0-0 Eskilsminne IF
Tunezja » 1 liga » Liga tunezyjska
KoniecStade Tunisien
1-1 Club Africain
KoniecBen Guerdane
1-2 Marsa
KoniecAS Slimane
2-2 Etoile Metlaoui
KoniecCA Bizertin
2-0 US Tataouine
KoniecEGS Gafsa
1-2 Olympique de Beja
USA » UWS
00:00New England Mutiny W
0-0 Maine Footy W
00:00Los Angeles SC W
0-0 Calgary Foothills W
00:30Nationals W
- Michigan Hawks SC W
01:00Albany Rush W
- Connecticut Rush W
01:00Flower City 1872 W
- Berlin W
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
KoniecMetallurg Bekobod
0-0 Bunyodkor Tashkent
Wyspy Å›w. Tomasza i Książeca » Campeonato Nacional
00:00Caixão Grande
- Inter Bom-Bom
00:00Trindade
- Juba de Diogo Simão
00:00UDRA
- Aliança Nacional
Wyspy Owcze » 1. Deild
KoniecVíkingur II
3-1 Hoyvik