Polska » 1 liga » Ekstraklasa
18:00Cracovia Kraków
- Górnik Zabrze
20:30Ruch Chorzów
- Lech Poznań
Anglia » 1 liga » Liga angielska
21:00Luton Town
- Everton
Niemcy » 1 liga » Liga niemiecka
20:30Hoffenheim
- RB Leipzig
Francja » 1 liga » Liga francuska Ligue 1
19:00Toulouse
- Montpellier
Włochy » 1 liga » Liga włoska Serie A
Holandia » 1 liga » Liga holenderska
20:00Fortuna Sittard
- Go Ahead Eagles
20:00Almere City FC
- SC Heerenveen
Algeria » 1 liga » Liga algierska Championnat National
00:00USM Alger
0-0 JS Kabylie
Anglia » 3 liga » League 1
20:30Barnsley
- Bolton Wanderers
Arabia Saudyjska » 1 liga » Liga arabii saudyjskiej
17:00Al-Taawoun
- Al Hilal
20:00Al-Ettifaq
- Al Feiha
Argentyna » Puchar » Puchar Argentyny
23'Racing Club
0-1 CA Talleres Remedios de Escalada
02:30Juventud Unida Universitario
- Independiente
Argentyna » 4 liga » Primera C
20:30Deportivo Paraguayo
- Deportivo Espanol
Argentyna » Torneo Promocional Amateur
19:00Ezeiza
- Estrella de Berisso
Armenia » 1 liga » Liga armeńska
Armenia » 2 liga » Druga liga armeńska
Australia » 3 liga » New South Wales Premier League 2
12:00Nepean
- Canterbury Bankstown FC
Australia » 2 liga » New South Wales
11:00Casuarina
- University Azzurri FC
13:00Garuda
- Mindil Aces
Belarus » Second Division - West
12:00Slutsk II
- Neman Grodno II
00:00Partizan Salihorsk
- Isloch II
Belarus » Second Division - East
00:00Uni Minsk
- Slavia II
Belgia » 3 liga » Trzecia liga belgijska Grp. B
20:00Sporting Charleroi U23
- Thes Sport
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
15:00Lokomotiv Gomel
- Shakhtar-2 (Petrikov)
16:00Lida
- FK Molodechno
17:00FK Orsha
- Baranovichi
18:00Dinamo Minsk II
- FC Ostrovets
Bośnia » 1 liga » Liga bośniacka
18:00FK Velez Mostar
- Posusje
18:00Zeljeznicar
- FK Tuzla City
20:30Zrinjski Mostar
- Siroki Brijeg
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
02:30Coritiba
- Sport Recife
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
00:00Iguatu
- Santa Cruz de Natal
Brazylia » Puchar » Puchar Brazylii
2'Palmeiras
0-0 Botafogo SP
Burkina Faso » 1 liga » Liga burkina faso
00:00SONABEL
0-0 RC Bobo-Dioulasso
00:00Douanes
0-0 ASFA-Yennenga
00:00Rahimo
0-0 Etoile Filante
Bułgaria » 2 liga » Druga liga bułgarska zachód
14:30Dobrudzha Dobrich
- Septemvri Sofia
17:00Sportist Svoge
- Marek
17:00Ludogorets Razgrad II
- Bdin
Chile » 1 liga » Liga chilijska Clausura
21:30Palestino
- Deportes Copiapo
01:00Coquimbo Unido
- Huachipato
Chile » Puchar » Puchar Chile
23:00Santiago City
- Chimbarongo
00:00Juvenil Seminario
- El Lucero
02:00Municipal Salamanca
- Unión Compañías
Chorwacja » 2 liga » Druga liga chorwacka
14:50Vukovar 91
- Sesvete
Dania » 1 liga » Liga duńska Superligaen
19:00AGF
- FC Nordsjaelland
Dania » 4 liga » Czwarta liga duńska Danmarksserien Grp. 1
Egipt » 1 liga » Liga egipska
18:00Al Ittihad Alexandria
- Baladiyyat Al Mehalla
18:00ZED FC
- Al Mokawloon Al Arab
Estonia » 1 liga » Liga estońska Meistriliiga
18:00Nomme JK Kalju
- Tammeka
Finlandia » 2 liga » Druga liga fińska Ykkonen
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
18:00PPJ
- Atlantis Academy
Francja » 2 liga » Druga liga francuska Ligue 2
20:00Bordeaux
- AC Ajaccio
20:00Troyes
- Valenciennes
20:00Grenoble
- Concarneau
20:00Quevilly
- Dunkerque
Francja » 3 liga » Trzecia liga francuska
19:00Chateauroux
- Villefranche Beaujolais
19:30Red Star
- Versailles
21:00Martigues
- Marignane/Gignac FC
Gibraltar » 1 liga » Premier Division
21:00Manchester 62 FC
- St Joseph's
Guatemala » 1 liga » Liga gwatemali Clausura
04:00Comunicaciones FC
- CSD Municipal
Hiszpania » Liga Nacional Juvenil: Canarias - Tenerife
22:00Águilas SA U19
- Buzanada U19
22:00Santa Úrsula U19
- Atlético B. Hondo U19
22:00Atlético Tacoronte U19
- Fundación Tenerife U19
Hiszpania » Liga Vasca Femenina
20:00Elorrio W
- Peña Athletic Santurtzi W
Hiszpania » Autonómicas: Canarias - Gran Canaria
21:30Atlético Gran Canaria
- Doramas
21:30Becerril Guía
- Las Palmas III
22:00Balos
- Universitario FC
22:00Lomo Blanco SJA
- Unión Viera
Holandia » 2 liga » Druga liga holenderska
20:00De Graafschap
- Jong FC Utrecht
20:00FC Den Bosch
- FC Emmen
20:00FC Dordrecht
- Willem II
20:00Jong AZ Alkmaar
- MVV Maastricht
20:00NAC Breda
- ADO Den Haag
20:00Helmond Sport
- FC Eindhoven
20:00Telstar
- FC Groningen
20:00VVV-Venlo
- Jong Ajax
20:00Roda JC Kerkrade
- Cambuur
Honduras » 1 liga » Liga hondurasu Apertura
03:00Génesis
- Olancho FC
Irlandia » 2 liga » Druga lgia irlandska
20:45Cobh Ramblers
- Bray Wanderers
20:45Finn Harps
- Treaty United
20:45Kerry FC
- Cork City
20:45Wexford FC
- Athlone Town
Irlandia » U20 National League
00:00Sligo Rovers U20
- Athlone Town U20
Irlandia » Play-offs 2/3
21:00Dergview
- Armagh City
Islandia » 2 liga » Druga liga irlandzka
21:15Afturelding
- Grotta
21:15Leiknir Reykjavik
- Njardvik
21:15Throttur Reykjavik
- Thor Akureyri
Izrael » 2 liga » Druga liga izraelska
15:00Hapoel Ironi Kiryat Shmona
- Hapoel Nof HaGalil
15:00Ironi Tiberias
- Bnei Yehuda Tel Aviv
15:00Maccabi Kabilio Jaffa
- Hapoel Umm al-Fahm
15:00SC Kfar Kasem
- Sektzia Nes Tziona
15:00Hapoel Rishon LeZion
- Hapoel Ironi Akko
15:00Hapoel Ramat Gan
- Hapoel Afula
15:00Ihud Bnei Shfaram
- Hapoel Kfar Saba
Japonia » Źeńska » 1 liga » L1-League
06:00Omiya Ardija Ventus
- Vegalta Sendai W
06:00Sanfrecce Hiroshima Regina
- Parceiro Nagano W
07:00Urawa Reds W
- Cerezo Osaka W
Japonia » 1 liga » Liga japońska
07:00Yokohama F.Marinos
- Jubilo Iwata
07:00Albirex Niigata
- Sanfrecce Hiroshima
08:00Kashima Antlers
- Shonan Bellmare
08:00FC Tokyo
- Kyoto Sanga FC
08:00Machida Zelvia
- Kashiwa Reysol
08:00Cerezo Osaka
- Hokkaido Consadole Sapporo
08:00Sagan Tosu
- Tokyo Verdy
09:00Kawasaki Frontale
- Urawa Red Diamonds
09:00Avispa Fukuoka
- Gamba Osaka
12:00Nagoya Grampus
- Vissel Kobe
Japonia » 2 liga » Druga liga japońska
06:10Tokushima Vortis
- Ehime FC
07:00Vegalta Sendai
- Renofa Yamaguchi
07:00Montedio Yamagata
- Fagiano Okayama FC
07:00Yokohama FC
- Mito Hollyhock
07:00Ventforet Kofu
- Oita Trinita
07:00Shimizu S-Pulse
- Tochigi SC
07:00Fujieda MYFC
- Thespakusatsu Gunma
07:00V-Varen Nagasaki
- Blaublitz Akita
07:00Roasso Kumamoto
- Kagoshima United
09:00Iwaki FC
- JEF United Chiba
Japonia » 3 liga » Trzecia liga japońska
06:00Gainare Tottori
- Omiya Ardija
07:00Grulla Morioka
- Zweigen Kanazawa
07:00SC Sagamihara
- FC Osaka
07:00Matsumoto Yamaga
- Vanraure Hachinohe
07:00Kataller Toyama
- Tegevajaro Miyazaki
07:00Azul Claro Numazu
- Fukushima United
07:00Nara Club
- Imabari FC
07:00Giravanz Kitakyushu
- YSCC
07:00FC Ryukyu
- Kamatamare Sanuki
09:00Nagano Parceiro
- FC Gifu
Kazachstan » 1 liga » Liga kazachstańska
OdwołanyAksu
0-0 Ordabasy Shymkent
Kazachstan » 2 liga » Druga liga kazachstańska
15:00Sport Academy Kairat
- Kaspiy Aktau
Kazachstan » Women's Cup
09:00Okzhetpes W
- Tomiris Turan W
13:00BIIK Kazygurt
- Aktobe W
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
08:00Daejeon Korail
- Pocheon Citizens FC
09:00Yeoju Sejong
- Hwaseong
10:00Gyeongju H & N
- Siheung Citizen
Lebanon » 1 liga » Liga libańska
15:00Tadamon Sour
- Shabab Al Ghazieh
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
17:00FK Panevezys B
- FK Atmosfera
17:00FK Minija
- Neptunas Klaipeda
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
17:00BFC Daugavpils
- FK Jelgava
Lotwa » 2 liga » Druga liga łotewska
19:00Leevon / PPK
- SK Super Nova
Mali » 1 liga » Liga mali
18:30Stade Malien Bamako
- COB
20:30Koro
- Afrique Football Élite
Malta » 1 liga » Liga maltańska
19:00Santa Lucia F.C.
- Birkirkara
19:00Marsaxlokk FC
- Balzan FC
19:00Gzira United
- Floriana
19:00Mosta
- Naxxar Lions FC
Meksyk » 1 liga » Liga meksykańska Apertura
03:00Necaxa
- Queretaro FC
05:15Pachuca
- Club Universidad Nacional
Niemcy » Źeńska » 1 liga » Bundesliga
18:30VfL Wolfsburg
- Köln W
Niemcy » 2 liga » Druga liga niemiecka
18:30Hamburger SV
- St. Pauli
18:30Fortuna Duesseldorf
- Nuernberg
Niemcy » 3 liga » Trzecia liga niemiecka
19:00Luebeck
- MSV Duisburg
Niemcy » 4 liga » Czwarta liga niemiecka południe
19:30SV Roedinghausen
- FC Guetersloh
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
23:15Sportivo San Lorenzo
- Atlético Tembetary
01:303 de Febrero
- Pastoreo FC
Polska » 2 liga » Pierwsza liga polska
18:00Górnik Łęczna
- Odra Opole
20:30Podbeskidzie
- Arka Gdynia
Polska » 2. Liga East
16:00Polonia Bytom
- Sandecja Nowy Sącz
19:00SKRA Czestochowa
- ŁKS Łódź II
19:00Kotwica Kołobrzeg
- Stomil Olsztyn
Portugalia » 2 liga » Druga liga portugalska
19:00Santa Clara
- CF Os Belenenses
Rosja » Third Division - South
00:00Elektroavtomatika
- Ivanovskoye
00:00Nart Cherkessk II
- Uralan
00:00Sudostroitel
- Dinamo Makhachkala III
Rosja » Third Division - Center-East
00:00FK Spartak Tambov II
- Kristall MEZ
00:00Khimmash Servis
- Metallurg Lipetsk II
00:00Yelets
- FC Rotor Volgograd II
Rosja » Third Division - Center-West
00:00Oryol II
- CRFSO Smolensk
00:00Universitet Sporta
- Metallurg-Oskol
00:00Dinamo Bryansk II
- BGUOR Agrotreid
RPA » 1 liga » Liga Republiki Południowej Afryki
19:30Sekhukhune United
- TS Galaxy
Rumunia » 1 liga » Liga romuńska
19:00FCV Farul Constanta
- Sepsi OSK
Rwanda » 1 liga » Liga rwandy
15:00Etincelles
- Kiyovu Sports
Szwajcaria » 2 liga » Druga liga szwajcarska
19:30Schaffhausen
- Stade Nyonnais
Szwajcaria » 4 liga » Trzecia liga szwajcarska Grp. 1
20:00Yverdon Sport II
- Sion II
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
19:00Lunds BK
- Ariana FC
Słowenia » 2 liga » Druga liga słoweńska
Tajlandia » 1 liga » Liga tajlandzka
14:00Uthai Thani FC
- Trat FC
Tanzania » 1 liga » Liga tanzańska
15:00Simba SC
0-0 Mtibwa Sugar
Trinidad i Tobago » 1 liga » Liga trinidadu i tobago
19'Prison Service
1-0 North East Stars
Trinidad i Tobago » League Cup
00:00Defence Force
- Club Sando
00:00San Fernando Giants
- Central FC
00:00Cunupia
- North East Stars
00:00Matura Reunited
- Prison Service
Ukraina » 2 liga » Druga liga ukraińska
11:00Metalurg Zaporizhia
- Metalist Kharkiv
11:30Viktoriya Mykolaivka
- Karpaty
12:00Ahrobiznes Volochysk
- Livyi Bereh
12:30FC Kremin Kremenchuk
- FC Podillya Khmelnytskyi
02:00Nyva Buzova
- Inhulets Petrove
Wenezuela » 1 liga » Liga wenezuelska Apertura
00:00Hermanos Colmenarez
- Universidad Central
00:00Deportivo La Guaira
- Metropolitanos FC
Wietnam » 1 liga » Liga wietnamska
13:00Hong Linh Ha Tinh
- Quang Nam
Wyspy Å›w. Tomasza i Książeca » Campeonato Nacional
00:00Palmar Lusitano
- Caixão Grande
00:00Sporting Praia Cruz
- UDRA
00:00Guadalupe
- Trindade
Wyspy Owcze » 1. Deild