Międzynarodowe » Puchar » Liga Europy playoff
KoniecAtalanta
3-0 Bayer Leverkusen
Angola » 1 liga » Liga angolska Girabola
KoniecSanta Rita
0-2 Petro de Luanda
Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
KoniecSportivo Atenas
4-1 Juventud Unida Universitario
Argentyna » Puchar » Puchar Argentyny
Po karnychTemperley
1-1 River Plate
Argentyna » 4 liga » Primera C
KoniecYupanqui
1-0 Deportivo Espanol
Armenia » 2 liga » Druga liga armeńska
KoniecShirak II
0-1 Syunik
Boliwia » 1 liga » Liga boliwijska Apertura
KoniecIndependiente Petrolero
3-2 Oriente Petrolero
KoniecReal Tomayapo
0-1 Universitario de Vinto
Botswana » 1 liga » Liga botswany
KoniecMorupule Wanderers
3-3 Security Systems
KoniecMasitaoka
2-1 Sua Flamingoes
KoniecTownship Rollers
4-1 Botswana Defence Force XI
KoniecMatebele
2-2 Holy Ghost SC
KoniecGaborone United
0-0 Galaxy
KoniecOrapa United FC
0-0 VTM
KoniecEleven Angels FC
2-3 TAFIC
Brazylia » Puchar » Puchar Brazylii
Po karnychVasco da Gama
3-3 Fortaleza
KoniecVitoria
1-2 Botafogo RJ
KoniecFluminense
2-0 Sampaio Correa
KoniecAtletico GO
4-2 Brusque
00:30Gremio
0-0 Operario Ferroviario
KoniecCorinthians
2-1 America RN
KoniecSport Recife
1-0 Atletico MG
01:00Athletico Paranaense
0-0 Ypiranga RS
Burkina Faso » 1 liga » Liga burkina faso
Bułgaria » 1 liga » Liga bułgarska
KoniecKrumovgrad
0-1 Levski Sofia
KoniecLudogorets Razgrad
3-0 Lokomotiv Plovdiv
Chiny » 1 liga » Liga chińska
KoniecQingdao West Coast
2-2 Changchun Yatai
KoniecShanghai Port
2-0 Chengdu Rongcheng FC
Chorwacja » Puchar » FA Cup
KoniecRijeka
1-3 Dinamo Zagreb
Egipt » Second Division A
15:00Tersana
- Haras El Hodoud
15:00Sporting Alexandria
- Suez
Ekwador » 1 liga » Liga ekwadorska Apertura
KoniecMushuc Runa
2-1 Universidad Catolica
Estonia » 1 liga » Liga estońska Meistriliiga
KoniecPaide Linnameeskond
0-2 Nomme JK Kalju
KoniecFCI Levadia
2-2 Talinna Kalev
Finlandia » 2 liga » Druga liga fińska Ykkonen
Finlandia » Ykkönen
KoniecPK Keski-Uusimaa
3-0 RoPS
KoniecFC Vaajakoski
0-1 EPS
Germany » Play-offs 5/6
18:30Gundelfingen
- TSV Dachau
18:30Buch Nürnberg
- Wuerzburger
18:30Seebach
- VfR Garching
18:301880 Wasserburg
- Fortuna Regensburg
18:30FC Kempten
- Tuerkspor Augsburg
18:30TSV Grossbardorf
- Coburg
Hong Kong » 1 liga » Reserve Division
KoniecEastern Sports Club
5-0 Hong Kong FC
Japonia » Puchar » Puchar ligi Japońskiej
KoniecV-Varen Nagasaki
1-0 Urawa Red Diamonds
KoniecTokyo Verdy
2-3 Sanfrecce Hiroshima
Po karnychKataller Toyama
1-1 Vissel Kobe
KoniecMachida Zelvia
2-0 Kashima Antlers
KoniecYokohama FC
1-3 Nagoya Grampus
KoniecKashiwa Reysol
2-1 Avispa Fukuoka
KoniecFC Ryukyu
0-1 Cerezo Osaka
Po dogrywceBlaublitz Akita
0-2 Albirex Niigata
Po karnychSagan Tosu
1-1 FC Tokyo
Po karnychNagano Parceiro
1-1 Hokkaido Consadole Sapporo
Kanada » League 1 Alberta
04:00Calgary Blizzard
- Cavalry II
Kazachstan » 2 liga » Druga liga kazachstańska
KoniecAkzhayik
0-0 Khan Tengri
KoniecTaraz
2-1 Ekibastuz
KoniecKaspiy Aktau
2-0 SD Family
Korea Południowa » 2 liga » K. League Challenge playoff
KoniecBusan I'Park
2-3 Cheonan City
KoniecGimpo FC
2-1 Seongnam FC
KoniecGyeongnam FC
2-0 Ansan Greeners
Lebanon » 1 liga » Liga libańska
KoniecTadamon Sour
0-1 Shabab Al Sahel
Mali » 1 liga » Liga mali
KoniecASKO
2-2 USFAS Bamako
Mongolia » MFF Cup
09:30Hunters
- Tuuliin Tom Tunuud
13:00SP Falcons
- Ulaangom City
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
Koniec12 de Junio VH
0-1 Club Martin Ledesma
KoniecClub Sportivo Carapegua
4-3 Atletico Colegiales
Portugal » Taça Revelação U23
KoniecTorreense U23
0-2 Estoril U23
KoniecFamalicão U23
1-3 Sporting Braga U23
Romania » 3. Liga - Final Stages
KoniecFocsani
2-0 Bucovina Radauti
KoniecFC Bacău
1-0 Metalul Buzău
KoniecPopești-Leordeni
0-1 Afumaţi
KoniecDunărea Călăraşi
1-3 CS Dinamo București
KoniecVediţa Coloneşti
0-0 Muscelul Câmpulung Elite
KoniecOlimpic Zărneşti
0-1 CSM Râmnicu Vâlcea
KoniecASU Politehnica Timisoara
0-2 Ghiroda
KoniecFiliaşi
1-1 Bihor Oradea
KoniecSighetu Marmatiei
0-0 Gloria Bistrita
KoniecUnirea Ungheni
3-0 SCM Zalău
Rosja » Third Division - Sankt-Peterburg
00:00STD Petrovich
- RWChallenge
Rosja » Third Division - South
00:00UOR-Dagestan
- Gudermes
00:00Dinamo Makhachkala III
- FK Vladikavkaz
00:00ChGU Grozny
- FSh Nalchik
Rosja » Second League A
KoniecFC Chelyabinsk
2-1 FC Rotor Volgograd
Salwador » 1 liga » Liga salwadorska Apertura
KoniecAlianza FC
2-1 CD FAS
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
KoniecOergryte FF
1-2 Trelleborgs FF
KoniecHelsingborg
0-1 Skoevde AIK
KoniecOesters IF
2-1 Landskrona BoIS
KoniecOestersunds FK
4-3 Gefle
KoniecGIF Sundsvall
0-0 Sandvikens IF
Szwecja » Puchar » Puchar Szwecji
KoniecAstorps FF
0-2 Eskilsminne IF
Po dogrywceTidaholms
1-4 Joenkoepings Soedra
KoniecEnskede IK
1-0 FC Arlanda
Tanzania » 1 liga » Liga tanzańska
KoniecDodoma Jiji FC
0-4 Young Africans
KoniecKitayosce
1-1 Ihefu FC
Tunezja » 1 liga » Liga tunezyjska
KoniecAS Slimane
1-0 Marsa
KoniecUS Tataouine
2-1 Ben Guerdane
USA » Puchar » US Open Cup
KoniecNew York City II
0-3 New Mexico United
KoniecSporting Kansas City
4-0 FC Tulsa
Po dogrywceSacramento Republic FC
4-3 San Jose Earthquakes
KoniecLos Angeles FC
3-0 Loudoun United FC
KoniecIndy Eleven
3-0 Detroit City FC
KoniecTampa Bay Rowdies
1-2 FC Dallas
Wietnam » 1 liga » Liga wietnamska
KoniecNam Dinh
2-4 Hai Phong
KoniecKhanh Hoa FC
0-1 Viettel
KoniecBinh Dinh
1-2 Song Lam Nghe An
Włochy » Women's Play-offs 1/2
KoniecTernana W
1-2 Napoli W