Australia » 3 liga » New South Wales Premier League 2
11:30Northbridge FC Bulls
- Dulwich Hill FC
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
00:00America MG
- Avai FC
00:00Mirassol
- Santos FC
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
00:00Real Noroeste
0-0 Democrata SL
Chiny » 1 liga » Liga chińska
13:00Henan FC
- Qingdao West Coast
13:35Nantong Zhiyun FC
- Tianjin Jinmen Tiger
13:35Sichuan Jiuniu
- Zhejiang Professional
14:00Wuhan Three Towns
- Shanghai Port
Egipt » 1 liga » Liga egipska
18:00Al Ahly SC
- Zamalek SC
Finlandia » Puchar » Puchar Finlandii
17:30PEPO Lappeenranta
- KuPS
17:30FC Inter Turku
- GrIFK
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
Korea Południowa » 1 liga » Liga korei południowej
12:30Suwon FC
- Gwangju FC
12:30Gimcheon Sangmu
- Daejeon Citizen
Korea Południowa » 2 liga » K. League Challenge playoff
12:30Gyeongnam FC
- FC Anyang
12:30Jeonnam Dragons
- Suwon Bluewings
12:30Seongnam FC
- Chungnam Asan FC
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
17:00FK Liepaja
- FS Metta/LU
Malaysia » MFL Cup
11:00Selangor U23
- Penang U23
11:15Kedah U23
- Kelantan Darul Naim U23
11:30Kuala Lumpur City U23
- Kuching City U23
Mongolia » MFF Cup
10:00Ulaanbaatar
- Khoromkhon
Norwegia » Źeńska » Puchar » Cup
19:00Start W
- Vaalerenga
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
20:30Fernando de la Mora
- Atlético Tembetary
20:303 de Febrero
- Independiente CG
Rosja » Third Division - Sankt-Peterburg
00:00Zvezda St. Petersburg II
- Vezu
00:00Kristall
- Chernye Medvedi Politekh
Rosja » Third Division - Center-East
00:00Kristall MEZ
- Metallurg Lipetsk II
00:00Yelets
- SShOR №1 Belgorod
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
Szwecja » Puchar » Puchar Szwecji
15:00FC Gute
- Vasalunds IF
19:00Sunnersta
- FC Jaerfaella
19:00Kristianopels
- IFK Haessleholm
19:00Herrestads AIF
- Vaenersborgs IF
19:00IK Zenith
- Tvaaaakers IF
USA » UWS
01:00Michigan Stars W
- Michigan Burn W
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
17:00Olympic
- Surkhon-2011
Wietnam » 1 liga » Liga wietnamska
12:00Cong An Ha Noi
- Hoang Anh Gia Lai
12:00Ho Chi Minh City FC
- Quang Nam
12:00Hai Phong
- Ha Noi FC
12:00Nam Dinh
- Khanh Hoa FC
12:00Binh Duong
- Binh Dinh
12:00Song Lam Nghe An
- Hong Linh Ha Tinh
12:00Thanh Hoa FC
- Viettel