Włochy » 1 liga » Liga włoska Serie A
20:45Hellas Verona
- Inter
Holandia » 1 liga » Liga holenderska
18:00FC Utrecht
- Go Ahead Eagles
Albania » 1 liga » Liga albańska Kategoria Superiore
Algeria » 1 liga » Liga algierska Championnat National
17:45USM Khenchela
0-0 JS Saoura
17:45Paradou AC
0-0 US Souf
17:45ES Setif
0-0 NC Magra
17:45JS Kabylie
0-0 MC Alger
17:45CR Belouizdad
0-0 MC El Bayadh
17:45US Biskra
0-0 CS Constantine
17:45MC Oran
0-0 Ben Aknoun
Anglia » 2 liga » Druga liga angielska
16:00Leeds United
- Southampton
Angola » 1 liga » Liga angolska Girabola
16:301º de Agosto
- São Salvador
16:30Santa Rita
- Académica do Lobito
16:30Desportivo Huíla
- Petro de Luanda
17:00Wiliete
- Sagrada Esperança
Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
16:00Kimberley Mar del Plata
- Deportivo Rincón
20:00Germinal
- Santamarina
20:00Sol de Mayo
- Circulo Deportivo
20:00Olimpo
- Club Cipolletti
20:00Ferro Carril Oeste General Pico
- CASD Camioneros
20:00Douglas Haig
- Defensores de Pronunciamiento
20:30Juventud Unida Universitario
- San Martin Mendoza
20:30Huracan Las Heras
- Gutiérrez
21:00Sportivo Atenas
- Sportivo Estudiantes
21:00San Martin de Formosa
- Sol de America Formosa
21:00Sarmiento de La Banda
- Union de Sunchales
22:00Central Norte
- Boca Unidos
22:35Sportivo Belgrano
- 9 de Julio Rafaela
Argentyna » 4 liga » Primera C
20:30Argentino Rosario
- Deportivo Paraguayo
20:30Central Ballester
- Ituzaingo
20:30Juventud Unida G.
- Deportivo Muñiz
Armenia » 1 liga » Liga armeńska
15:00Alashkert FC
- Ararat Armenia
Armenia » 2 liga » Druga liga armeńska
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
08:30Ipswich Knights
- North Lakes United FC
10:00Pine Hills
- Samford Rangers
Azerbejdźan » 1 liga » Liga azerbejdżanu
15:00Turan Tovuz
- FC Kapaz
Azerbejdźan » Reserve League
14:00Zira Res.
- Səbail Res.
14:00Sumqayıt Res.
- Qəbələ Res.
15:00Neftçi Res.
- Sabah Res.
Barbados » 1 liga » Liga barbadosu Premier Division
03:00Brittons Hill
- Weymouth Wales
Belgia » Second Amateur Division: Play-offs
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
12:00Niva
- Torpedo BelAZ II
14:00Maxline Rogachev
- Belshina Bobruisk
Boliwia » 1 liga » Liga boliwijska Apertura
21:00Guabira
- Nacional Potosi
23:30Jorge Wilstermann
- Always Ready
01:30Oriente Petrolero
- The Strongest
Bośnia » 1 liga » Liga bośniacka
15:00GOSK Gabela
- Sloga Doboj
16:00Igman Konjic
- Zrinjski Mostar
17:00Siroki Brijeg
- FK Sarajevo
17:00Posusje
- FK Zvijezda 09
17:00Zeljeznicar
- Borac Banja Luka
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
21:00Ituano FC
- Ponte Preta
23:30Ceara
0-0 Chapecoense AF
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
21:30Figueirense
- Ferroviaria
21:30Sao Bernardo
- CS Alagoano
00:00Londrina EC
- Volta Redonda
00:00EC Sao Jose
0-0 Athletic Club
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
20:30ACD Potiguar
- Santa Cruz de Natal
20:30Brasiliense
- Uniao Rondonopolis
21:00River AC
- Tocantinopolis
21:00AO Itabaiana
- Sergipe
21:00Barra FC
- Hercilio Luz
21:00Brasil de Pelotas
0-0 Avenida
21:30Manaus FC
- Manauara
22:00Concordia Atletico
- FC Cascavel
23:00Moto Club MA
- Aguia de Maraba
00:30Maringa FC
- Pouso Alegre
Brazylia » Copa do Nordeste Grp A
23:00Sport Recife
0-0 Fortaleza
Brazylia » Carioca C
20:00EC Resende
- Vera Cruz RJ
20:00CAAC Brasil
- União Central
Brazylia » Matogrossense 2
21:30Poconé
- Rondonópolis
21:30Acao
- Atlético Matogrossense
21:30Cáceres
- Sport Sinop
21:30Campo Novo
- Santa Cruz MT
Bułgaria » 1 liga » Liga bułgarska
17:00Levski Sofia
- Ludogorets Razgrad
19:30Cherno More Varna
- Krumovgrad
19:30Lokomotiv Plovdiv
- PFC CSKA-Sofia
Chile » 1 liga » Liga chilijska Clausura
02:00O'Higgins
- Cobresal
21:00Deportes Copiapo
- Audax Italiano
23:30Universidad de Chile
- Atletico Nublense
Chile » 2 liga » Primera B Apertura
18:30Santiago Wanderers
- Antofagasta
18:30Deportes Recoleta
- Deportes Temuco
21:00Curico Unido
- Santiago Morning
Chiny » 1 liga » Liga chińska
12:00Sichuan Jiuniu
- Shanghai Shenhua
13:00Qingdao Hainiu
- Tianjin Jinmen Tiger
13:00Beijing Guoan
- Nantong Zhiyun FC
13:35Changchun Yatai
- Henan FC
13:35Chengdu Rongcheng FC
- Qingdao West Coast
14:00Shanghai Port
- Cangzhou Mighty Lions F.C
Chiny » 2 liga » Druga Liga chińska
09:00Heilongjiang Ice City FC
- Dongguan United
09:30Dalian Zhixing
- Chongqing Tongliang Long
13:30Qingdao Red Lions
- Suzhou Dongwu
Chorwacja » 2 liga » Druga liga chorwacka
Dania » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga duńska 3F Ligaen
Dania » 1 liga » Liga duńska Superligaen
17:00FC Midtjylland
- Silkeborg
17:00FC Koebenhavn
- FC Nordsjaelland
Egipt » 1 liga » Liga egipska
15:00National Bank
- Ismaily SC
18:00Tala'ea El Gaish
- Baladiyyat Al Mehalla
18:00Future FC
- Al Masry
Ekwador » 1 liga » Liga ekwadorska Apertura
03:00LDU de Quito
- Universidad Catolica
03:00CSD Macara
- Independiente del Valle
03:00Barcelona SC
- Tecnico Universitario
22:30El Nacional
- Mushuc Runa
Estonia » 2 liga » Druga liga estońska Esiliiga
11:30Harju Jalgpallikool
- JK Tabasalu
11:30FCI Levadia U21
- Tartu Welco
11:30FC Tallinn
- Paide Linnameeskond U21
Filipiny » 1 liga » United Football League
14:00Philippine Army
- Manila Montet
Finlandia » 2 liga » Druga liga fińska Ykkonen
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
15:00Inter Turku II
- Pallo-Iirot
17:30Ilves II
- SexyPöxyt
17:30GrIFK
- Atlantis Academy
Finlandia » Ykkönen
15:00VIFK
- FC Vaajakoski
17:30RoPS
- KuPS Akatemia
17:30EPS
- PK Keski-Uusimaa
Francja » Feminine Division 3
13:00Toulouse W
- Clermont
15:00Racing Saint-Denis W
- Rennes W
15:00Brest W
- Roubaix Wervicq W
15:00Châtellerault W
- Caen W
15:00Bourges Foot 18 W
- Saint Malo W
15:00Nîmes Metropole Gard W
- Grenoble Foot 38 W
15:00Olympique Lyon II W
- Olympique de Valence W
15:00Cannes W
- Mérignac W
15:00Colomiers W
- Longvic W
Gujana » GFF Elite League
03:00Fruta Conquerors
0-0 Slingerz
Hiszpania » Liga Nacional Juvenil: Canarias - Tenerife
15:00Sobradillo U19 II
- Atlético Tacoronte U19
Hiszpania » Liga Nacional Juvenil: Canarias - Gran Canaria
12:30Puertos Las Palmas U19
- Atlético GC U19
13:0035600 U19
- Doramas U19
Hiszpania » Autonómicas: Castilla LM - Ascenso Finals
18:00Manzanares
- Madridejos
19:00Sonseca
- Valdepeñas
Hiszpania » Infantil Handi Gipuzkoa
10:00Beasain U14
- Vasconia U14
12:00Real Sociedad U14
- Eibar U14
Hiszpania » Liga Vasca Cadete
12:30Ariznabarra U16
- Leioa U16
16:00KM Bihotza U16
- Cultural Abetxuko U16
17:00Indautxu U16
- Portugalete U16
17:00Santutxu U16
- Real Sociedad U16
18:30Getxo U16
- Romo U16
Hiszpania » Preferente Cadete Gipuzkoa
12:00Urki U16
- Arrupe Chaminade U16
Hiszpania » Autonómicas: Canarias - Gran Canaria
13:00El Cotillo
- Costa Ayala
Holandia » Women's Play-offs 3/4
11:30Always Forward W
- RKSV Nuenen II W
13:00Tilburg W
- Hoogland W
14:30Bavel W
- Wittenhorst W
Hong Kong » 1 liga » Liga Hong Kongu
Hong Kong » 1 liga » Reserve Division
09:00Resources Capital FC
- Southern District RSA
09:00North District
- Eastern Sports Club
09:00Kitchee
- Lee Man FC
09:00Hong Kong FC
- Sham Shui Po
Iceland » Women's Cup U20
15:00Stjarnan / Álftanes U20 W
- FH / ÍH U20 W
16:00Keflavík U20 W
- Fram / ÍR U20 W
Islandia » 2 liga » Druga liga irlandzka
17:00Njardvik
- IBV Vestmannaeyjar
Japonia » 1 liga » Liga japońska
07:00Vissel Kobe
- Tokyo Verdy
08:00FC Tokyo
- Gamba Osaka
08:00Nagoya Grampus
- Kyoto Sanga FC
08:00Cerezo Osaka
- Sanfrecce Hiroshima
09:00Urawa Red Diamonds
- Machida Zelvia
Japonia » 2 liga » Druga liga japońska
07:00Vegalta Sendai
- Fagiano Okayama FC
07:00Blaublitz Akita
- Thespakusatsu Gunma
07:00Iwaki FC
- Tokushima Vortis
07:00Shimizu S-Pulse
- Mito Hollyhock
07:00Roasso Kumamoto
- Montedio Yamagata
07:00Oita Trinita
- Renofa Yamaguchi
Japonia » Puchar » Puchar Japonii
06:00Vanraure Hachinohe
- Urayasu
06:00Kataller Toyama
- Kansai University
06:00Veertien Mie
- Imabari FC
06:00Fukushima United
- Oyama
06:00Nagano Parceiro
- Saruta Kogyo
06:00Gainare Tottori
- Baleine Shimonoseki
06:00Kochi United
- Beluga Rosso Hamada
06:00Mizushima
- Kamatamare Sanuki
06:00FC Tokushima
- J-Lease FC
06:00Grulla Morioka
- Hokkaido Tokachi
06:00Institute of Fitness
- Giravanz Kitakyushu
06:00Fukui United
- Omiya Ardija
06:00Tsukuba University
- Meiji University
06:00Fukuyama City
- Okinawa SV
06:00Arterivo Wakayama
- Japan Soccer College
06:00Biwako Seikei College
- Chukyo University
Korea Południowa » 1 liga » Liga korei południowej
09:30Daegu FC
- Gangwon FC
12:00Jeju United
- Suwon FC
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
07:00Siheung Citizen
- Hwaseong
07:00Busan Transport Corp
- Yangpyeong
08:00FC Mokpo
- Daejeon Korail
Korea Południowa » 2 liga » K. League Challenge playoff
09:30Cheongju FC
- Gyeongnam FC
09:30FC Anyang
- Jeonnam Dragons
12:00Seongnam FC
- Cheonan City
Lebanon » 1 liga » Liga libańska
Litwa » 1 liga » Liga litewska
16:00Banga Gargzdai
- Dainava Alytus
18:15FA Siauliai
- Zalgiris Vilnius
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
13:00Tauras
- FK Kauno Zalgiris B
18:00Hegelmann II
- Garliava
Lotwa » 2 liga » Druga liga łotewska
14:00Ogre United
- Valmiera II
14:00SK Super Nova
- JFK Ventspils
16:00Tukums II
- Riga FC II
18:00Skanste
- Rīgas FS II
Malezja » 1 liga » Liga malezyjska
14:15Selangor
- Negeri Sembilan
Mali » 1 liga » Liga mali
18:30Afrique Football Élite
- Bougouni
20:30Stade Malien Bamako
- ASKO
Norwegia » 1 liga » Liga norweska
17:00Odds Ballklubb
- Lillestroem
17:00Sarpsborg 08
- Stroemsgodset
17:00Viking
- Hamarkameratene
17:00FK Haugesund
- Sandefjord
17:00Rosenborg
- Kristiansund BK
Norwegia » Źeńska » 2 liga » Źeńska druga liga norweska
13:00Hoenefoss
- Avaldsnes
13:30Bodø / Glimt W
- Viking FK W
14:00Fyllingsdalen
- KIL/Hemne
15:00Oevrevoll Hosle
- AaFK Fortuna
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
16:00Club Martin Ledesma
- Atlético Tembetary
16:00Guairena
- 12 de Junio VH
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
22:30Deportivo Municipal
- Binacional
Polska » 2 liga » Pierwsza liga polska
15:00Odra Opole
- Znicz Pruszków
15:00Wisła Płock
- Resovia Rzeszów
15:00Motor Lublin
- Podbeskidzie
15:00Chrobry Głogów
- Zagłębie Sosnowiec
15:00Miedź Legnica
- Lechia Gdańsk
15:00Arka Gdynia
- GKS Katowice
15:00Wisła Kraków
- Termalica B-B Nieciecza
15:00GKS Tychy 71
- Górnik Łęczna
15:00Stal Rzeszów
- Polonia Warszawa
Portugal » Play-offs 2/3
12:00Lusitania FC Lourosa
- Feirense
Portugal » Women's Play-offs 1/2
18:00Vilaverdense W
- Amora W
Portugalia » Puchar » Puchar Portugalii
18:15FC Porto
- Sporting CP
Rosja » Second League A
11:00FC Ufa
- Metalurg Lypetsk
12:00Novosibirsk FK
- FC Krasnodar II
13:00Veles Moscow
- FC Chelyabinsk
17:00Chayka
- FC Rotor Volgograd
Rumunia » 1 liga » Liga romuńska
19:00Universitatea Craiova
- Universitatea Cluj
Salwador » 1 liga » Liga salwadorska Apertura
02:00Alianza FC
- Municipal Limeno
Serbia » 2 liga » Druga liga serbska
17:00Dubocica
- FK Metalac
17:00FK Mladost Novi Sad
- RFK Novi Sad
17:00OFK Vrsac
- Kolubara
17:00FK Sloboda Uzice
- Radnicki Novi Beograd
Singapur » 1 liga » Liga singapurska
12:00Tanjong Pagar United FC
- Hougang United FC
St. Kitts and Nevis » 1 liga » SKNFA League
02:00St. Peters
- St. Pauls United
01:00Garden Hotspurs
- Newtown United
Szwajcaria » U19 Elite
14:00Zürich U19
- Servette U19
Szwecja » 1 liga » Liga szwedzka
16:30Vaesteraas SK
- Brommapojkarna
Szwecja » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga szwedzka
15:00Växjö W
- Djurgaarden
15:00FC Rosengaard
- Piteaa IF
15:00Vittsjoe GIK
- Trelleborg W
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
13:00Skoevde AIK
- Oesters IF
15:00IK Oddevold
- Oestersunds FK
15:00Sandvikens IF
- Oergryte FF
16:00Helsingborg
- Landskrona BoIS
Tajlandia » 1 liga » Liga tajlandzka
13:00Chonburi FC
- Trat FC
13:00Sukhothai FC
- Lamphun Warrior
13:00Chiangrai United
- Muang Thong United
13:00Ratchaburi FC
- Prachuap FC
13:00BG Pathum United
- Police Tero FC
13:00Port FC
- Nakhon Pathom
13:00Buriram United
- Khonkaen United FC
13:00Bangkok United
- Uthai Thani FC
Tunezja » 1 liga » Liga tunezyjska
16:30Marsa
- Olympique de Beja
16:30EGS Gafsa
- US Tataouine
16:30Ben Guerdane
- Etoile Metlaoui
16:30AS Slimane
- CA Bizertin
18:30US Monastir
- CS Sfaxien
USA » UWS
02:00Edgewater Castle W
- TBC
04:00Arizona W
- Calgary Foothills W
23:00Flower City 1872 W
- Erie Commodores W
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
16:00Neftchi Fargona
- AGMK
16:30Sogdiana
- Bunyodkor Tashkent
Węgry » NB 3: Southwest
17:00Kaposvári Rákóczi
- Érdi VSE
17:00Ferencváros II
- Paksi SE II
17:00Majosi
- Nagykanizsai ULE
17:00MTK II
- Dunaföldvár
17:00Dunaújváros SE
- PTE-PEAC
17:00Mohacsi TE
- Szentlorinc
17:00Szekszárd
- Videoton II
Węgry » NB 3: Northwest
13:00Gyori ETO II
- Dorogi FC
17:00Balatonfuredi
- Puskás II
17:00SC Sopron
- Veszprém
17:00Komárom
- Csornai SE
17:00Haladás VSE
- Tatabánya
17:00Zalaegerszegi TE II
- Bicskei
17:00Budaörs
- Gyirmót II
17:00Kelen
- III. Kerületi TUE
Węgry » NB 3: Northeast
17:00Debrecen II
- Tiszafuredi VSE
17:00Putnok VSE
- Cigánd SE
17:00Kisvárda II
- Salgotarjani BTC
17:00Senyo Carnifex
- Tiszaújváros
17:00Újpest II
- Gyongyos
Węgry » NB 3: Southeast
17:00Szeged-Csanád II
- Körösladány
17:00Martfűi LSE
- Kecskemeti TE II
17:00Honvéd II
- Monori SE
17:00ESMTK
- Hódmezővásárhely
17:00Bekescsaba
- Vasas II
17:00Füzesgyarmati
- Szolnoki MÁV
Wenezuela » 1 liga » Liga wenezuelska Apertura
02:00Universidad Central
- Deportivo La Guaira
23:30Angostura FC
- Academia Puerto Cabello
Wietnam » 1 liga » Liga wietnamska
12:00Song Lam Nghe An
- Binh Duong
13:00Khanh Hoa FC
- Binh Dinh
13:00Thanh Hoa FC
- Nam Dinh
14:15Cong An Ha Noi
- Viettel
14:15Hai Phong
- Hong Linh Ha Tinh
Włochy » Women's Play-offs 1/2
16:00Napoli W
- Ternana W