Włochy » 1 liga » Liga włoska Serie A
Albania » 1 liga » Liga albańska Kategoria Superiore
19:00Skenderbeu
- Vllaznia
Algeria » 2 liga » Ligue 2
17:00Annaba
- IB Khémis El Khechna
17:00Oued Akbou
- E Sour El-Ghozlane
17:00MC El Eulma
- RB Ouargla
17:00MO Constantine
- MSP Batna
17:00HB Chelghoum Laid
- AS Khroub
17:00Oued Magrane
- Aïn M'lila
17:00JS Bordj Ménaïel
- USM El Harrach
17:00WA Mostaganem
- Koléa
17:00Ghir Abadla
- Olympique Médéa
17:00GC Mascara
- JSM Tiaret
17:00RC Arbaa
- Mostaganem
17:00ASM Oran
- SKAF Khémis Mélina
17:00CR Méchria
- WA Boufarik
17:00MCB Oued Sly
- NA Hussein Dey
Angola » 1 liga » Liga angolska Girabola
16:30Kabuscorp
- CD Lunda-Sul
Arabia Saudyjska » Saudi Reserve League
15:00Abha Res.
- Al Khaleej Res.
Argentyna » 4 liga » Primera C
20:30Leandro N. Alem
- El Porvenir
Argentyna » Torneo Promocional Amateur
20:00CASD Camioneros
- Atlético Pilar
Armenia » 1 liga » Liga armeńska
Australia » 2 liga » New South Wales
11:00Casuarina
- Darwin Olympic
13:00Port Darwin
- Darwin Hearts FC
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
12:30Maroochydore FC
- North Star FC
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
16:00FK Molodechno
- ABFF U17
17:00Lokomotiv Gomel
- Dinamo Minsk II
Boliwia » 1 liga » Liga boliwijska Apertura
02:00The Strongest
- Guabira
Bośnia » 1 liga » Liga bośniacka
17:00FK Tuzla City
- FK Velez Mostar
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
Brazylia » Matogrossense 2
OdwołanyOperário MT
0-0 Paulistano MT
Brazylia » Puchar » Puchar Brazylii
02:30Sao Paulo
- Aguia de Maraba
Bułgaria » 2 liga » Druga liga bułgarska zachód
17:00Marek
- Strumska Slava
17:00Dobrudzha Dobrich
- Montana
17:00Septemvri Sofia
- Chernomorets Balchik
17:00Dunav Ruse
- Litex Lovech
17:00Maritsa Plovdiv
- Ludogorets Razgrad II
17:00Spartak Varna
- Spartak Pleven
17:00Belasitsa Petrich
- CSKA 1948 II
17:00Bdin
- Sportist Svoge
17:00Chernomorets 1919 Burgas
- Yantra
Chile » 1 liga » Liga chilijska Clausura
21:30Palestino
- Union Espanola
01:00Union La Calera
- Coquimbo Unido
Chorwacja » 2 liga » Druga liga chorwacka
15:50Vukovar 91
- Zrinski Jurjevac
Dania » 4 liga » Czwarta liga duńska Danmarksserien Grp. 1
19:00Holstebro Boldklub
- Young Boys FD
Egipt » 1 liga » Liga egipska
18:00ENPPI
- Ceramica Cleopatra
18:00Pharco FC
- Smouha SC
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
Francja » 2 liga » Druga liga francuska Ligue 2
20:30Saint-Etienne
- Rodez
Germany » Play-offs 4/5
19:00TSV Buchbach
- VfB Eichstaett
Gruzja » 1 liga » Liga gruzińska
18:00FC Telavi
- FC Samgurali Tskhaltubo
19:00Torpedo Kutaisi
- FC Gagra
Gruzja » 2 liga » Pirveli Liga grp. A
15:00FC Gareji 1960
- Shturmi
15:00Aragvi Dusheti
- WIT Georgia Tbilisi
15:00FC Kolkheti Khobi
- FC Rustavi
17:00Spaeri
- Dinamo Tbilisi II
18:00Lokomotivi Tbilisi
- Sioni Bolnisi
Gujana » GFF Elite League
03:00Guyana Defence Force
- Santos
Hiszpania » Autonómicas: Canarias - Gran Canaria
21:30Doramas
- Lomo Blanco SJA
21:30Atlético Gran Canaria
- Becerril Guía
22:00Arguineguín
- San Nicolás
22:00Unión Viera
- Ingenio
Hiszpania » Liga Nacional Juvenil: Canarias - Tenerife
22:00Tenerife U19 II
- Águilas SA U19
22:00Valleseco U19
- Juventud Laguna U19 II
22:00Atlético B. Hondo U19
- Llano del Moro U19
Irlandia » 2 liga » Druga lgia irlandska
20:45Cork City
- Treaty United
20:45Kerry FC
- Finn Harps
20:45Wexford FC
- Bray Wanderers
Izrael » 2 liga » Druga liga izraelska
15:00Hapoel Ramat Gan
- Sektzia Nes Tziona
15:00Ihud Bnei Shfaram
- Hapoel Rishon LeZion
15:00Hapoel Kfar Saba
- SC Kfar Kasem
15:00Hapoel Afula
- Hapoel Ironi Akko
15:00Maccabi Kabilio Jaffa
- Hapoel Nof HaGalil
15:00Maccabi Herzliya
- Ironi Tiberias
15:00Hapoel Nir Ramat HaSharon
- Hapoel Ironi Kiryat Shmona
15:00Hapoel Umm al-Fahm
- Bnei Yehuda Tel Aviv
Kanada » League 1 Alberta
01:00Edmonton Scottish
- Calgary Blizzard
Kazachstan » 2 liga » Druga liga kazachstańska
13:00Yassy Turkistan
- Arys
13:00Zhetisay
- Kaisar II
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
12:00Ulsan Citizen
- Gimhae
Litwa » 1 liga » Liga litewska
18:00Suduva
- FK TransINVEST
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
17:00Nevezis
- Neptunas Klaipeda
17:30NFA Kaunas
- Babrungas
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
16:30BFC Daugavpils
- Riga FC
17:30FK Liepaja
- Valmiera FC
Malezja » 1 liga » Liga malezyjska
14:15Terengganu
- Kelantan United
15:00Kedah Darul Aman FC
- Perak
Maroko » 1 liga » Liga marokańska
20:00Raja Casablanca
0-0 RSB Berkane
Meksyk » 1 liga » Liga meksykańska Apertura
04:00Cruz Azul
- CF America
Niemcy » 2 liga » Druga liga niemiecka kwalifikacje
20:30Jahn Regensburg
- Wehen Wiesbaden
Norwegia » 1 liga » Liga norweska
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
23:00Resistencia
- Fernando de la Mora
01:30Rubio Nu
- Independiente CG
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
20:15Pirata FC
- Juan Pablo II College
Rosja » Third Division - South
00:00Armavir
- Volgar Astrakhan II
00:00Ivanovskoye
- Elektroavtomatika
00:00Uralan
- Nart Cherkessk II
00:00Nart Nartkala
- Sudostroitel
Rosja » Third Division - Center-East
00:00FC Rotor Volgograd II
- FK Spartak Tambov II
00:00Urozhay
- Lokomotiv Liski
00:00Kristall MEZ
- Khimmash Servis
Rosja » Third Division - Center-West
00:00Aleksandr
- Atom Novovoronezh
Salwador » 1 liga » Liga salwadorska Apertura
00:00TBC
- Municipal Limeno
Serbia » 1 liga » Liga serbska
18:30Novi Pazar
- Radnicki Nis
18:30Javor
- Zeleznicar Pancevo
18:30FK Spartak Subotica
- FK IMT Beograd
18:30Vozdovac
- FK Radnik Surdulica
Serbia » 2 liga » Druga liga serbska
17:00Jedinstvo Ub
- Semendrija 1924
17:00Indjija
- FK Graficar
17:00Tekstilac Odzaci
- Macva Sabac
Singapur » 1 liga » Liga singapurska
13:45Balestier Khalsa FC
- Tampines Rovers FC
St. Kitts and Nevis » 1 liga » SKNFA League
01:30Bath United
- Conaree United
Szkocja » Women's Play-offs 2/3
20:45Glasgow W
- Ayr United W
Szwecja » 1 liga » Liga szwedzka
19:00Malmoe FF
- Kalmar FF
19:00Elfsborg
- Halmstads BK
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
19:00Torns IF
- Ariana FC
19:15Tvaaaakers IF
- Ljungskile
Słowenia » Puchar » Puchar Słowenii
Trinidad i Tobago » TT Premier League 2
00:00Bethel United
- RSSR FA
Trinidad i Tobago » League Cup
02:00North East Stars
- Prison Service
Ukraina » 1 liga » Liga ukraińska
Ukraina » 2 liga » Druga liga ukraińska
11:00Viktoriya Mykolaivka
- Nyva Buzova
12:00Inhulets Petrove
- Karpaty
12:00Livyi Bereh
- Epitsentr Dunaivtsi
12:00FSK Mariupol
- Ahrobiznes Volochysk
USA » UWS
00:00Erie Commodores W
- Steel City W
01:00Albany Rush W
- Hudson Valley Crusaders W
01:00New England Mutiny W
- Middletown Sporting CT W
01:00Berlin W
- Buffalo W
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
16:00Metallurg Bekobod
- Navbahor Namangan
Wietnam » 2 liga » V-league 2
Wyspy Owcze » 1. Deild