Argentyna » 4 liga » Primera C
00:00Puerto Nuevo
- Central Ballester
00:00Central Cordoba de Rosario
- Leandro N. Alem
00:00Mercedes
- Victoriano Arenas
00:00Deportivo Muñiz
- Centro Español
00:00Lamadrid
- Deportivo Espanol
00:00El Porvenir
- Defensores de Cambaceres
00:00Club Lujan
- Argentino Rosario
00:00Sportivo Barracas
- Real Pilar
00:00Berazategui
- Deportivo Paraguayo
00:00Yupanqui
- Justo Jose de Urquiza
Australia » 3 liga » New South Wales Premier League 2
12:00Blacktown Spartans
- Canterbury Bankstown FC
12:00Nepean
- Mt Druitt Town Rangers
Australia » 2 liga » New South Wales
11:00Darwin Olympic
- University Azzurri FC
13:00Darwin Hearts FC
- Mindil Aces
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
12:30Holland Park Hawks
- Bayside United
12:30Souths United
- Ipswich Knights
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
02:30Ceara
- Sport Recife
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
00:00Real Noroeste
0-0 Democrata SL
Chiny » Puchar » Cup
10:00Changning Flying Lions
- Chengdu Rongcheng FC
11:00Guangxi Hengchen
- Shanghai Port
11:00Shaanxi Union
- Changchun Yatai
13:30Wuxi Wugo
- Meizhou Hakka
13:30Rizhao Yuqi
- Henan FC
13:30Yunnan Yukun
- Tianjin Jinmen Tiger
13:30Dongguan United
- Shanghai Shenhua
14:00Guangxi Pingguo Haliao
- Wuhan Three Towns
Chiny » U21 League
09:00Nantong Zhiyun U21
- Zhejiang U21
09:00Tianjin Jinmen Tiger U21
- Henan U21
13:30Meizhou Hakka U21
- Shanghai Shenhua U21
Egipt » 1 liga » Liga egipska
19:00Al Ahly SC
0-0 El Dakhleya
19:00Zamalek SC
0-0 Pharco FC
Gujana » GFF Elite League
03:00Western Tigers
- Slingerz
Hiszpania » Liga Nacional Juvenil: Canarias - Tenerife
22:00Atlético B. Hondo U19
- Puerto Cruz U19
Iceland » Women's Cup U20
21:30Fylkir / Afturelding U20 W
- Víkingur Reykjavík U20 W
Kazachstan » 1 liga » Liga kazachstańska
OdwołanyKairat Almaty
0-0 Aksu
Kazachstan » 2 liga » Druga liga kazachstańska
14:00Ulytau
- Khan Tengri
14:00Ekibastuz
- SD Family
15:00Yassy Turkistan
- Altay
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
12:00Chuncheon FC
- Paju Citizens
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
17:00FK Panevezys B
- FK Minija
17:30FK Atmosfera
- Babrungas
18:00FK Kauno Zalgiris B
- Garliava
18:00Banga Gargzdai B
- Neptunas Klaipeda
18:00Hegelmann II
- Nevezis
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
17:00BFC Daugavpils
- FK Jelgava
Malezja » 1 liga » Liga malezyjska
15:00Negeri Sembilan
- Kuala Lumpur City
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
20:30Club Martin Ledesma
- Rubio Nu
23:00Guairena
- Deportivo Santani
Rosja » Third Division - Center-East
00:00FK Spartak Tambov II
- Lokomotiv Liski
00:00Urozhay
- Khimmash Servis
Rosja » Third Division - Center-West
00:00Oryol II
- Atom Novovoronezh
00:00Dinamo Bryansk II
- Metallurg-Oskol
00:00CRFSO Smolensk
- Kaluga II
Rosja » Third Division - South
00:00Volgar Astrakhan II
- Elektroavtomatika
00:00Nart Cherkessk II
- Ivanovskoye
00:00Dinamo Makhachkala III
- Sudostroitel
Singapur » 1 liga » Liga singapurska
13:45Hougang United FC
- Balestier Khalsa FC
Trinidad i Tobago » TT Premier League 2
00:00Defence Force II
- Queen's Park
00:00Matura Reunited
- Harlem Strikers
USA » UWS
03:00Rockford Raptors W
- Firebirds W
23:00Michigan Stars W
- Nationals W
00:00Indiana United W
- Firebirds W
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
17:00AGMK
- Pakhtakor Tashkent
17:00Bunyodkor Tashkent
- Olympic
Wyspy Owcze » 1. Deild