Polska » 1 liga » Ekstraklasa
9'ŁKS Łódź
0-0 Śląsk Wrocław
17:30Zagłębie Lubin
- Raków Częstochowa
20:00Stal Mielec
- Jagiellonia Białystok
Anglia » 1 liga » Liga angielska
80'Arsenal
2-0 AFC Bournemouth
16:00Burnley
- Newcastle United
16:00Sheffield United
- Nottingham Forest
18:30Manchester City
- Wolverhampton Wanderers
Niemcy » 1 liga » Liga niemiecka
15:30Borussia Dortmund
- Augsburg
15:30Wolfsburg
- Darmstadt
15:30Werder Bremen
- Borussia Moenchengladbach
15:30VfB Stuttgart
- Bayern Monachium
Francja » 1 liga » Liga francuska Ligue 1
10'Le Havre
0-0 Strasbourg
17:00Monaco
- Clermont Foot
Włochy » 1 liga » Liga włoska Serie A
Albania » 1 liga » Liga albańska Kategoria Superiore
16:00Teuta Durres
- Egnatia
16:00Vllaznia
- Dinamo Tirana
16:00Partizani
- Skenderbeu
Algeria » 1 liga » Liga algierska Championnat National
17:00USM Khenchela
0-0 CR Belouizdad
Algeria » 2 liga » Ligue 2
16:00USM El Harrach
- CA Batna
16:00RB Ouargla
- Oued Magrane
16:00MC El Eulma
- JS Bordj Ménaïel
16:00Teleghma
- MO Constantine
16:00AS Khroub
- E Sour El-Ghozlane
16:00IB Khémis El Khechna
- HB Chelghoum Laid
16:00Aïn M'lila
- Oued Akbou
16:00NA Hussein Dey
- Kouba
16:00Ghir Abadla
- MCB Oued Sly
16:00Temouchent
- WA Mostaganem
16:00Mostaganem
- WA Boufarik
16:00SKAF Khémis Mélina
- RC Arbaa
16:00JSM Tiaret
- CR Méchria
Andora » 1 liga » Liga andorska
20:30Pas de la Casa
- FC Santa Coloma
Anglia » Źeńska » 1 liga » WSL
KoniecEverton
2-2 Tottenham Hotspur Women
49'Brighton & Hove Albion Women
0-0 Aston Villa Women
Anglia » 2 liga » Druga liga angielska
77'Birmingham City
1-0 Norwich City
81'Coventry City
0-2 Queens Park Rangers
80'Ipswich Town
2-0 Huddersfield Town
78'Leeds United
1-2 Southampton
82'Leicester City
0-1 Blackburn Rovers
82'Middlesbrough
2-1 Watford
78'Plymouth Argyle
1-0 Hull City
78'Rotherham United
5-2 Cardiff City
80'Stoke City
4-0 Bristol City
76'Sunderland
0-2 Sheffield Wednesday
82'Swansea City
0-1 Millwall
78'West Bromwich Albion
3-0 Preston North End
Anglia » 3 liga » League 1
20:45Oxford United
- Peterborough United
Angola » 1 liga » Liga angolska Girabola
16:00Onze Bravos
- Académica do Lobito
16:00Sporting de Cabinda
0-0 Sagrada Esperança
16:00Recreativo do Libolo
- CD Lunda-Sul
16:30Interclube
- Petro de Luanda
17:00Kabuscorp
- São Salvador
Antigua i Barbuda » 1 liga » Premier Division
00:00John Hughes
- Parham
02:00Old Road
- Green City
Arabia Saudyjska » 1 liga » Liga arabii saudyjskiej
17:00Al Taee
- Al Khaleej
20:00Al Nassr FC
- Al-Wehda
Arabia Saudyjska » Saudi Reserve League
15:00Al Ittifaq Res.
- Al Feiha Res.
Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
KoniecCentral Norte
1-0 Sarmiento de Resistencia
20:00Ferro Carril Oeste General Pico
- Argentino Monte Maiz
21:00Deportivo Rincón
- Santamarina
22:00Union de Sunchales
- Crucero del Norte
01:30Boca Unidos
- Juventud Antoniana
03:00Sarmiento de La Banda
- San Martin de Formosa
Argentyna » Puchar » Puchar Argentyny
KoniecJuventud Unida Universitario
0-2 Independiente
Argentyna » 4 liga » Primera C
20:30El Porvenir
- Juventud Unida G.
20:30Yupanqui
- Victoriano Arenas
20:30Argentino Rosario
- Defensores de Cambaceres
Argentyna » Torneo Promocional Amateur
20:30Everton La Plata
- Provincial Lobos
20:30SAT Moreno
- Defensores Glew
Armenia » 1 liga » Liga armeńska
8'FC Noah
0-0 Alashkert FC
Armenia » 2 liga » Druga liga armeńska
53'Ararat II
0-1 Gandzasar
14:00Ararat Armenia II
0-0 Onor
14:00Andranik
0-0 Lernayin A.
14:00Shirak II
0-0 Nikarm
Australia » Źeńska » 1 liga » W-League
KoniecMelbourne City FC
0-1 Sydney FC
Australia » 3 liga » New South Wales Premier League 2
10:30Northern Tigers
- Dunbar Rovers FC
11:00Mt Druitt Town Rangers
- Hakoah Sydney City East
KoniecBlacktown Spartans
4-1 Macarthur Rams
11:00Bankstown City Lions
- Bonnyrigg White Eagles
11:00Rydalmere
- Dulwich Hill FC
11:00Inter Lions FC
- SD Raiders FC
KoniecUNSW
3-1 Northbridge FC Bulls
Australia » 2 liga » New South Wales
KoniecDarwin Hearts FC
1-5 Darwin Olympic
KoniecPort Darwin
1-3 Hellenic
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
07:00Magic United TFA
0-0 North Star FC
Azerbejdźan » 1 liga » Liga azerbejdżanu
17:30Qarabag FK
- FK Neftchi
Belarus » Second Division - East
15:00Traktor Minsk
0-0 Dnepr Mogilev II
15:00Gomel II
0-0 Polotsk
15:30Vitebsk II
0-0 Krumkachy
Belarus » Second Division - West
13:00DYuSSh-3 Pinsk
0-0 Stroitel Kapyl
15:30Partizan Salihorsk
0-0 Isloch II
18:00Energosbyt-BSATU
0-0 BGU Minsk
Belgia » 3 liga » Trzecia liga belgijska Grp. B
19:30Dessel
- Olympic de Charleroi
20:00RAAL La Louviere
- Royal Knokke FC
20:00OH Leuven U23
- Royal Antwerp U23
20:00Sint-Eloois-Winkel
- Tienen
20:00Hoogstraten
- KSK Heist
20:00Union Namur
- Gent U23
20:00Lokeren-Temse
- URSL Vise
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
KoniecFC Slonim-2017
1-4 Maxline Rogachev
13:30Energetik-BGU
- BATE II
53'Belshina Bobruisk
1-0 Torpedo BelAZ II
15:30Bumprom Gomel
- Volna
Bośnia » 1 liga » Liga bośniacka
79'FK Zvijezda 09
2-2 Igman Konjic
16:00Sloga Doboj
- FK Sarajevo
20:45Borac Banja Luka
- GOSK Gabela
Bośnia » 2 liga » Druga liga bośniacka FBiH
16:30FK Borac Kozarska Dubica
- Sloboda Mrkonjic Grad
16:30Kozara
- Drina Zvornik
16:30Slavija Sarajevo
- FK Laktasi
16:30Rudar Prijedor
- BSK Banja Luka
16:30Velež Nevesinje
- Omarska
16:30Ljubic Prnjavor
- Sutjeska
16:30FK Romanija Pale
- Famos
20:00Radnik Bijeljina
- Zeljeznicar Banja Luka
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
KoniecCoritiba
0-1 Sport Recife
22:00Chapecoense AF
- America MG
23:00Vila Nova
- Operario Ferroviario
02:00Ituano FC
- Novorizontino
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
22:00Confianca
- Tombense FC
22:00Nautico
0-0 Ypiranga RS
00:30Floresta
- Ferroviaria
00:30EC Sao Jose
0-0 Volta Redonda
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
20:00EC Jacuipense
- Sergipe
20:00Santo Andre
- Patrocinense
20:30Real Noroeste
- Portuguesa RJ
21:00Altos
- Moto Club MA
21:00Novo Hamburgo
0-0 Concordia Atletico
22:00Tocantinopolis
- Cametá
22:00Pouso Alegre
- São José EC
22:30Hercilio Luz
0-0 Avenida
22:30Sao Raimundo RR
0-0 Manauara
23:00Água Santa
- Maringa FC
00:00Rio Branco
- Princesa do Solimoes
00:00Uniao Rondonopolis
- Capital FC
Brazylia » Paulista A4
20:00Rio Branco SP
- Francana
Brazylia » Matogrossense 2
21:00Campo Novo
- Cáceres
00:00Juara
- Santa Cruz MT
Burkina Faso » 1 liga » Liga burkina faso
18:00SONABEL
0-0 RC Bobo-Dioulasso
18:00Douanes
0-0 ASFA-Yennenga
18:00Rahimo
0-0 Etoile Filante
00:00RC Bobo-Dioulasso
0-0 ASEC Koudougou
00:00ASFA-Yennenga
0-0 Rahimo
00:00Sporting Cascades
0-0 Douanes
00:00Etoile Filante
0-0 ASFB
Chile » 1 liga » Liga chilijska Clausura
21:00Cobresal
- Colo Colo
02:00Union Espanola
- Universidad Catolica
Chile » 2 liga » Primera B Apertura
18:30Deportes Temuco
- Deportes Santa Cruz
18:30Magallanes
- Barnechea
21:00Santiago Morning
- Santiago Wanderers
23:30Universidad de Concepcion
- Union San Felipe
02:00San Luis
- Deportes Recoleta
Chile » Puchar » Puchar Chile
KoniecMunicipal Salamanca
2-0 Unión Compañías
21:00Vicente Rosales
- Unión Wanderers
22:00Colina
- Municipal Mejillones
22:00Deportes Valdivia
- Imperial Unido
23:00Juvenil Seminario
- El Lucero
00:30Municipal Puente Alto
- Colchagua
Chiny » 1 liga » Liga chińska
75'Qingdao West Coast
0-0 Shandong Taishan
PrzerwaHenan FC
1-0 Tianjin Jinmen Tiger
Chiny » 2 liga » Druga Liga chińska
KoniecYanbian Longding
3-2 Heilongjiang Ice City FC
KoniecDalian Zhixing
0-1 Guangzhou FC
KoniecDongguan United
2-0 Wuxi Wugo
81'Chongqing Tongliang Long
2-0 Suzhou Dongwu
82'Qingdao Red Lions
2-3 Yunnan Yukun
Chorwacja » 2 liga » Druga liga chorwacka
17:00Dubrava Zagreb
- HNK Orijent 1919
Dania » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga duńska 3F Ligaen
65'AGF
3-4 Fortuna Hjoerring
8'Broendby IF
1-0 Kolding IF
Dania » 4 liga » Czwarta liga duńska Danmarksserien Grp. 1
KoniecIF Lyseng
5-0 SfB-Oure FA
KoniecVanloese IF
2-0 Young Boys FD
Egipt » 1 liga » Liga egipska
8'Pharco FC
0-0 Ismaily SC
18:00Al Ahly SC
- El Gounah
18:00El Dakhleya
- Ceramica Cleopatra
Ekwador » 1 liga » Liga ekwadorska Apertura
KoniecOrense
0-1 El Nacional
20:00Cumbaya
- CSD Macara
22:30Mushuc Runa
- LDU de Quito
01:00Delfin
- Barcelona SC
Estonia » 1 liga » Liga estońska Meistriliiga
82'Nomme United
1-1 FC Kuressaare
16:00Narva Trans
- Parnu JK Vaprus
18:00Paide Linnameeskond
- Talinna Kalev
Estonia » 2 liga » Druga liga estońska Esiliiga
KoniecViimsi JK
1-0 JK Tabasalu
KoniecFC Elva
2-3 FC Tallinn
18:00Flora Tallinn U21
- Tartu Welco
Filipiny » 1 liga » United Football League
KoniecManila Digger
3-1 Loyola
KoniecPhilippine Army
0-5 Aguilas
14:00Manila Montet
0-0 Mendiola FC 1991
Finlandia » 2 liga » Druga liga fińska Ykkonen
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
KoniecSJK Akatemia II
2-1 OPS
8'Pallo-Iirot
0-0 Tampere United
10'HJS Akatemia
0-0 Ilves-Kissat
Finlandia » Ykkönen
10'KPV
0-0 PK Keski-Uusimaa
Francja » 2 liga » Druga liga francuska Ligue 2
19:00Guingamp
- Saint-Etienne
Francja » 3 liga » Trzecia liga francuska
Gambia » 1 liga » Liga gambi
18:30Real de Banjul
- Bombada
Gibraltar » 1 liga » Premier Division
19:30Mons Calpe SC
- Europa Point
Gujana » GFF Elite League
00:30Santos
- Western Tigers
03:00Slingerz
- Guyana Defence Force
Hiszpania » Liga Nacional Juvenil: Canarias - Tenerife
13:00Tenisca U19
- Los Llanos Aceró U19
13:00Juventud Laguna U19 II
- Puerto Cruz U19
13:00Tenerife U19 II
- Valleseco U19
13:30UD Longuera Toscal U19
- Sobradillo U19 II
13:30Llano del Moro U19
- Laguna U19
19:00Real Unión Tenerife U19
- Cruz Santa U19
19:00Taco San Luis U19
- Ibarra U19
21:00Armepalmas U19
- Icodense U19
Hiszpania » Preferente Cadete Gipuzkoa
10:00Vasconia U16 III
- Real Sociedad U16 III
10:30Urnieta U16
- Zarautz U16 II
10:45Lagun Onak U16 II
- Burumendi U16
11:00Bergara U16 II
- Urki U16
11:30Beasain U16 II
- Aloña Mendi U16
11:30Zestoa U16
- Lazkao U16
12:45Aretxabaleta U16
- Urola U16
13:30Arrupe Chaminade U16
- Santo Tomás Lizeoa U16
17:15Igeltegi U16
- Mariño U16
18:00Añorga U16 II
- San Marcial U16
19:30Hernani U16 II
- Tolosa U16 II
Hiszpania » Autonómicas: C Valenciana - Nord
17:00Onda
- Nou Jove Castelló
Hiszpania » Liga Vasca Femenina
16:00Leioako W
- San Ignacio II W
16:00Betiko Neskak W
- Ugao W
16:30Anaitasuna W
- Añorga II W
17:00Basauriko Kimuak W
- Pauldarrak W
17:45Oiartzun II W
- Zarautz W
Hiszpania » Liga Nacional Juvenil: Canarias - Gran Canaria
13:30La Garita U19
- 35600 U19
13:30Arucas U19 II
- Victoria U19
13:30Puertos Las Palmas U19
- Unión Sur Yaiza U19
13:30Marítima U19 II
- Lanzarote U19
13:30Unión Viera U19 II
- Huracán U19 II
13:30Las Longueras U19
- Las Palmas U19 II
13:30Atlético GC U19
- Maspalomas U19
13:30Doramas U19
- Teguise U19
Hiszpania » Autonómicas: Canarias - Gran Canaria
12:15Breñamén
- Maspalomas
18:00Ingenio
- Orientación Marítima
18:00San Nicolás
- El Cotillo
18:30Tahíche
- Arguineguín
18:30Sporting Tías
- Estrella
18:30Playas Sotavento
- Tinajo
Hiszpania » Autonómicas: C Valenciana - Sud
18:00Tavernes
- Eldense II
Hiszpania » Liga Vasca Cadete
10:30Danok Bat U16
- Olárizu U16
12:00Vasconia U16
- Real Sociedad U16
12:00Antiguoko U16
- Portugalete U16
12:30Athletic Club U16
- KM Bihotza U16
Hiszpania » Cadete de Honor Gipuzkoa
09:45Danena U16
- Beasain U16
11:00Zarautz U16
- Mondragón U16
11:00Martutene U16
- Antiguoko U16 II
11:15Beti Ona U16
- Real Unión U16
11:30Ordizia U16
- Anaitasuna U16
12:00Ilintxa U16
- Lagun Onak U16
12:15Tolosa U16
- Zumaiako U16
13:00Hondarribia U16
- Vasconia U16 II
13:15Oiartzun U16
- Ostadar U16
19:30Touring U16
- Kostkas U16 II
Holandia » Vierde Divisie
13:45DETO Twenterand
- Excelsior '31
14:00SJC Noordwijk
- Ter Leede
14:30Huizen
- JOS Watergraafsmeer
14:30FC 's-Gravenzande
- Nieuwenhoorn
14:30ROHDA Raalte
- VV Scherpenzeel
14:45Ajax Amateurs
- DHSC
14:45Berkum
- SDV Barneveld
15:00SC Feyenoord
- Zwaluwen
Honduras » 1 liga » Liga hondurasu Apertura
23:00Lobos UPNFM
- CD Vida
03:00CD Olimpia
- Real Espana
Hong Kong » 1 liga » Reserve Division
KoniecSouthern District RSA
0-0 Tai Po
PrzerwanyEastern Sports Club
0-0 Hong Kong FC
Indie » 1 liga » Indian Super League
16:00ATK Mohun Bagan FC
- Mumbai City FC
Irlandia » U20 National League
14:00Longford Town U20
- Klub Kildare U20
14:00Sligo Rovers U20
- Athlone Town U20
15:00St Patrick's U20
- Finn Harps U20
15:00Shelbourne U20
- Dundalk U20
15:00Galway United U20
- UCD U20
15:00Cork City U20
- Wexford U20
15:00Treaty United U20
- Cobh Ramblers U20
15:30Drogheda United U20
- Derry City U20
16:00Shamrock Rovers U20
- Bohemians U20
17:00CK United U20
- Waterford U20
Islandia » 2 liga » Druga liga irlandzka
16:00Dalvík / Reynir
- IBV Vestmannaeyjar
Kazachstan » 1 liga » Liga kazachstańska
KoniecFC Kyzylzhar Petropavlovsk
0-1 Turan
KoniecZhenys
1-2 Yelimay Semey
80'Kairat Almaty
1-0 Atyrau
81'Tobol Kostanay
1-0 Zhetysu Taldykorgan
Kenia » 1 liga » Liga kenijska
KoniecMuhoroni Youth
1-3 Bidco
53'KCB
0-3 Kariobangi Sharks
49'Murang'a SEAL
1-1 Gor Mahia
Korea Południowa » 1 liga » Liga korei południowej
KoniecFC Seoul
0-1 Ulsan Hyundai
KoniecPohang Steelers
1-0 Jeonbuk FC
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
KoniecBusan Transport Corp
1-3 Paju Citizens
KoniecGimhae
2-0 Yangpyeong
KoniecGangneung City
0-0 Ulsan Citizen
KoniecChuncheon FC
1-1 Daegu II
Korea Południowa » 2 liga » K. League Challenge playoff
KoniecGimpo FC
0-1 Bucheon FC 1995
KoniecChungnam Asan FC
1-1 FC Anyang
Lebanon » 1 liga » Liga libańska
7'Shabab Al Sahel
0-0 Al Hikma
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
KoniecEkranas
2-1 NFA Kaunas
8'FK Kauno Zalgiris B
0-0 Banga Gargzdai B
Lotwa » 2 liga » Druga liga łotewska
KoniecRiga FC II
2-2 JDFS Alberts
54'Valmiera II
2-2 Progress / AFA Olaine
17:00Rīgas FS II
- Ogre United
18:00Skanste
- Rēzekne / BJSS
Mali » 1 liga » Liga mali
18:30Onze Créateurs
- USC Kita
20:30Police
- US Bougouba
Malta » 1 liga » Liga maltańska
47'Hamrun Spartans
1-1 Hibernians
Martinique » 1 liga » Liga wyspy martynika
02:00Club Péléen
- Golden Star
02:00AS Club Colonial
- New Club
02:00Golden Lion
- Club Franciscain
22:00Aiglon
- Diamantinoise
22:00Vauclinois
- RC Saint Joseph
22:00Riveraine
- Stade Spiritain
22:00Case-Pilote
- Samaritaine
Meksyk » U23 League
17:00Cruz Azul U23
- Pumas UNAM U23
17:30Pachuca U23
- Puebla U23
Mołdawia » 1 liga » Liga mołdawska
'CS Petrocub
0-0 Dacia-Buiucani
17:00FC Sheriff
- FC Milsami Orhei
Niemcy » Źeńska » 1 liga » Bundesliga
KoniecBayer Leverkusen W
1-2 Bayern Munich
54'Hoffenheim W
0-3 Eintracht Frankfurt W
Niemcy » 2 liga » Druga liga niemiecka
KoniecGreuther Fuerth
3-3 Eintracht Braunschweig
KoniecHansa Rostock
1-2 Karlsruher SC
20:30Kaiserslautern
- Magdeburg
Niemcy » 3 liga » Trzecia liga niemiecka
53'Freiburg II
1-0 Jahn Regensburg
49'Ulm
0-0 Viktoria Koln 1904
47'Dynamo Dresden
0-1 SC Verl
49'Erzgebirge Aue
0-0 Arminia Bielefeld
52'1860 Munich
1-2 Borussia Dortmund II
16:30Sandhausen
- RW Essen
Niemcy » 4 liga » Czwarta liga niemiecka południe
46'SC Wiedenbrueck
0-2 Alemannia Aachen
48'Wuppertal
0-0 RW Ahlen
47'Borussia Moenchengladbach II
1-0 Fortuna Koeln
PrzerwaSchalke 04 II
2-1 Fortuna Duesseldorf II
46'FC Koeln II
0-2 Oberhausen
PrzerwaFC Wegberg-Beeck
0-0 Lippstadt
Norwegia » 1 liga » Liga norweska
Norwegia » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga norweska
52'Lyn Fotball
0-2 Stabaek
52'Roea
1-0 Arna-Bjoernar
16:45LSK Kvinner
- Kolbotn
Norwegia » Źeńska » 2 liga » Źeńska druga liga norweska
KoniecOdd W
0-1 AaFK Fortuna
10'Hoenefoss
0-0 Oevrevoll Hosle
16:00Fyllingsdalen
- Viking FK W
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
16:00Fernando de la Mora
- Club Martin Ledesma
16:00Rubio Nu
- Deportivo Santani
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
22:00Juan Aurich
0-0 Pirata FC
OdwołanyAlianza Universidad
0-0 Union Huaral
Polska » 2 liga » Pierwsza liga polska
8'Resovia Rzeszów
0-0 Miedź Legnica
17:30Lechia Gdańsk
- GKS Tychy 71
20:00GKS Katowice
- Stal Rzeszów
Polska » 2. Liga East
KoniecRadunia Stezyca
1-3 Wisła Puławy
80'Lech Poznan ll
0-1 KKS 1925 Kalisz
17:00Olimpia Elbląg
- Hutnik Nowa Huta
17:30Olimpia Grudziądz
- Stal Stalowa Wola
Portugalia » 2 liga » Druga liga portugalska
KoniecFeirense
1-0 Uniao de Leiria
7'Academico Viseu
0-0 Leixoes
16:30Oliveirense
- Tondela
Rosja » 1 liga » Liga rosyjska
16:00FC Orenburg
- Krylya Sovetov Samara
18:30FC Krasnodar
- FK Akhmat
Rosja » Third Division - Center-West
00:00Atom Novovoronezh
- Avangard Kursk II
00:00Kaluga II
- Aleksandr
Rosja » Second League A
KoniecIrtysh Pavlodar
2-1 Dinamo Briansk
'Spartak Kostroma
0-0 Kaluga
'Mashuk-KMV
0-0 Tekstilshchik
'Avangard Kursk
0-0 Volga Ulyanovsk
16:00Khimik Dzerzhinsk
- Torpedo Miass
Rosja » Third Division - Siberia and Far East
00:00Polimer
- Raspadskaya
00:00Temp Barnaul
- FK Novokuznetsk
00:00Buryatia
- Yenisey-M
00:00Radian-Baykal
- Rassvet-Krasnoyarsk
RPA » Puchar » Nedbank cup
'Chippa United
0-0 Orlando Pirates
Rumunia » 1 liga » Liga romuńska
81'Botosani
0-0 FC Voluntari
19:00Universitatea Cluj
- Dinamo Bucuresti
Rwanda » 1 liga » Liga rwandy
15:00Police Rwanda
- Etoile de l'Est
15:00Bugesera
- Rwamagana City
Salwador » 1 liga » Liga salwadorska Apertura
23:15Santa Tecla FC
- Jocoro FC
23:15CD Platense Municipal
- Firpo
23:15CD Dragon
- Isidro Metapan
23:15Fuerte San Francisco
- Once Deportivo
23:15Municipal Limeno
- Alianza FC
San Marino » 1 liga » Liga San Marino
10'La Fiorita Montegiardino
0-0 S.S. Murata
17:30Cosmos
- Tre Penne Galazzano
Serbia » 2 liga » Druga liga serbska
18:00Kolubara
0-0 Radnicki Novi Beograd
Singapore » Community Shield
KoniecAlbirex Niigata FC
0-2 Lion City Sailors FC
St. Kitts and Nevis » 1 liga » SKNFA League
02:00St. Pauls United
- Garden Hotspurs
01:00Bath United
- Village Superstars
01:00St. Peters
0-0 Cayon
Szwajcaria » 1 liga » Liga szwajcarska
18:00Servette
- Winterthur
18:00Grasshopper
- FC Stade Lausanne-Ouchy
Szwajcaria » 3 liga » Erste Liga Promotion
10'Biel/Bienne
0-0 Lugano II
16:00Luzern II
- Delemont
16:00Breitenrain
- Servette U21
16:00FC Zuerich II
- Etoile Carouge
16:00FC Rapperswil-Jona
- Bavois
17:00Basel II
- SC Bruehl
17:30Young Boys II
- Cham
Szwajcaria » 4 liga » Trzecia liga szwajcarska Grp. 1
37'FC Vevey United
1-0 FC La Sarraz Eclepens
16:00FC Koeniz
- Concordia Basel
16:00Solothurn
- Emmenbruecke
16:00FC Schoetz
- FC Muensingen
16:00Hongg
- Eschen/Mauren
16:00FC Uzwil
- FC Wettswil-Bonstetten
17:00FC Monthey
- FC Grand-Saconnex
17:00Naters
- Terre Sainte
17:00Winterthur II
- FC Kreuzlingen
17:00FC Freienbach
- Tuggen
17:00Echallens
- FC Coffrane
17:00Meyrin
- La Chaux-de-Fonds
17:00Rotkreuz
- Courtételle
18:00Grasshopper II
- SC YF Juventus Zuerich
18:00FC Kosova
- Mendrisio
20:00Lausanne II
- Chenois
Szwajcaria » U19 Elite
14:00Luzern U19
- Sion U19
14:00Xamax U19
- Aarau U19
14:00St. Gallen U19
- Lausanne-Sport U19
14:00Team Ticino U19
- Young Boys U19
48'Servette U19
1-0 Thun U19
14:00Winterthur U19
- Grasshoppers U19
14:00Basel U19
- Zürich U19
Szwecja » 1 liga » Liga szwedzka
10'Kalmar FF
0-0 Halmstads BK
10'Mjaellby
0-0 Brommapojkarna
Szwecja » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga szwedzka
KoniecAIK W
2-3 Norrköping W
10'Trelleborg W
0-0 Växjö W
9'Hammarby W
0-0 Djurgaarden
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
KoniecSandvikens IF
0-1 IK Brage
KoniecIK Oddevold
1-0 GIF Sundsvall
10'Utsiktens BK
0-0 Skoevde AIK
10'Degerfors
0-1 Landskrona BoIS
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
KoniecFC Rosengaard
0-1 Tvaaaakers IF
KoniecJoenkoepings Soedra
0-1 Torslanda IK
16:00Falkenbergs FF
- Eskilsminne IF
16:00FC Trollhaettan
- BK Olympic
16:00Onsala BK
- Oskarshamns AIK
16:00Aengelholms FF
- Ljungskile
Słowenia » 2 liga » Druga liga słoweńska
17:00Nk Brinje Grosuplje
- NK Krka
18:00Rudar Velenje
- Jadran
Tajlandia » 1 liga » Liga tajlandzka
KoniecNakhon Pathom
0-2 Buriram United
82'Police Tero FC
0-0 Chiangrai United
51'Ratchaburi FC
0-1 BG Pathum United
8'Muang Thong United
0-0 Sukhothai FC
Tajlandia » 2 liga » 1. Division
KoniecNakhon Si United
1-0 Chiangmai FC
Tanzania » 1 liga » Liga tanzańska
KoniecJKT Tanzania
2-0 Geita Gold FC
7'Singida Big Stars
0-0 Dodoma Jiji FC
18:00Kinondoni MC
- Kagera Sugar
Trinidad i Tobago » TT Premier League 2
22:00Bethel United
0-0 Defence Force II
Ukraina » 1 liga » Liga ukraińska
KoniecFC Olexandriya
2-2 Rukh Lviv
22'Obolon-Brovar
1-0 Cherkasi
17:00Metalist 1925
- Vorskla
Ukraina » 2 liga » Druga liga ukraińska
11:00Chernigov
- Bukovyna Chernivtsi
KoniecDinaz Vyshhorod
2-0 Nyva Ternopil
KoniecEpitsentr Dunaivtsi
3-2 SC Poltava
12:30FC Hirnyk-Sport
- Khust City
KoniecNyva Buzova
0-3 Inhulets Petrove
80'FC Prykarpattia 1981
1-0 FSK Mariupol
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
Węgry » NB 3: Southeast
Wenezuela » 1 liga » Liga wenezuelska Apertura
23:00Deportivo La Guaira
- Metropolitanos FC
01:30Hermanos Colmenarez
- Universidad Central
Wietnam » 1 liga » Liga wietnamska
KoniecSong Lam Nghe An
1-1 Ha Noi FC
KoniecBinh Duong
3-1 Khanh Hoa FC
KoniecThanh Hoa FC
0-0 Binh Dinh
PrzerwaCong An Ha Noi
1-2 Nam Dinh
PrzerwaHai Phong
0-0 Ho Chi Minh City FC
Wietnam » 2 liga » V-league 2
KoniecDong Thap
0-0 Long An
Wyspy Å›w. Tomasza i Książeca » Campeonato Nacional
00:00Militar 6 Setembro
- Aliança Nacional
00:00Agrosport
- Inter Bom-Bom
Wyspy Owcze » 1. Deild