Polska » 1 liga » Ekstraklasa
15:00Górnik Zabrze
- ŁKS Łódź
17:30Śląsk Wrocław
- Ruch Chorzów
20:00Widzew Łódź
- Raków Częstochowa
Anglia » 1 liga » Liga angielska
13:30West Ham United
- Liverpool
16:00Fulham
- Crystal Palace
16:00Manchester United
- Burnley
16:00Newcastle United
- Sheffield United
16:00Wolverhampton Wanderers
- Luton Town
21:00Aston Villa
- Chelsea
Niemcy » 1 liga » Liga niemiecka
15:30Bayern Monachium
- Eintracht Frankfurt
15:30RB Leipzig
- Borussia Dortmund
15:30Freiburg
- Wolfsburg
15:30Augsburg
- Werder Bremen
18:30Bayer Leverkusen
- VfB Stuttgart
Francja » 1 liga » Liga francuska Ligue 1
21:00Paris Saint-Germain
- Le Havre
Włochy » 1 liga » Liga włoska Serie A
20:45Lazio
- Hellas Verona
Albania » 1 liga » Liga albańska Kategoria Superiore
18:00Dinamo Tirana
- Laci
18:00Skenderbeu
- KF Erzeni
Algeria » 1 liga » Liga algierska Championnat National
17:00ASO Chlef
0-0 NC Magra
17:00Ben Aknoun
0-0 JS Kabylie
21:00MC Alger
0-0 Paradou AC
Algeria » 2 liga » Ligue 2
16:00CR Méchria
- NA Hussein Dey
16:00WA Boufarik
- SKAF Khémis Mélina
16:00MCB Oued Sly
- WA Mostaganem
16:00GC Mascara
- Ghir Abadla
16:00ASM Oran
- Temouchent
16:00Mostaganem
- Olympique Médéa
16:00HB Chelghoum Laid
- MSP Batna
16:00Oued Akbou
- USM El Harrach
16:00CA Batna
- Aïn M'lila
16:00E Sour El-Ghozlane
- IB Khémis El Khechna
16:00JS Bordj Ménaïel
- MO Constantine
16:00Oued Magrane
- MC El Eulma
16:00AS Khroub
- RB Ouargla
Andora » 1 liga » Liga andorska
20:30Esperança d'Andorra
- Carroi
Anglia » 2 liga » Druga liga angielska
16:00Blackburn Rovers
- Coventry City
16:00Bristol City
- Rotherham United
16:00Cardiff City
- Middlesbrough
16:00Huddersfield Town
- Birmingham City
16:00Millwall
- Plymouth Argyle
16:00Norwich City
- Swansea City
16:00Sheffield Wednesday
- West Bromwich Albion
16:00Southampton
- Stoke City
16:00Watford
- Sunderland
21:00Hull City
- Ipswich Town
Anglia » 3 liga » League 1
13:30Barnsley
- Northampton Town
13:30Derby County
- Carlisle United
13:30Exeter City
- Oxford United
13:30Fleetwood Town
- Burton Albion
13:30Lincoln City
- Portsmouth
13:30Peterborough United
- Bolton Wanderers
13:30Port Vale
- Cambridge United
13:30Shrewsbury Town
- Leyton Orient
13:30Stevenage
- Cheltenham Town
13:30Wigan Athletic
- Bristol Rovers
13:30Wycombe Wanderers
- Charlton Athletic
Anglia » 4 liga » League 2
16:00AFC Wimbledon
- Walsall
16:00Accrington Stanley
- Tranmere Rovers
16:00Barrow
- Mansfield Town
16:00Bradford City
- Newport County
16:00Colchester United
- Crewe Alexandra
16:00Crawley Town
- Grimsby Town
16:00Forest Green Rovers
- Notts County
16:00Gillingham
- Doncaster Rovers
16:00Milton Keynes Dons
- Sutton United
16:00Salford City
- Harrogate Town
16:00Swindon Town
- Morecambe
16:00Wrexham
- Stockport County
Angola » 1 liga » Liga angolska Girabola
16:00Recreativo do Libolo
- Sagrada Esperança
16:00CD Lunda-Sul
0-0 Petro de Luanda
16:30Interclube
- União de Malanje
17:00Desportivo Huíla
- Onze Bravos
Arabia Saudyjska » 1 liga » Liga arabii saudyjskiej
17:00Al-Raed
- Al-Ettifaq
20:00Al Khaleej
- Al Nassr FC
Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
20:00Ciudad de Bolivar
- Ferro Carril Oeste General Pico
20:30CASD Camioneros
- Sportivo Atenas
21:00Independiente Chivilcoy
- Sportivo Belgrano
21:00Crucero del Norte
- Boca Unidos
01:30Sarmiento de Resistencia
- Sarmiento de La Banda
Argentyna » 4 liga » Primera C
20:30Victoriano Arenas
- Justo Jose de Urquiza
20:30Leandro N. Alem
- Yupanqui
20:30Puerto Nuevo
- Ituzaingo
20:30Central Cordoba de Rosario
- Lamadrid
20:30Mercedes
- Deportivo Muñiz
Argentyna » Torneo Promocional Amateur
19:00Provincial Lobos
- Belgrano Zarate
20:30Juventud de Bernal
- SAT Moreno
20:30Atlético Pilar
- Ezeiza
Armenia » 1 liga » Liga armeńska
14:00West Armenia
1-1 Ararat Armenia
Armenia » 2 liga » Druga liga armeńska
14:00FC Mika
0-0 Andranik
Australia » Źeńska » 1 liga » W-League
KoniecSydney FC
1-1 Central Coast Mariners W
Australia » 3 liga » New South Wales Premier League 2
07:00Northbridge FC Bulls
- Rydalmere
11:00Bonnyrigg White Eagles
- SD Raiders FC
11:00Blacktown Spartans
- Mt Druitt Town Rangers
11:00Canterbury Bankstown FC
- Dunbar Rovers FC
11:00Inter Lions FC
- Dulwich Hill FC
11:00Macarthur Rams
- Northern Tigers
11:00UNSW
- Hakoah Sydney City East
Australia » 2 liga » New South Wales
12:30Casuarina
- Port Darwin
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
10:00Taringa Rovers
- Holland Park Hawks
10:15North Star FC
- Ipswich Knights
11:00Samford Rangers
- Souths United
11:00Grange Thistle
- Maroochydore FC
11:30North Lakes United FC
- Magic United TFA
Azerbejdźan » 1 liga » Liga azerbejdżanu
Barbados » 1 liga » Liga barbadosu Premier Division
03:00UWI Blackbirds
- Kick Start
Belgia » 3 liga » Trzecia liga belgijska Grp. B
19:30Thes Sport
- Hoogstraten
19:30Dessel
- Sint-Eloois-Winkel
20:00Olympic de Charleroi
- RAAL La Louviere
20:00Royal Antwerp U23
- Sporting Charleroi U23
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
13:00Shakhtar-2 (Petrikov)
- BATE II
14:00Niva
- FC Slonim-2017
16:30Energetik-BGU
- Belshina Bobruisk
Bośnia » 1 liga » Liga bośniacka
13:30Sloga Doboj
- FK Zvijezda 09
16:00GOSK Gabela
- Zeljeznicar
Bośnia » 2 liga » Druga liga bośniacka FBiH
16:30Famos
- Velež Nevesinje
16:30BSK Banja Luka
- FK Romanija Pale
16:30FK Laktasi
- Rudar Prijedor
16:30FK Leotar
- Slavija Sarajevo
16:30Drina Zvornik
- FK Modrica
16:30FK Borac Kozarska Dubica
- Kozara
16:30Sloboda Mrkonjic Grad
- Zeljeznicar Banja Luka
Botswana » 1 liga » Liga botswany
15:30Security Systems
0-0 TAFIC
15:30Masitaoka
0-0 Botswana Defence Force XI
15:30Nico United
0-0 Sua Flamingoes
15:30Morupule Wanderers
0-0 Holy Ghost SC
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
KoniecGuarani
0-1 Chapecoense AF
22:00Paysandu
- Botafogo SP
23:00America MG
- Novorizontino
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
22:00Sampaio Correa
- Figueirense
00:00Sao Bernardo
- Tombense FC
00:30Athletic Club
- Remo
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
20:00Santa Cruz de Natal
- Treze
20:00Ipora
- Uniao Rondonopolis
20:30Avenida
- FC Cascavel
21:00Manauara
- Rio Branco
21:00River AC
- Aguia de Maraba
21:00Atletico Cearense
- ACD Potiguar
21:00Petrolina
- EC Jacuipense
21:00Juazeirense
- AO Itabaiana
21:00Capital FC
- Real FC
21:00Democrata SL
- Nova Iguacu
21:00Inter de Limeira
- Pouso Alegre
21:00Patrocinense
- Água Santa
21:00Serra
- Audax Rio EC
23:00São José EC
- Costa Rica EC
23:00Cianorte
- Hercilio Luz
23:00Princesa do Solimoes
0-0 Sao Raimundo RR
23:30Portuguesa RJ
- Ipatinga
00:00Clube Sociedade Esportiva
- Retro FC
Burkina Faso » 1 liga » Liga burkina faso
17:00ASFB
0-0 ASFA-Yennenga
18:00Sporting Cascades
0-0 ASEC Koudougou
18:00RC Bobo-Dioulasso
0-0 Salitas
18:00Etoile Filante
0-0 Douanes
Bułgaria » 1 liga » Liga bułgarska
15:15PFC CSKA-Sofia
- Levski Sofia
18:00Botev Plovdiv
- Slavia Sofia
Bułgaria » 2 liga » Druga liga bułgarska zachód
12:15Spartak Varna
- Montana
16:00Dunav Ruse
- Dobrudzha Dobrich
16:00Maritsa Plovdiv
- Strumska Slava
16:00Belasitsa Petrich
- Chernomorets Balchik
16:00Chernomorets 1919 Burgas
- Ludogorets Razgrad II
16:00Yantra
- Spartak Pleven
16:00Sportist Svoge
- CSKA 1948 II
Chile » 1 liga » Liga chilijska Clausura
21:00Deportes Copiapo
- Universidad Catolica
23:30Atletico Nublense
- Cobreloa
Chile » 2 liga » Primera B Apertura
21:00Deportes Santa Cruz
- Antofagasta
23:30Santiago Morning
- Universidad de Concepcion
23:30Curico Unido
- Deportes Temuco
00:00Santiago Wanderers
0-0 San Luis
02:00San Marcos
- Barnechea
Chile » Puchar » Puchar Chile
18:00Deportes Quillón
- Constitución Unido
18:00Unión Compañías
- Municipal Salamanca
18:30Juan Fernández
- Santiago Wanderers
22:00Chimbarongo
- Santiago City
22:00Municipal Mejillones
- Colina
22:00Comunal Cabrero
- Iberia
23:00Unión Wanderers
- Vicente Rosales
02:00Imperial Unido
- Deportes Valdivia
Chiny » 1 liga » Liga chińska
13:35Shanghai Port
- Shanghai Shenhua
Chiny » 2 liga » Druga Liga chińska
09:30Suzhou Dongwu
- Guangzhou FC
09:30Jiangxi Lushan
- Qingdao Red Lions
13:30Guangxi Pingguo Haliao
- Dongguan United
13:30Yunnan Yukun
- Chongqing Tongliang Long
Chorwacja » 2 liga » Druga liga chorwacka
14:50HNK Orijent 1919
- NK Croatia Zmijavci
17:00Solin
- Zrinski Jurjevac
17:00Bijelo Brdo
- Cibalia
Cypr » 2 liga » Druga liga cypryjska
15:00Ayia Napa
- Omonia 29 Maiou
15:00Omonia Aradippou
- Ypsonas
16:00Digenis Morphou
- Akritas Chlorakas
16:00Olympiakos Nicosia
- Peyia 2014
16:00Enosis Paralimni
- ASIL Lysi
Cypr » 1. Division
18:00Nea Salamis
- Ethnikos Achnas
Dania » 4 liga » Czwarta liga duńska Danmarksserien Grp. 1
13:00Vejgaard B
- IF Lyseng
14:00SfB-Oure FA
- Young Boys FD
14:00Holstebro Boldklub
- Vanloese IF
Egipt » 1 liga » Liga egipska
16:00Baladiyyat Al Mehalla
- ZED FC
18:00El Gounah
- Al Ittihad Alexandria
Ekwador » 1 liga » Liga ekwadorska Apertura
KoniecDeportivo Cuenca
5-0 Mushuc Runa
20:00Universidad Catolica
- Cumbaya
01:00LDU de Quito
- Tecnico Universitario
Estonia » 1 liga » Liga estońska Meistriliiga
13:30Talinna Kalev
- Nomme JK Kalju
16:00FC Kuressaare
- Flora Tallinn
Estonia » 2 liga » Druga liga estońska Esiliiga
11:30Harju Jalgpallikool
- FC Elva
11:30Viimsi JK
- Paide Linnameeskond U21
18:00FC Tallinn
- FCI Levadia U21
Fiji » 1 liga » Liga Fiji
03:00Tailevu Naitasiri
- Nadroga
Filipiny » 1 liga » United Football League
09:30Loyola
- Garelli United
14:30Mendiola FC 1991
- Manila Digger
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
16:00PEPO Lappeenranta
- NJS
18:00JS Hercules
- SJK Akatemia II
Finlandia » Ykkönen
15:00FC Jazz
- KuPS Akatemia
Francja » 2 liga » Druga liga francuska Ligue 2
15:00Saint-Etienne
- Caen
19:00AC Ajaccio
- Quevilly
19:00Annecy FC
- SC Bastia
19:00Valenciennes
- Grenoble
Francja » 4 liga » Czwarta liga francuska Grp. C
18:00Furiani Agliani
- Auxerre B
18:00Bobigny Bagnolet Gagny
- Macon
18:00FC Fleury 91
- Saint-Quentin
18:00Racing Besancon
- FCSR Haguenau
18:00Creteil
- Feignies-Aulnoye
Francja » National 3: Group J
18:00Dijon II
- Rumilly Vallieres
18:00Jura Dolois
- Sochaux II
18:00Louhans Cuiseaux
- Besancon FC
18:00Union Cosnoise
- ASPTT Dijon
18:30Moulins Yzeure
- Gueugnon
19:00La Chapelle
- Selongey
Gambia » 1 liga » Liga gambi
18:30Team Rhino
- Bombada
18:30Banjul
- Waa Banjul Football
18:30Greater Tomorrow
- Brikama United
Gibraltar » 1 liga » Premier Division
19:30Lincoln Red Imps FC
- Europa Point
Grecja » 1 liga » Liga grecka
19:00Asteras Tripolis
- OFI Crete
19:00NFC Volos
- Panserraikos FC
19:00Kifisia FC
- PAS Giannina
19:00Panetolikos
- Atromitos
Gruzja » 1 liga » Liga gruzińska
17:00Saburtalo
- Torpedo Kutaisi
18:00Dila Gori
- FC Samgurali Tskhaltubo
19:00Dinamo Batumi
- FC Gagra
Gruzja » 2 liga » Pirveli Liga grp. A
14:00FC Kolkheti Khobi
- Spaeri
14:00FC Rustavi
- WIT Georgia Tbilisi
14:30Sioni Bolnisi
- Dinamo Tbilisi II
17:00Lokomotivi Tbilisi
- FC Gareji 1960
18:00Shturmi
- Aragvi Dusheti
Guatemala » 1 liga » Liga gwatemali Clausura
20:00Coban Imperial
- Comunicaciones FC
23:00Deportivo Mixco
- Deportivo Achuapa
Hiszpania » Liga Vasca Femenina
15:30Aranbizkarra W
- Leioako W
15:30Zarautz W
- Elorrio W
16:00Hernani W
- Basauriko Kimuak W
18:00Añorga II W
- Eibar III W
Hiszpania » Liga Nacional Juvenil: Canarias - Gran Canaria
12:00Huracán U19 II
- Marítima U19 II
13:0035600 U19
- Doramas U19
13:00Lanzarote U19
- Puertos Las Palmas U19
13:30Victoria U19
- La Garita U19
13:30Teguise U19
- Atlético GC U19
16:15Unión Sur Yaiza U19
- Arucas U19 II
Hiszpania » Autonómicas: C Valenciana - Sud
17:00Eldense II
- La Nucía II
17:00Callosa Deportiva
- L'Olleria
17:30Jávea
- Racing CF Benidorm
Hiszpania » Cadete de Honor Gipuzkoa
13:00Vasconia U16 II
- Euskalduna U16
00:00Intxurre U16
- Billabona U16
00:00Anaitasuna U16
- Aizkorri Goierri U16
00:00Lagun Onak U16
- Ordizia U16
00:00Beasain U16
- Tolosa U16
00:00Mondragón U16
- Danena U16
00:00Bergara U16
- Zarautz U16
00:00Elgoibar U16
- Eibar U16 II
00:00Real Unión U16
- Hondarribia U16
00:00Ostadar U16
- Beti Ona U16
00:00Hernani U16
- Oiartzun U16
00:00Astigarragako U16
- Lengokoak U16
00:00Antiguoko U16 II
- Orioko U16
00:00Kostkas U16 II
- Martutene U16
00:00Añorga U16
- Touring U16
Hiszpania » Liga Nacional Juvenil: Canarias - Tenerife
12:45Juventud Laguna U19 II
- Los Llanos Aceró U19
13:00Tenisca U19
- Laguna U19
13:00UD Longuera Toscal U19
- Icodense U19
13:30Llano del Moro U19
- Fundación Tenerife U19
19:00Real Unión Tenerife U19
- Puerto Cruz U19
21:00Armepalmas U19
- Taco San Luis U19
Hiszpania » Autonómicas: C Valenciana - Nord
16:00Ribarroja
- Vall de Uxó
17:00Paiporta
- RC Catarroja
19:00Nou Jove Castelló
- Buñol
Hiszpania » Liga Vasca Cadete
11:00Real Sociedad U16
- Leioa U16
11:30Olárizu U16
- Indautxu U16
11:30Ariznabarra U16
- Danok Bat U16
16:00Getxo U16
- Athletic Club U16
18:45Santutxu U16
- Deportivo Alavés U16
19:30Portugalete U16
- KM Bihotza U16
Hiszpania » Preferente Cadete Gipuzkoa
15:30Vasconia U16 III
- Real Unión U16 II
00:00Real Sociedad U16 III
- San Marcial U16
00:00Martutene U16 II
- Añorga U16 II
00:00Santo Tomás Lizeoa U16
- Kostkas U16 III
00:00Gure Txokoa U16
- Arrupe Chaminade U16
00:00Mariño U16
- Beti Gazte U16
00:00Beti Ona U16 II
- Igeltegi U16
00:00Trintxerpe U16
- Antigua Luberri U16
00:00Amaikak Bat U16 II
- Urola U16
00:00Urki U16
- Aretxabaleta U16
00:00Zarautz U16 II
- Bergara U16 II
00:00Tolosa U16 II
- Beasain U16 II
00:00Burumendi U16
- Hernani U16 II
00:00Lazkao U16
- Lagun Onak U16 II
00:00Soraluze U16
- Zestoa U16
Hiszpania » Autonómicas: Canarias - Gran Canaria
14:00Breñamén
- Orientación Marítima
17:45Playas Sotavento
- Telde
18:00San Nicolás
- Tinajo
18:30Tahíche
- Maspalomas
18:30Sporting Tías
- Unión Viera
19:00Lomo Blanco SJA
- El Cotillo
Hong Kong » 1 liga » Reserve Division
5'Southern District RSA
0-0 Lee Man FC
Irlandia » 2 liga » Druga lgia irlandska
20:30Longford Town
- Wexford FC
Irlandia » U20 National League
13:00Dundalk U20
- Drogheda United U20
13:00Wexford U20
- CK United U20
14:00Longford Town U20
- Galway United U20
14:00Bohemians U20
- Sligo Rovers U20
15:00Finn Harps U20
- Shelbourne U20
15:00Kerry FC U20
- Treaty United U20
15:30Klub Kildare U20
- Shamrock Rovers U20
16:00Cobh Ramblers U20
- Cork City U20
16:30Bray Wanderers U20
- St Patrick's U20
17:00Athlone Town U20
- UCD U20
Japonia » Źeńska » 1 liga » L1-League
KoniecUrawa Reds W
2-0 Sanfrecce Hiroshima Regina
KoniecNTV Beleza W
7-0 Omiya Ardija Ventus
Japonia » 1 liga » Liga japońska
KoniecHokkaido Consadole Sapporo
3-3 Shonan Bellmare
KoniecAlbirex Niigata
1-3 FC Tokyo
KoniecJubilo Iwata
2-0 Machida Zelvia
94'Vissel Kobe
0-1 Kyoto Sanga FC
PrzerwaCerezo Osaka
1-1 Yokohama F.Marinos
Japonia » 2 liga » Druga liga japońska
KoniecVegalta Sendai
0-2 JEF United Chiba
KoniecMito Hollyhock
2-3 Fujieda MYFC
KoniecThespakusatsu Gunma
1-2 V-Varen Nagasaki
49'Ehime FC
2-1 Ventforet Kofu
Japonia » 3 liga » Trzecia liga japońska
KoniecNagano Parceiro
3-2 Giravanz Kitakyushu
KoniecImabari FC
1-4 Omiya Ardija
KoniecTegevajaro Miyazaki
1-1 SC Sagamihara
Kazachstan » 1 liga » Liga kazachstańska
11:00Tobol Kostanay
- Zhenys
13:30Atyrau
- FC Kyzylzhar Petropavlovsk
16:00Kaisar Kyzylorda
- Kairat Almaty
Korea Południowa » 1 liga » Liga korei południowej
KoniecDaejeon Citizen
3-1 FC Seoul
09:30Gwangju FC
- Suwon FC
09:30Gimcheon Sangmu
- Gangwon FC
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
KoniecPocheon Citizens FC
0-0 Gimhae
KoniecBusan Transport Corp
0-0 Daejeon Korail
KoniecDaegu II
2-4 Paju Citizens
'FC Mokpo
1-0 Gangneung City
Korea Południowa » 2 liga » K. League Challenge playoff
KoniecSeoul E-Land FC
5-0 Chungnam Asan FC
09:30Busan I'Park
- Ansan Greeners
09:30Cheonan City
- Gimpo FC
Lebanon » 1 liga » Liga libańska
15:00Shabab Al Ghazieh
- Shabab Al Sahel
Litwa » 1 liga » Liga litewska
14:00Dziugas Telsiai
- FK TransINVEST
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
13:00Tauras
- FK Atmosfera
15:00Riteriai
- FA Siauliai B
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
15:00FK Tukums 2000
- Valmiera FC
Lotwa » 2 liga » Druga liga łotewska
14:00JFK Ventspils
- Progress / AFA Olaine
Malta » 1 liga » Liga maltańska
14:00Gudja United
- Sliema Wanderers
15:00Floriana
- Hamrun Spartans
16:15Hibernians
- Marsaxlokk FC
Malta » 2 liga » Druga liga maltańska
14:00Melita FC Saint Julian
- Pieta
Maroko » 1 liga » Liga marokańska
18:00Chabab Mohammedia
- Union Touarga Sport
20:00Hassania Agadir
- FAR Rabat
22:00Olympic Club de Safi
- Ittihad Tanger
00:00Raja Casablanca
0-0 RSB Berkane
Martinique » 1 liga » Liga wyspy martynika
02:00Stade Spiritain
- Golden Lion
02:00Golden Star
- Aiglon
02:00Club Franciscain
- Club Péléen
02:00New Club
- Vauclinois
02:00Diamantinoise
- AS Club Colonial
02:00RC Saint Joseph
- Samaritaine
22:00Riveraine
- Case-Pilote
Meksyk » 1 liga » Liga meksykańska Apertura
KoniecPuebla
1-2 CF America
KoniecQueretaro FC
1-1 Club Universidad Nacional
03:10Pachuca
- Mazatlan FC
Meksyk » U23 League
17:00Juárez U23
- Club León U23
17:00Tigres UANL U23
- Tijuana U23
17:00Toluca U23
- Cruz Azul U23
17:00Atlas U23
- Guadalajara U23
17:30Pachuca U23
- Mazatlán U23
Międzynarodowe » Źeńska » Champions League Qualification Grp. 7
18:30Chelsea Ladies
- Barcelona W
Mołdawia » 1 liga » Liga mołdawska
17:00FC Milsami Orhei
- FC Balti
19:00Zimbru
- Dacia-Buiucani
Niemcy » 2 liga » Druga liga niemiecka
13:00Paderborn
- Elversberg
13:00Holstein Kiel
- Kaiserslautern
13:00Eintracht Braunschweig
- Hamburger SV
20:30Schalke 04
- Fortuna Duesseldorf
Niemcy » 3 liga » Trzecia liga niemiecka
14:00MSV Duisburg
- Sandhausen
14:00Jahn Regensburg
- Dynamo Dresden
14:00Saarbruecken
- Hallescher FC
14:00Borussia Dortmund II
- Erzgebirge Aue
14:00Viktoria Koln 1904
- Preussen Muenster
16:30SC Verl
- Waldhof Mannheim
Niemcy » 4 liga » Czwarta liga niemiecka południe
14:00Alemannia Aachen
- FC Bocholt
14:00SC Wiedenbrueck
- SC Paderborn 07 II
14:00Oberhausen
- SV Roedinghausen
Norwegia » 1 liga » Liga norweska
18:00Rosenborg
- Bodoe/Glimt
Norwegia » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga norweska
14:00Kolbotn
- Arna-Bjoernar
14:00LSK Kvinner
- Aasane
16:45Vaalerenga
- Lyn Fotball
Norwegia » Źeńska » 2 liga » Źeńska druga liga norweska
13:00Bodø / Glimt W
- Hoenefoss
14:00Oevrevoll Hosle
- KIL/Hemne
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
16:0012 de Junio VH
- Sportivo San Lorenzo
16:00Pastoreo FC
- Atletico Colegiales
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
OdwołanyUnion Huaral
0-0 Juan Aurich
Polska » 2 liga » Pierwsza liga polska
17:30Stal Rzeszów
- Lechia Gdańsk
20:00GKS Tychy 71
- Zagłębie Sosnowiec
Polska » 2. Liga East
14:00Hutnik Nowa Huta
- Polonia Bytom
17:00Wisła Puławy
- SKRA Czestochowa
17:00GKS Jastrzębie
- Zaglebie II Lubin
17:00KKS 1925 Kalisz
- Olimpia Elbląg
19:45Stal Stalowa Wola
- Kotwica Kołobrzeg
Portugalia » 2 liga » Druga liga portugalska
16:30Leixoes
- Vilaverdense FC
Rosja » Third Division - Siberia and Far East
00:00Temp Barnaul
- Chita
00:00Novosibirsk II
- Dinamo Barnaul II
00:00Yenisey-M
- Rassvet-Krasnoyarsk
00:00Radian-Baykal
- Buryatia
RPA » 1 liga » Liga Republiki Południowej Afryki
15:00AmaZulu FC
- Chippa United
17:30Kaizer Chiefs
- SuperSport United
20:00Stellenbosch FC
- Polokwane City
RPA » 2 liga » National First Division
15:00Hungry Lions FC
- Baroka FC
15:00Magesi FC
- Maritzburg United
15:00Milford
- MM Platinum
15:00Venda
- University of Pretoria
Rumunia » 1 liga » Liga romuńska
16:30U Craiova 1948
- Universitatea Cluj
19:30FC FCSB
- FCV Farul Constanta
Rwanda » 1 liga » Liga rwandy
15:00Rwamagana City
- Rayon Sports
15:00AS Kigali
- Etincelles
San Marino » 1 liga » Liga San Marino
15:00Tre Fiori
- S.S. Murata
18:15Cosmos
- San Giovanni
Serbia » 1 liga » Liga serbska
16:00FK Radnik Surdulica
- Novi Pazar
18:00Javor
- FK IMT Beograd
20:00Zeleznicar Pancevo
- Radnicki Nis
Serbia » 2 liga » Druga liga serbska
16:00Radnicki Sremska Mitrovica
- Macva Sabac
16:00FK Graficar
- Semendrija 1924
16:00Tekstilac Odzaci
- OFK Beograd
16:00Jedinstvo Ub
- Indjija
St. Kitts and Nevis » 1 liga » SKNFA League
00:00Trafalgar Southstars
- Newtown United
02:00Old Road Jets United
- Bath United
Syria » 1 liga » Liga syryjska
15:00Al-Jaish
- Al-Taleiah
Szkocja » 5 liga » Highland League
16:00Brora Rangers
0-0 Turriff United
16:00Keith
0-0 Wick Academy
Szwajcaria » 2 liga » Druga liga szwajcarska
18:00Stade Nyonnais
- Thun
Szwajcaria » 3 liga » Erste Liga Promotion
15:00Cham
- FC Zuerich II
16:00Paradiso
- St. Gallen II
16:00Bulle
- FC Rapperswil-Jona
16:00Bavois
- Young Boys II
16:00SC Bruehl
- Biel/Bienne
17:00Etoile Carouge
- Luzern II
Szwajcaria » 4 liga » Trzecia liga szwajcarska Grp. 1
15:00Black Stars
- Dietikon
16:00Eschen/Mauren
- FC Freienbach
16:00Tuggen
- Grasshopper II
16:00SC YF Juventus Zuerich
- FC Kosova
16:00Terre Sainte
- Echallens
16:00FC Kreuzlingen
- Balzers
16:00FC Wettswil-Bonstetten
- FC Gossau
16:30AC Taverne
- Winterthur II
17:00Meyrin
- Yverdon Sport II
17:00Muttenz
- FC Schoetz
17:00FC Grand-Saconnex
- Lausanne II
18:00Concordia Basel
- FC Bassecourt
Szwajcaria » U19 Elite
14:00Zürich U19
- Aarau U19
14:00Servette U19
- Xamax U19
14:00St. Gallen U19
- Luzern U19
14:00Lausanne-Sport U19
- Young Boys U19
14:00Grasshoppers U19
- Team Ticino U19
Szwecja » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga szwedzka
13:00Brommapojkarna W
- Vittsjoe GIK
15:00FC Rosengaard
- AIK W
15:00Kristianstads DFF
- Hammarby W
15:00Växjö W
- Linkoepings FC
15:00Häcken W
- Piteaa IF
15:00Norrköping W
- Trelleborg W
15:00Djurgaarden
- KIF Orebro W
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
15:00Landskrona BoIS
- Utsiktens BK
15:00Gefle
- Sandvikens IF
15:00GIF Sundsvall
- Varbergs BoIS FC
17:00Oergryte FF
- Oesters IF
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
13:00Onsala BK
- Falkenbergs FF
13:00Torns IF
- Tvaaaakers IF
16:00Ariana FC
- Oskarshamns AIK
16:00Joenkoepings Soedra
- FC Rosengaard
Słowenia » 2 liga » Druga liga słoweńska
17:00Fuzinar
- ND Triglav
17:00Dravinja
- Nk Brinje Grosuplje
18:00Nafta
- Rudar Velenje
Tajlandia » 1 liga » Liga tajlandzka
13:00Buriram United
- Muang Thong United
13:30Chonburi FC
- Nakhon Pathom
14:00Sukhothai FC
- Uthai Thani FC
15:00BG Pathum United
- Port FC
Tajlandia » 2 liga » 1. Division
13:00Samut Prakan City
- Pattaya United
13:00Lampang FC
- Rayong FC
13:00Ayutthaya United FC
- Kanchanaburi
13:00Chanthaburi
- Nakhon Ratchasima FC
13:00Kasetsart
- Chiangmai FC
13:00Chiangmai United
- MOF Customs United
13:00Suphanburi FC
- Phrae United
13:00Chainat FC
- Krabi FC
13:00Nong Bua Pitchaya FC
- Nakhon Si United
Tanzania » 1 liga » Liga tanzańska
17:00Young Africans
0-0 Coastal Union
Trinidad i Tobago » League Cup
23:00Point Fortin
- Prison Service
23:00North East Stars
- Police II
00:00San Fernando Giants
- Harlem Strikers
00:00Laventille United
- Central FC
02:10Defence Force
- St. Ann's Rangers
Tunezja » 1 liga » Liga tunezyjska
16:00Stade Tunisien
0-0 US Monastir
Ukraina » 1 liga » Liga ukraińska
12:00FC Minaj
- Chornomorets Odessa
12:00SC Dnipro-1
- Dynamo Kijów
14:30Cherkasi
- Shakhtar Donetsk
17:00Rukh Lviv
- Veres Rivne
Ukraina » 2 liga » Druga liga ukraińska
11:00Bukovyna Chernivtsi
- Dinaz Vyshhorod
11:30SC Poltava
- Karpaty
12:00FC Podillya Khmelnytskyi
- Chernigov
12:30Livyi Bereh
- Nyva Buzova
13:00Inhulets Petrove
- FC Prykarpattia 1981
Wenezuela » 1 liga » Liga wenezuelska Apertura
22:00Deportivo La Guaira
- Universidad Central
02:00Metropolitanos FC
- Hermanos Colmenarez
Wyspy Owcze » 1. Deild
15:00B36 II
- Víkingur II